Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 19:07:26
alecu dana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iun 2010
Locaţie: ploiesti, Romania
Vârsta: 56
Dieta: balerina
Date: 160cm, 92kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Am 43 ani si 90 kg...Am avut 93 si am reusit sa dau jos 3...Am inceput in iunie regimul balerina si in vreo 10 zile am slabit 3...Dar am trisat si am ramas asa...Azi m-am hotarit..Trebuie sa slabesc...Am inceput regimul disociat si am nevoie de incurajare...Am mincat brinza de vaci degresata, 250 gr si mi-a fost foame, dar acum am intrat pe Slabute.ro si incerc sa uit....Chiar vreau sa slabesc, nu se mai poate....

Buna, oare s-a salvat ce am scris mai devreme in cartea ta de oaspeti?
Ce faci? Eu am mai slabit 0,5 kg, sunt fericita....Nu prea fac sport pt ca stau foarte mult la serviciu si lucrez si acasa.....Dar acum numar caloriile, incerc sa nu depasesc 1000.....
O seara buna si imi face placere sa vorbesc cu tine!



Frumusetea vine din interior....Aceasta e deviza mea....Intotdeauna am vrut sa fiu cea mai buna, cea mai inteleapta, cea mai buna mama, cea mai buna la serviciu.......Si mi-as fi dorit sa fiu si frumoasa, cea mai frumoasa femeie.....Dar nu am avut acest privilegiu....Sunt doar draguta......O femeie luptatoare, care a trecut prin multe in viata, pe care necazurile au intarit-o si nu de putine ori, deceptionata de tot ce ne inconjoara, de rautati de oameni rai si perfizi.....Am cazut, m-am ridicat si am luat-o de la capat......Inclusiv in lupta cu kilogramele...La 1,60 cm, 43 ani si 93 kg.....Mi-a murit sotul acum citiva ani buni si m-am refugiat in dulciuri....Intre peretii casei am plins pina nu am mai avut lacrimi, am facut poteca la mormint ani de zile, am oftat si mi-am zis -DE CE EU?-si mi-am alinat frustrarile in bombonele, ciocolata si mincare in general....Pina intr-o zi cind am zis ca si eu am dreptul la viata, nu sunt singura pe pamint care a ramas singura si indurerata si intr-o zi frumoasa de mai, am cunoscut un barbat singur, de o sensibilitate iesita din comun, de care m-am legat sufleteste si am incercat sa ma apropii...Cu pasi mici...Am facut ca clipele petrecute impreuna sa fie frumoase, calde, linistite si ne-am plimbat cit nu m-am plimbat pina atunci.....In parc, pe carari linistite de munte, la mare si ne-am bucurat de fiecare zi de sanatate, de flori, de iarba, de pasari, de soare, de noi.....Si mai mult decit atit, vreau sa fiu frumoasa....Si pentru asta, m-am hotarit sa slabesc....Si am inceput cu 93 de kg....Am inceput sa merg mai mult pe jos si sa am grija la ce maninc...Sa-mi numar caloriile...De fapt primele 3 kg le-am dat jos cu regimul balerina...Si a mers....In 10 zile....Apoi am stagnat....Si am avut un moment in care am vrut sa renunt...Dar el m-a sustinut...Chiar a inceput sa manince mai putin sa fie solidar cu mine...El nu trebuie sa slabeasca...Are 1,73 si 74 kg.....Si am inceput din nou...Zi de zi, am redus caloriile, incercind sa nu depasesc 1200, am renuntat la piine si dulciuri...Si am mai slabit inca 3, apoi inca 2...In total 8.....Si asa, sper si sigur voi reusi, vreo inca 15.....Am avut momente cind o saptamina nu am slabit nimic si am plins....Dar am luat-o de la capat, un pic mai mult sport, am fost mereu la Tintea Prahova la apa sarata si namol, am mers mai mult pe jos, am mai redus un pic din calorii....Si acul cintarului se misca, incet, incet dar sigur...Azi am mincat chiar si o prajiturica....Si asa au iceput colegii si prietenii sa sesizeze ca am inceput sa dau jos si sa-mi modelez un pic formele....Si sunt tare mindra...Si am inceput sa ma simt frumoasa...De fapt sa fiu frumoasa...Si incet incet, ceea ce acum citeva luni nici nu visam, a inceput sa prinda viata.....Si inteleg toate femeile care vor sa slabeasca si sa se lupte cu ele .....Dar va spun eu ca se merita si sigur se poate...Numai sa dorim.....Si neaparat sa iubim, sa iubim viata si bucuria de a trai, de a respira, de a fi fericiti....Fericirea o asociem cu bucuria, cu frumusetea, cu bunatatea si cu sensibilitatea...Pentru ca noi suntem sensibile, suave, intelegatoare si bune....Va multumesc ca existati, voi, cei care sunteti aproape si luptati cu tentatiile, care prin cuvintele voastre ati impartit gindurile si reusitele, esecurile si experientele traite...Am citit foarte multe jurnale, articole, din care am avut mult de invatat.....Si mai am....Si am inteles ca daca voi puteti si eu pot....Si daca voi sunteti frumoase, voi putea si eu....Si nu trebuie sa ne lasam infrinte....Si sa luptam.....Frumusetea este un ambalaj de poleiala care acopera un chip...Un chip care ascunde suferinta, durere, dragoste, amagire....Dar totusi sigur frumusetea vine din interior.....Si in fiecare dimineata voi zimbi si imi voi spune ca voi mai da jos ceva saptamina aceasta si voi fi mai frumoasa...Frumoasa pentru mine...Si pentru cei din jurul meu....Frumoasa pentru ca iubesc si ca pot fi iubita....Va multumesc

Ultima dată editat de Slabuta; 17 aug 2010 at 19:30:57.
  #2 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 19:17:33
onetotilia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: Houthalen, Belgia
Vârsta: 33
Dieta: Rina's
Date: 159cm, 65kg
Mesaje: 2.091
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 41 ori in 29 mesaje
Implicit Re: buna, sunt Dana

hey... nu te infometa

bine ai venit in comunitatea noastra....
se poate slabi si daca mananci.... pune-te si mananca niste legume cu niste carnita de pui

parerea mea lasa disociaata ca nu e sanatoasa si tine o hipocalorica
__________________




  #3 (permalink)  
Vechi 02 aug 2010, 19:25:46
minouse's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Buna Dana si bine-ai venit
Felicitari pt kg perdute, dar sa-ti spun sincer mai bine alegi o dieta mai sanatoasa.
Ce regim disociat ai adoptat(pe mese, pe zile...) ?
Deci tu vrei sa spui ca toata mancarea ta pe ziua de azi a constat in 250 gr de branza de vaci? Daca da sa stii ca nu este sanatos, iar prin metoda asta(infometare) nu vei slabi cum trebuie(adica vei slabi, iar cand vei incepe sa cresti aportul caloric vei pune la loc, ba chiar plus un bonus de toata frumusetea).
Incearca sa mananci minim 1000 de calorii pe zi, asa vei slabi sanatos, poate nu vor fi rezultate imediate, dar macar va fi incer si sigur
Oricum eu iti urez mult succes si la multe kg in minus.
Si-un cadou pt tine :
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live
  #4 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 08:35:23
Un Pai Roz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 36
Dieta: numar calorii
Date: 158cm, 80.2kg
Mesaje: 3.165
Aprecieri acordate: 241
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 176 mesaje
Implicit re: Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Buna Dana!
Exista aici pe forum mai multe topicuri pentru disociata ( Dieta Disociata) , poate te ar ajuta sa intelegi mai multe despre acesta dieta daca intr-adevar crezi ca acesta este potrivita pentru tine!
cum au spus si fetele mai sus, ceea ce ai mancat tu ieri nu este suficient si nu o sa aiba succes pe lunga durata!
Eu iti recomand dieta hipocalorica, care se transforma intr-un stil de viata in care kg sunt eliminate pentru totdeauna!
Bafta la slabit!
p.s: acum am vazut ca esti de la mine din oras
__________________
Jurnal vechi :
JURNAL ALEXANDRA- UN PAI ROZ
Un Pai Roz, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
  #5 (permalink)  
Vechi 03 aug 2010, 14:50:03
ianna's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 iun 2009
Locaţie: IL, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 42
Dieta: sanatoasa verde si cu gratare
Date: 170cm, 64kg
Mesaje: 4.305
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 8 mesaje
Implicit re: Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Bine ai venit printre noi Dana

de ce vrei neaparat dieta disociata si nu o dieta mult mai sanatoasa, gen dieta hipocalorica, Monti sau South Beach

cum stai la capitolul miscare?
__________________
rog in profil sa mentionati dieta pe care o tineti -Succes si la un cantar cat mai zgarcit
jurnal Dupa fapta si rasplata
Alimentatia cu prea putine calorii - Slabute.ro
Sfaturi, de prin forum, adunate
Dieta si alaptarea
ianna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1835 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1318 kcal/zi. Pentru a slăbi 2.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1190 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #6 (permalink)  
Vechi 04 aug 2010, 13:45:38
minouse's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Buna Dana, ce mai faci? Cum e dieta/ sportul?
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live
  #7 (permalink)  
Vechi 06 aug 2010, 17:34:04
minouse's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Da, nu-ti fa griji ca s-a salvat Esti o draguta in adevaratul sens al cuvantului, dar e mult mai bine sa vorbesti cu noi in jurnalul tau, aici poti sa-ti si postezi meniurile
Felicitari de reusita
Incerci sa nu depasesti 1000, sa stii ca si 1000 sunt tot putine, dar incearca te rog sa nu scazi sub 1000
Ce zici, ai putea incerca sa-ti completezi meniurile sau sa le postezi aici?
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live
  #8 (permalink)  
Vechi 20 aug 2010, 23:53:36
Slabuta's Avatar
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Citat:
Anterior postat de alecu dana Vezi mesajul
Am 43 ani si 90 kg...Am avut 93 si am reusit sa dau jos 3...Am inceput in iunie regimul balerina si in vreo 10 zile am slabit 3...Dar am trisat si am ramas asa...Azi m-am hotarit..Trebuie sa slabesc...Am inceput regimul disociat si am nevoie de incurajare...Am mincat brinza de vaci degresata, 250 gr si mi-a fost foame, dar acum am intrat pe Slabute.ro si incerc sa uit....Chiar vreau sa slabesc, nu se mai poate....

Frumusetea vine din interior....Aceasta e deviza mea....Intotdeauna am vrut sa fiu cea mai buna, cea mai inteleapta, cea mai buna mama, cea mai buna la serviciu.......Si mi-as fi dorit sa fiu si frumoasa, cea mai frumoasa femeie.....Dar nu am avut acest privilegiu....Sunt doar draguta......O femeie luptatoare, care a trecut prin multe in viata, pe care necazurile au intarit-o si nu de putine ori, deceptionata de tot ce ne inconjoara, de rautati de oameni rai si perfizi.....Am cazut, m-am ridicat si am luat-o de la capat......Inclusiv in lupta cu kilogramele...La 1,60 cm, 43 ani si 93 kg.....Mi-a murit sotul acum citiva ani buni si m-am refugiat in dulciuri....Intre peretii casei am plins pina nu am mai avut lacrimi, am facut poteca la mormint ani de zile, am oftat si mi-am zis -DE CE EU?-si mi-am alinat frustrarile in bombonele, ciocolata si mincare in general....Pina intr-o zi cind am zis ca si eu am dreptul la viata, nu sunt singura pe pamint care a ramas singura si indurerata si intr-o zi frumoasa de mai, am cunoscut un barbat singur, de o sensibilitate iesita din comun, de care m-am legat sufleteste si am incercat sa ma apropii...Cu pasi mici...Am facut ca clipele petrecute impreuna sa fie frumoase, calde, linistite si ne-am plimbat cit nu m-am plimbat pina atunci.....In parc, pe carari linistite de munte, la mare si ne-am bucurat de fiecare zi de sanatate, de flori, de iarba, de pasari, de soare, de noi.....Si mai mult decit atit, vreau sa fiu frumoasa....Si pentru asta, m-am hotarit sa slabesc....Si am inceput cu 93 de kg....Am inceput sa merg mai mult pe jos si sa am grija la ce maninc...Sa-mi numar caloriile...De fapt primele 3 kg le-am dat jos cu regimul balerina...Si a mers....In 10 zile....Apoi am stagnat....Si am avut un moment in care am vrut sa renunt...Dar el m-a sustinut...Chiar a inceput sa manince mai putin sa fie solidar cu mine...El nu trebuie sa slabeasca...Are 1,73 si 74 kg.....Si am inceput din nou...Zi de zi, am redus caloriile, incercind sa nu depasesc 1200, am renuntat la piine si dulciuri...Si am mai slabit inca 3, apoi inca 2...In total 8.....Si asa, sper si sigur voi reusi, vreo inca 15.....Am avut momente cind o saptamina nu am slabit nimic si am plins....Dar am luat-o de la capat, un pic mai mult sport, am fost mereu la Tintea Prahova la apa sarata si namol, am mers mai mult pe jos, am mai redus un pic din calorii....Si acul cintarului se misca, incet, incet dar sigur...Azi am mincat chiar si o prajiturica....Si asa au iceput colegii si prietenii sa sesizeze ca am inceput sa dau jos si sa-mi modelez un pic formele....Si sunt tare mindra...Si am inceput sa ma simt frumoasa...De fapt sa fiu frumoasa...Si incet incet, ceea ce acum citeva luni nici nu visam, a inceput sa prinda viata.....Si inteleg toate femeile care vor sa slabeasca si sa se lupte cu ele .....Dar va spun eu ca se merita si sigur se poate...Numai sa dorim.....Si neaparat sa iubim, sa iubim viata si bucuria de a trai, de a respira, de a fi fericiti....Fericirea o asociem cu bucuria, cu frumusetea, cu bunatatea si cu sensibilitatea...Pentru ca noi suntem sensibile, suave, intelegatoare si bune....Va multumesc ca existati, voi, cei care sunteti aproape si luptati cu tentatiile, care prin cuvintele voastre ati impartit gindurile si reusitele, esecurile si experientele traite...Am citit foarte multe jurnale, articole, din care am avut mult de invatat.....Si mai am....Si am inteles ca daca voi puteti si eu pot....Si daca voi sunteti frumoase, voi putea si eu....Si nu trebuie sa ne lasam infrinte....Si sa luptam.....Frumusetea este un ambalaj de poleiala care acopera un chip...Un chip care ascunde suferinta, durere, dragoste, amagire....Dar totusi sigur frumusetea vine din interior.....Si in fiecare dimineata voi zimbi si imi voi spune ca voi mai da jos ceva saptamina aceasta si voi fi mai frumoasa...Frumoasa pentru mine...Si pentru cei din jurul meu....Frumoasa pentru ca iubesc si ca pot fi iubita....Va multumesc
Buna draga Dana si bun venit printre noi

Cred ca e mai bine sa te feresti de regimuri ca "Balerina", disociata, in general diete care sunt foarte departe de notiunea "pe viata", ce vreau sa zic este sa alegi ceva care sa porti urma toata viata, si nu 2 saptamani, dupa care cedezi.

Legat de ce spui in mesajul tau, ai mare dreptate, toata viata "inotam" prin necazuri, care atat ne intaresc dar ne si "musca", asa ajungi ca dupa multi ani sa constati ca ai facut de toate, mai putin te-ai ocupat de propria persoana.

Foarte frumoasa povestea ta, sunt si momente triste (cu pierderea sotului) dar si multe clipe de fericire.

Felicitari pentru ambitie Dana, mereti din plin sa fii frumoasa, sa fii atragatoare, sa fii slabuta, sa fii femeie.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
  #9 (permalink)  
Vechi 13 sep 2010, 17:54:15
yor's Avatar
yor yor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 10 iul 2010
Locaţie: campulung, Romania
Vârsta: 56
Dieta: south-beach
Date: 169cm, 60kg
Mesaje: 66
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

buna Dana tiam citit si eu albumul tau ai ceva timp de cind tii dieta ce ai mai facut? eu din iunie am dat 8 kg jos am inceput sa repet iar aceiasi dieta pt ca sint multumita deci sint din nou la faza 1 a dietei south beach este f buna dar trebuie sa fii ambitioasa imi pare rau ca tiai pierdut primul sot dar am inteles ca esti din nou fericita lupta pt fericirea ta caci nu traim 2 vieti bafta in continuare
yor, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1540 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1023 kcal/zi. Pentru a slăbi 5kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 249 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #10 (permalink)  
Vechi 16 sep 2010, 19:49:14
alecu dana's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iun 2010
Locaţie: ploiesti, Romania
Vârsta: 56
Dieta: balerina
Date: 160cm, 92kg
Mesaje: 4
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dana - Frumusetea vine din interior

Buna, multumesc, ma bucur ca mi-ai scris....Suntem ambitioase , femei destepte si frumoase....Desi am stagnat cu kg, nu am mai pus nimic si incerc sa mai dau jos macar 3 kg...Nu stiu de ce nu mai merge, dar perseverez.....Tu nu ai multe kg, deci nu trebuie sa-ti faci multe griji....Te rog sa-mi mai scri...Iti doresc o seara frumoasa, linistita si sa ti se implineasca toate dorintele...Sa fi fericita si iubita....
 

Informatii despre slabit
dieta, femei, jurnal, kilograme, sanatos, slabit, sport, vreau sa slabesc


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik Ciucik Arhiva jurnale slabit 917 01 oct 2013 21:48:21
Vreau sa fac parte din grup - Jurnal Georgeta silivasan georgeta Arhiva jurnale slabit 139 25 oct 2010 12:58:36
Cand sunt deprimata imi vine sa mananc mult! Help! Andreea24 Motivatie 14 24 iul 2010 09:31:30
Salata a la dana iacob dana Retete culinare 0 24 feb 2010 14:22:16
Legume Mediteraneene Delicioase - Una din cele mai gustoase retete din lume! :x Kitkat Dieta South Beach - Retete Faza I 3 12 feb 2010 02:11:24

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole