forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/noua-viata-mai-frumoasa-mai-sanatoasa-jurnal-happygirldiana-6088.html)

bathsheba20 07 oct 2010 20:30:20

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
buna seara dienutza>:D<
vad noutati pe la tine pe aici..ma bucur ca te muti din caminul actual..vad ca ti-a purtat ghinion!lasa ca poate usor usor te muti in ala in care ai vrut:))
da..partea cu mancatul putinor calorii o patesc si eu..azi de exemple..dar eu iar am dat o fuga dus intors cta-buc si chiar nu am avut timp sa mananc..
ma bucur ca ai rezolvat si cu banii si ca ai fost la shopping..si eu azi cat am mai avut cateva min la dispozitie am fost intr-un magazin si mi-am mai luat cate ceva:))
m-a amuzat tare comentariul tau despre faptul ca ti-au luat banii si nici hartie igienica nu ai apucat sa-ti iei..nu ca sunt rautacioasa,dar felul cum ai spus-o..plus ca..been there, done that:P
sper sa ne dai mai multe vesti bune si de acum incolo:)
eu am fost pe la mine pe la camin azi si am aflat ca sambata e primul chef de pe anul asta si eu lipsesc=((=((:(((....dar lasa ca maia puc eu..dar primul e f tare de obicei ca nah...e inceputul unui lung sir de chefuri:))
in noul camin tot cu fetele de acum vei sta?sau altele?

happygirldiana 07 oct 2010 22:20:33

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
multumesc fetelor:*:* ma mut maine,in ceea ce priveste fetele..nu stiu,mi-ar placea sa stam aceleasi in camera dar inca nu stim...ne-am cunoscut si ne-am inteles bine sapt asta..toate nebune plus ca una dintre ele are niste prieteni amuzanti si de treaba de la facultatea de sport,care nu sunt deloc rautaciosi cum ma steptam:D super de treaba si ne-am inteles foarte bine,desi ne stim de nisci o saptamana.si pot spune ca pe de-o parte imi pare rau ca plec...si lor le pare,ne-au intrebat de mii de ori daca sigur vrem sa plecam,dar suntem nevoite pt ca tre sa vina baietii aia.plus ca in seara in care a disparut portofelul baietii au baut ceva bere aici la noi si am uitat sa aruncam dozele.si a doua zi cand a venit politia sa faca poze au pozat si timisoreana:))si ne=a zis adminu caminului ca daca nu ne mutam putem avea probl pt berea aia,ca ne face referat la insistentele politiei:dam inceput bine anul:)) deci oricum ar fi trebuie sa plecam:D

pai asa a fost,nici de hartie igienica nu am avut,si eram si mucoasa pt ca eram racita si nici servetele nu aveam,dar ma rog...important e ca a trecut si ca.....politia nu a facut nimic:)))
da,incerc samananc ok,desi cateodata simt cum crap si de la 700 de calorii:)
imi pare rau ca ati trecut pe la mine si nu am fost aici.dar am fost cu bagajele si cu copii astia nebuni,seara de la revedere.abia acum am intrat.sper ca maine sa ne auzim mai mult si sa va prind pe aici.eu maine dupa ce ma mut plec acasa,ma intorc aici luni.:D
va pup pe toate si aveti grija de voi:*:*>:D<

p.s:lasa Dienush ca ai timp destul sa recuperezi:P sa te distrezi.toate sa va distrati!

Florea Andreea 08 oct 2010 16:46:28

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Diana, am o intrebare mai de om prost :">...dea atata vreme sunt pe forum si inca nu mi-am dat seama cum se pun gifurile....:">...am vazut ca tu te-ai prins si vreau si eu sa stiu:((...pana acum mi-a fost rusine sa intreb:)):)):))

happygirldiana 08 oct 2010 17:27:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 357750)
Diana, am o intrebare mai de om prost :">...dea atata vreme sunt pe forum si inca nu mi-am dat seama cum se pun gifurile....:">...am vazut ca tu te-ai prins si vreau si eu sa stiu:((...pana acum mi-a fost rusine sa intreb:)):)):))

heeeei!!!cum sa iti fie rusine?cum imi e mie acum ca nu imi dau seama ce cadouri?ce gifturi?:)))

happygirldiana 08 oct 2010 17:38:02

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
fetelor!!!m-am mutat azi in alt camin!sunt foarte multumita deocamdata!arata mmmuuuult mai bine desi are tot baie comuna,dar e totul mult mai bine!mai curat,mai frumos.am plecat cu parere de rau de dimineata pt ca asa cu parere de rau ne priveau colega si amicii pe care ni i-am facut si care au ramas acolo.sunt fericita ca o sa am cam aceleasi colege,cu exceptia uneia care a ramas in vechiul camin.e bine ca ne-am cunoscut si ne intelegem:)

eu acum sunt acasa:x parca am petrecut 2 luni acolo nu 1 saptamana.e asa bine acas:x
maine ma canatresc!!!sa vad rezultatul.blugii ar spune ca am slabit dar sa vaedem:d am emotii:-ss
meniul il fac putin mai tarziu:D de cina inca nu ammancat.dar am facut o prostioara.de md nu am mancat pt ca am fost cu mutarea,am luat direct pranz la.....ora 14:-s

Florea Andreea 08 oct 2010 17:48:01

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 357799)
heeeei!!!cum sa iti fie rusine?cum imi e mie acum ca nu imi dau seama ce cadouri?ce gifturi?:)))

nu gifturi....gif-uri...chestii de genul [*4*]....mno:))

Slabuta 08 oct 2010 17:51:09

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Andreea vrei sa pui la semnatura sau in mesaj?

Florea Andreea 08 oct 2010 17:53:12

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 357823)
Andreea vrei sa pui la semnatura sau in mesaj?

In mesaje.

Slabuta 08 oct 2010 17:54:38

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 357824)
In mesaje.

Uite aici scrie :)
http://forum.slabute.ro/intrebari-ra...html#post61136

Florea Andreea 08 oct 2010 17:57:47

Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 357827)

Multumesc, slabuta!:D Credeam ca este ceva facilitate pe site, dar acum inteleg ca trebuie sa caut eu pe internet.


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:55:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO