forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Vreau, deci pot - Jurnal Anna (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/vreau-deci-pot-jurnal-anna-3191.html)

anne26 18 mar 2010 15:32:57

Vreau, deci pot - Jurnal Anna
 
buna sunt anna si vreau sa fiu o slabuta ,dar pt asta stiu ca am nevoie de ambitie si rabdare inclusiv ajutor .am inceput regimul de luni.sper sa il pot urma .succes la slabit

ianna 18 mar 2010 15:40:03

Re: vreau deci pot
 
Citat:

Anterior postat de anne26 (Post 122326)
buna sunt anna si vreau sa fiu o slabuta ,dar pt asta stiu ca am nevoie de ambitie si rabdare inclusiv ajutor .am inceput regimul de luni.sper sa il pot urma .succes la slabit


Bine ai venit printre noi

dar spune-ne si noua cate ceva despre noul stil de viata dorit...dieta? sport?temeri?etc

anne26 18 mar 2010 15:54:10

Re: vreau deci pot
 
multumesc .pai vreau sa am un stil de viata sanatos.pana acum am mancat ce am vrut cand am vrut si efectele se vad cu ochiul liber .am inceput sa fac abdomene 60 pe zi si o sa incerc sa mai cresc numarul lor.ca dieta -incerc sa manac fructe si am inceput sa iau micul dejun ,lucru care nu se intampla pana sapt asta .eu ador dulciurile si sper sa am ambitia sa nu cad tentatiei .familia nu prea ma sustine in planul meu de slabit deci va trebui sa rezist tentatiei care vine din partea lor .

kore 18 mar 2010 17:21:13

Re: Vreau, deci pot - Jurnal Anna
 
Buna Anne, si bine ai venit
sa stii ca nici eu nu mancam dimineata...si aveam ani intregi in care prima masa era la 12 si asa imi decalam mesele si ajungeam cu cina la 11 seara....dar cu greu m-am autoeducat si acum nu concep sa plec de acasa cu stomacul gol:). trebuie doar sa vrei
cati ani ai?

anne26 18 mar 2010 18:10:33

Re: Vreau, deci pot - Jurnal Anna
 
fac 18 in o saptamana

anne26 18 mar 2010 21:34:44

Re: Vreau, deci pot - Jurnal Anna
 
ar trebui sa renunt la paine ?astazi am cedat putin si am mancat 100gr covrigei.si nu pot bea lichide .beau cel mult 1 l apa/zi

anne26 21 mar 2010 12:03:35

Re: Vreau, deci pot - Jurnal Anna
 
am si eu o intrebare .am un majorat dupa paste si ma gandeam sa port o rochie neagra cu buline albe deoarece ma avantajeaza d p d v al siluetei dar nu stiu daca se mai poarta bulinele .poate nu e site ul potrivit pt astfel de intrebari dar help.multumesc:*

ianna 21 mar 2010 13:35:00

Re: Vreau, deci pot - Jurnal Anna
 
Citat:

Anterior postat de anne26 (Post 124569)
am si eu o intrebare .am un majorat dupa paste si ma gandeam sa port o rochie neagra cu buline albe deoarece ma avantajeaza d p d v al siluetei dar nu stiu daca se mai poarta bulinele .poate nu e site ul potrivit pt astfel de intrebari dar help.multumesc:*

depinde de buline si cum sunt aranjate pe rochie...chiar am vazut la hollywood una din actrite(nu-mi mai amintesc care si cu ce ocazie) avea o rochie superba alba si cu buline negre...de sus de la sani erau mai mici si cresteau in marime pana la poale...superba!

anne26 21 mar 2010 16:17:45

Re: Vreau, deci pot - Jurnal Anna
 
multumesc :*

Roxana 21 mar 2010 16:24:35

Re: Vreau, deci pot - Jurnal Anna
 
Buna Anna si bine ai venit printre noi .Spor la slabit si la cat mai multe kg minus .


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:01:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO