forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/putem-invingem-kilogramele-plus-jurnal-byanca-3446.html)

byanca 12 apr 2010 14:44:20

Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Buna fetelor sunt noua pe aici ...dar vreau sa va povestesc despre experienta mea cu kilogramele in plus... am fost putin mai lenesa si foarte pofticioasa...asa ca in vara trecuta m-am trezit k aveam 70 kg...wow mi-am dat seama k trebuie sa fac ceva urgent pentru a scapa de ele si asa am tinut diverse regimuri si diete...rezultatul??? M-am imbolnavit de stomac..de 2 luni insa am inceput sa am grija ce mananc (adik evit dulciuri, prajeli etc) si sar coarda in fiecare zi...rezultatul? Acum am 57 kg si va spun sincer k mai am o pb...nu prea beau apa prefer sa beau cola decat apa si ceaiuri ...si totusi am slabit...asa ca va recomand si voua sa sariti coarda pentru k chiar functioneaza...te ajuta foarte mult sa pierzi kilogramele in plus...e rapid ieftin si eficient .Multa bafta slubutelor!!!;)

andra_aly 12 apr 2010 19:17:43

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Citat:

Anterior postat de byanca (Post 146839)
Buna fetelor sunt noua pe aici ...dar vreau sa va povestesc despre experienta mea cu kilogramele in plus... am fost putin mai lenesa si foarte pofticioasa...asa ca in vara trecuta m-am trezit k aveam 70 kg...wow mi-am dat seama k trebuie sa fac ceva urgent pentru a scapa de ele si asa am tinut diverse regimuri si diete...rezultatul??? M-am imbolnavit de stomac..de 2 luni insa am inceput sa am grija ce mananc (adik evit dulciuri, prajeli etc) si sar coarda in fiecare zi...rezultatul? Acum am 57 kg si va spun sincer k mai am o pb...nu prea beau apa prefer sa beau cola decat apa si ceaiuri ...si totusi am slabit...asa ca va recomand si voua sa sariti coarda pentru k chiar functioneaza...te ajuta foarte mult sa pierzi kilogramele in plus...e rapid ieftin si eficient .Multa bafta slubutelor!!!;)

Bine ai venit printre slabute Byanca:) in primul rand vreau sa te felicit pentru ambitie:) iar in al 2lea vreau sa iti povetesc cea. la fel ca tine, si eu beam cola inainte. ajungeam si la o sticla pe zi:-s ma durea stomacul dar degeaba, eu bagam scuze ca e altceva. pana cand am avut niste creize de stomac serioase:( si am descoperit ca am gastrita. acum beau cola foarte rar, cand mai merg in vizira sau in oras. acasa am cola dar nu ma mai atrage. era ca un drog pentru mine.
acum 2 ani am facut si o criza de rinichi. din cauza ca nu beam apa, ci numai cola sau sucuri. dar degeaba ca nu avem cap destul atunci:( de cateva luni ma simt mult mai bine, nu mai am dureri de stomac:) dar asta i se datoreaza si datorita slabutelor care m-au ajutat si m-au sfatuit la nevoie. asa am inceput sa pap sanatos.
cat despre saritul cu coarda, si mie imi place:x inainte saream mai des dar acum trebuie sa ma apuc iarasi:) dar tot aman. este foarte solicitant. simti cum lucreaza toti muschii:)
Felicitari inca o data pentru ambitia avuta;;)

anna maria 12 apr 2010 19:27:57

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Citat:

Anterior postat de byanca (Post 146839)
Buna fetelor sunt noua pe aici ...dar vreau sa va povestesc despre experienta mea cu kilogramele in plus... am fost putin mai lenesa si foarte pofticioasa...asa ca in vara trecuta m-am trezit k aveam 70 kg...wow mi-am dat seama k trebuie sa fac ceva urgent pentru a scapa de ele si asa am tinut diverse regimuri si diete...rezultatul??? M-am imbolnavit de stomac..de 2 luni insa am inceput sa am grija ce mananc (adik evit dulciuri, prajeli etc) si sar coarda in fiecare zi...rezultatul? Acum am 57 kg si va spun sincer k mai am o pb...nu prea beau apa prefer sa beau cola decat apa si ceaiuri ...si totusi am slabit...asa ca va recomand si voua sa sariti coarda pentru k chiar functioneaza...te ajuta foarte mult sa pierzi kilogramele in plus...e rapid ieftin si eficient .Multa bafta slubutelor!!!;)

cam cate minute sareai coarda:P?

mvthebest 12 apr 2010 19:33:02

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Citat:

Anterior postat de byanca (Post 146839)
Buna fetelor sunt noua pe aici ...dar vreau sa va povestesc despre experienta mea cu kilogramele in plus... am fost putin mai lenesa si foarte pofticioasa...asa ca in vara trecuta m-am trezit k aveam 70 kg...wow mi-am dat seama k trebuie sa fac ceva urgent pentru a scapa de ele si asa am tinut diverse regimuri si diete...rezultatul??? M-am imbolnavit de stomac..de 2 luni insa am inceput sa am grija ce mananc (adik evit dulciuri, prajeli etc) si sar coarda in fiecare zi...rezultatul? Acum am 57 kg si va spun sincer k mai am o pb...nu prea beau apa prefer sa beau cola decat apa si ceaiuri ...si totusi am slabit...asa ca va recomand si voua sa sariti coarda pentru k chiar functioneaza...te ajuta foarte mult sa pierzi kilogramele in plus...e rapid ieftin si eficient .Multa bafta slubutelor!!!;)

>:D<>:D<Felicitari pentru noua silueta.
Te-a ajutat mult pentru ca ai scos din alimente. Datorita ca ai sarit coarda te-a ajutat sa ai rezultate mai frumoase.
Si eu am fost dependenta de cola si de sucuri acidulate. Din pacate cola creeaza dependenta:(
Am baut ani la rand si cat avea beam in continuu,nu este buna deloc. Intr-o zi am zis STOP sucuri acidulate,iar de atunci le-am eliminat de tot. Am 6luni de cand am renuntat la ele si ma simt foarte bine. In primul rand am renuntat pentru ca ma balona:(

ianna 12 apr 2010 20:21:37

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
felicitari pentru kilo pierdute....

din setarile tale nu-mi dau seama daca mai vrei sa slabesti sau nu

cam de cate ori pe sapt/zi sareai coarda, cate minute, sau de cate ori?

chiar ieri imi zicea o prietena de sariul corzii....

byanca 13 apr 2010 09:51:32

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Slabutelor va sunt datoare cu niste raspunsuri...:D eu sar coarda in fiecare zi sau aproape in fiecare zi daca am multe lucruri de facut numai sar si fac cam 1000 de sarituri in serii de cate 25 sau 50 de sarituri...uneori cand am mai multa energie chiar si 100. Mult succes impreuna putem sa invingem;)

byanca 13 apr 2010 09:54:13

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 147200)
Bine ai venit printre slabute Byanca:) in primul rand vreau sa te felicit pentru ambitie:) iar in al 2lea vreau sa iti povetesc cea. la fel ca tine, si eu beam cola inainte. ajungeam si la o sticla pe zi:-s ma durea stomacul dar degeaba, eu bagam scuze ca e altceva. pana cand am avut niste creize de stomac serioase:( si am descoperit ca am gastrita. acum beau cola foarte rar, cand mai merg in vizira sau in oras. acasa am cola dar nu ma mai atrage. era ca un drog pentru mine.
acum 2 ani am facut si o criza de rinichi. din cauza ca nu beam apa, ci numai cola sau sucuri. dar degeaba ca nu avem cap destul atunci:( de cateva luni ma simt mult mai bine, nu mai am dureri de stomac:) dar asta i se datoreaza si datorita slabutelor care m-au ajutat si m-au sfatuit la nevoie. asa am inceput sa pap sanatos.
cat despre saritul cu coarda, si mie imi place:x inainte saream mai des dar acum trebuie sa ma apuc iarasi:) dar tot aman. este foarte solicitant. simti cum lucreaza toti muschii:)
Felicitari inca o data pentru ambitia avuta;;)

Mersi slabuto:P ai dreptate in legatura cu cola...de acum vreau sa renunt definitiv de aceast "drog" ...cu ajutorul vostru sunt sigura ca voi reusi>:D<

andra_aly 13 apr 2010 10:10:03

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Citat:

Anterior postat de byanca (Post 147980)
Mersi slabuto:P ai dreptate in legatura cu cola...de acum vreau sa renunt definitiv de aceast "drog" ...cu ajutorul vostru sunt sigura ca voi reusi>:D<

Cu placere>:D< suntem aici pentru te a sustine. cum spunea si ianna, nu imi dau seama daca tu ai ajuns la kg dorite, sau mai vrei sa slabesti:-/
si sa ai ambitie cu cola. chiar ca e un drog:-s

Adella 13 apr 2010 15:07:50

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Citat:

Anterior postat de byanca (Post 146839)
Buna fetelor sunt noua pe aici ...dar vreau sa va povestesc despre experienta mea cu kilogramele in plus... am fost putin mai lenesa si foarte pofticioasa...asa ca in vara trecuta m-am trezit k aveam 70 kg...wow mi-am dat seama k trebuie sa fac ceva urgent pentru a scapa de ele si asa am tinut diverse regimuri si diete...rezultatul??? M-am imbolnavit de stomac..de 2 luni insa am inceput sa am grija ce mananc (adik evit dulciuri, prajeli etc) si sar coarda in fiecare zi...rezultatul? Acum am 57 kg si va spun sincer k mai am o pb...nu prea beau apa prefer sa beau cola decat apa si ceaiuri ...si totusi am slabit...asa ca va recomand si voua sa sariti coarda pentru k chiar functioneaza...te ajuta foarte mult sa pierzi kilogramele in plus...e rapid ieftin si eficient .Multa bafta slubutelor!!!;)

>:D<>:D<>:D<
Buna Byanca>:D<
Bine ai venit alaturi de noi;;)
O zi minunata!:)

byanca 14 apr 2010 08:50:07

Re: Putem sa invingem kilogramele in plus.. Jurnal byanca
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 148001)
Cu placere>:D< suntem aici pentru te a sustine. cum spunea si ianna, nu imi dau seama daca tu ai ajuns la kg dorite, sau mai vrei sa slabesti:-/
si sa ai ambitie cu cola. chiar ca e un drog:-s

Voi avea ambitie cu cola si voi scapa definitiv azi este a doua zi in care nici macar nu am gustat cola :P si inca vreau sa mai slabesc.. sper sa ajung la 50 kg:D ms mult ca esti si tu alaturi de mine>:D<:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:26:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO