Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #11 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 20:14:43
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Buna! Eu zic sa te agiti si sa vezi unde ai greit si ai lacune. Mai ales acum cand facultatile au utiat de admitere. Eu nu m-am agitat pentru BAC, stiam ca dau admitere, dar tot am luat peste 9. E chiar usor pe langa prima admitere, cel putin dupa parerea mea. Asa ca priveste serios aceasta etapa a vietii tale. Recunosc ca la simulare la romana si eu am luat 7 si ceva.

Cand mai esti plecata multe ore de ce nu iti iei in geanta una sau doua banane si un iaurt de baut, sau niste nuci, sau chiar un sandvis cu piept de pui si legume?

PS: nu vreau sa te descurajez, vreau sa te tii de carte.
  #12 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 20:15:18
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de Michelina Vezi mesajul


Si al meu a luat putin la romana - dar nu-si face griji El da la istorie si logica - unde a luat note mari la simulare - dar la fel nu-si bate capul, n-are emotii. El e mai preocupat de admitere.
Si el zicea ca s-a corectat destul de subiectiv - mai ales ca au corectat profesorii de la clasa.
la noi au corectat de la alte scoli .. si se poate intampla unora sa le pice profesori mai severi, din licee bune, iar altora din licee cu un nivel mai scazut
eu vreau nota mare pt ca la facultate se intra pe baza de dosar .. dar cum am zis, la info sigur pot peste 8 pt ca am gresit din neatentie iar la mate a fost doar pe capul meu, pt ca dirigul inca nu si`a terminat materia de a12a si nu am lucrat mai deloc variante
la romana m`a speriat putin .. o sa mai pun mana sa lucrez
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #13 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 20:21:28
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul
Buna! Eu zic sa te agiti si sa vezi unde ai greit si ai lacune. Mai ales acum cand facultatile au utiat de admitere. Eu nu m-am agitat pentru BAC, stiam ca dau admitere, dar tot am luat peste 9. E chiar usor pe langa prima admitere, cel putin dupa parerea mea. Asa ca priveste serios aceasta etapa a vietii tale. Recunosc ca la simulare la romana si eu am luat 7 si ceva.

Cand mai esti plecata multe ore de ce nu iti iei in geanta una sau doua banane si un iaurt de baut, sau niste nuci, sau chiar un sandvis cu piept de pui si legume?

PS: nu vreau sa te descurajez, vreau sa te tii de carte.
buna ! stai calma ca nu ma descurajezi .. nici eu nu sunt prea multumita de note .. poate doar pt ca am promovat si atat dar stiu ca pot mai mult asta e clar
trebuie la romana sa vad ce fac ca si profa de o am .. e o sucita zice ceva, dupaia cand faci ca ea si ii arati nu ii convine, zice ca nu e bine si tot asa ... la simulare m`am luat dupa ea cu o chestie si acum imi spune ca nu e bine .. jumate de clasa a facut asa, pt ca ea ne`a zis .. si acum vine si comenteaza ca nu e corect mai bine fac eu cum cred ca e bine si am facut de cand ma stiu

in leg cu mancarea .. miercurea termin la 1 jum orele si incep la 5 meditatia in acelasi cartier .. si de obicei ma duc la prietenul meu care sta tot acolo, si mananc la el .. dar cum el sta cu frateso, doi baieti intr`o casa nu prea au mereu mancare gatita de obicei am mai mancat ciorbite dar acum am mancat racituri ... si cum nu prea agreez eu carnatii nu am mancat prea mult .. si in plus, sunt si f pretentioasa la mancare deci nu prea ma las pe mana oricui gust si ii zic pe fata ca nu imi place
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #14 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 20:28:49
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
buna ! stai calma ca nu ma descurajezi .. nici eu nu sunt prea multumita de note .. poate doar pt ca am promovat si atat dar stiu ca pot mai mult asta e clar
trebuie la romana sa vad ce fac ca si profa de o am .. e o sucita zice ceva, dupaia cand faci ca ea si ii arati nu ii convine, zice ca nu e bine si tot asa ... la simulare m`am luat dupa ea cu o chestie si acum imi spune ca nu e bine .. jumate de clasa a facut asa, pt ca ea ne`a zis .. si acum vine si comenteaza ca nu e corect mai bine fac eu cum cred ca e bine si am facut de cand ma stiu

in leg cu mancarea .. miercurea termin la 1 jum orele si incep la 5 meditatia in acelasi cartier .. si de obicei ma duc la prietenul meu care sta tot acolo, si mananc la el .. dar cum el sta cu frateso, doi baieti intr`o casa nu prea au mereu mancare gatita de obicei am mai mancat ciorbite dar acum am mancat racituri ... si cum nu prea agreez eu carnatii nu am mancat prea mult .. si in plus, sunt si f pretentioasa la mancare deci nu prea ma las pe mana oricui gust si ii zic pe fata ca nu imi place
Daca eram mai aproape de BAC ti-as fi dat niste sfaturi, dar au trecut aproape 7 ani. Sunt o baba pe langa tine. La romana e subiectiv si iti doresc sa nu iti pice poezie. Mie mi-a picat In gradina Ghetsemani (poezia traditionalista) si la oral si la scris si m-au trecut toate transpiratiile. Si acum imi aduc aminte. Dar sa revenim, nu ai cu cine sa discuti despre subiectele la romana? Poate iti spune ce pretentii au sa scrii in lucrarea de BAC. In plus, sper ca ai citit toate romanele, nuvelele, poeziile, basmele si tot ce e in programa. Te ajuta sa intelegi mai bine comentariile alea, pe care si asa trebuie sa le memorezi. Asta mi se pare cel mai trist la proba de romana, daca indraznesti sa fi original si dai peste vreun prof incuiat, ai pus-o. Baremul nu te incurajaza sa citesti si sa filtrezi prin gandirea proprie ci sa inveti ca papagalul.

Si eu sunt pretentioasa la mancare. Nu era vorba de ce ai mancat ci mai mult de cat. Sa nu te infometezi, mai ales in perioada aceasta cand ai nevoie de energie sa inveti.
  #15 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 20:36:44
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de anqutz Vezi mesajul


Daca eram mai aproape de BAC ti-as fi dat niste sfaturi, dar au trecut aproape 7 ani. Sunt o baba pe langa tine. La romana e subiectiv si iti doresc sa nu iti pice poezie. Mie mi-a picat In gradina Ghetsemani (poezia traditionalista) si la oral si la scris si m-au trecut toate transpiratiile. Si acum imi aduc aminte. Dar sa revenim, nu ai cu cine sa discuti despre subiectele la romana? Poate iti spune ce pretentii au sa scrii in lucrarea de BAC. In plus, sper ca ai citit toate romanele, nuvelele, poeziile, basmele si tot ce e in programa. Te ajuta sa intelegi mai bine comentariile alea, pe care si asa trebuie sa le memorezi. Asta mi se pare cel mai trist la proba de romana, daca indraznesti sa fi original si dai peste vreun prof incuiat, ai pus-o. Baremul nu te incurajaza sa citesti si sa filtrezi prin gandirea proprie ci sa inveti ca papagalul.

Si eu sunt pretentioasa la mancare. Nu era vorba de ce ai mancat ci mai mult de cat. Sa nu te infometezi, mai ales in perioada aceasta cand ai nevoie de energie sa inveti.
eu sunt de parere ca o sa pice comedia, nuvela sau romanul .. poezia s`a cam tot dat in ultimii ani ... si ce bine imi pare ! o urasc nu am citit chiar toate operele .. am mai citit din ele dar acum chiar nu mai am tip sa stau de asta la inceputul clasei a12a mai stateam noaptea si citeam dar acum deja nu imi mai permit la cat de obosita ma simt ..
nu prea am cu cine sa discut asa concret .. dar acum cam stiu ce trebuie facut si ma apuc sa lucrez acasa sub I si II .. la partea a3a nu am decat sa bag tare cu invatatul cred ca mai am jumatate din opere de invatat si trebuie sa mi le si fac singura ...
offf, urasc romana !! )
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #16 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 20:44:54
anqutz's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Te ajuta mult sa le citesti. As putea sa iti tin o intreaga prelegere despre citit, dar o sa vezi singura cat de putin timp vei avea mai apoi. Si eu urasc poezia si cea traditionalista cel mai mult si m-am pricoprit cu ea la ambele probe.

Va trebui sa lucrezi acasa toate subiectele. Voi nu le lucrati si la scoala. Stiu ca noi in sem II am trecut prin toate variantele la romana, engleza si germana. La partea a 2-a trebuie sa cauti o carte ft buna de comentarii si sa te dumiresti exact ce vor de la tine. Si, normal, sa tocesti.
  #17 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 21:23:21
butterfly30's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.777
Aprecieri acordate: 5.350
Am fost apreciat(a) de 11.441 ori in 5.317 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

e f bun septilinul, stiu multe persoane care au luat si au fost multumite. acum, eu nu cred ca era nevoie sa-l iei. imunitatea are un ciclu natural: scade din toamna pana in primavara si incepe sa creasca din primavara pana vine toamna. stimultentele pt imunitate nu se iau in perioadele de crestere naturala, doar in cele dde scadere. poate doctorita ta nu are si curs de fitoterapie? pentru imunitate in perioada asta se recomanda legumele crude cat de multe! si vit c: patrunjel, zeama de lamaie, etc. e un stimulent imunitar care se poate administra oricand, si fiind naturala su duce la supradozaj, ca la cea artificiala. tu facicum crezi ca e mai bine, eu asa stiu.
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #18 (permalink)  
Vechi 21 mar 2014, 07:46:19
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
e f bun septilinul, stiu multe persoane care au luat si au fost multumite. acum, eu nu cred ca era nevoie sa-l iei. imunitatea are un ciclu natural: scade din toamna pana in primavara si incepe sa creasca din primavara pana vine toamna. stimultentele pt imunitate nu se iau in perioadele de crestere naturala, doar in cele dde scadere. poate doctorita ta nu are si curs de fitoterapie? pentru imunitate in perioada asta se recomanda legumele crude cat de multe! si vit c: patrunjel, zeama de lamaie, etc. e un stimulent imunitar care se poate administra oricand, si fiind naturala su duce la supradozaj, ca la cea artificiala. tu facicum crezi ca e mai bine, eu asa stiu.
Mda m-am gandit si eu la asta dar pe la mine prin craiova abia acum a venit vremea buna si inca nu e stabila .. E f inselatoare .. Vant mult, nu stii cum te prinde o ploaie, curent peste tot .. Iar eu cum sunt mereu intr-un dute-vino ...
Si eu una cred ca daca orgamismul nu poate sa asimileze din natura nu e o problema sa-l stimulezi putin. Eu de ex iau calciu si vara daca vad ca imi e rau. Pt ca am mai mereu lipsa si in special pe canicula ma ia cu lesin. Si se spune ca nu trb luat vara.
Asa daca ne lasam sa ne fie rau ajungem in spital la perfuzii si ce rezolvam?
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
  #19 (permalink)  
Vechi 21 mar 2014, 13:50:26
butterfly30's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 apr 2013
Locaţie: iasi, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa traiesc sanatos
Date: 166cm, 68kg
Mesaje: 6.777
Aprecieri acordate: 5.350
Am fost apreciat(a) de 11.441 ori in 5.317 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

calciul se ia oricand, vit d nu se ia vara pt ca se produce natural, de la soare. cea artificiaala duce la probleme, pt ca organismul nu are nevoie de ea. legumele cu frunze verzi sunt surse excelente de calciu, si le ai la dispozitie primavara si vara, deci nu vad rostul altor suplimente. si eu lesin vara de la caldura, de altfel vara nu fac sport de loc decat inzilele reci, pt ca nu rezist, dar nu e de la lipsa de calciu,e mai degraba o problema vasculara, apare vasodilatatia, automat scade tensiunea si de aici lesinul. prin urmare. o hidratare intensiva e mult mai buna decat calciul. apa plata si apa din legume si fructe hidrateaza mai bine decat sucurile.si ai grija la ceaiuri: f multe au rol diuretic si nu sunt indicatee vara, sa te uiti bine pe pachet.
butterfly30, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
butterfly30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1869 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1352 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1353 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #20 (permalink)  
Vechi 22 mar 2014, 07:56:56
WhiteAngel's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
calciul se ia oricand, vit d nu se ia vara pt ca se produce natural, de la soare. cea artificiaala duce la probleme, pt ca organismul nu are nevoie de ea. legumele cu frunze verzi sunt surse excelente de calciu, si le ai la dispozitie primavara si vara, deci nu vad rostul altor suplimente. si eu lesin vara de la caldura, de altfel vara nu fac sport de loc decat inzilele reci, pt ca nu rezist, dar nu e de la lipsa de calciu,e mai degraba o problema vasculara, apare vasodilatatia, automat scade tensiunea si de aici lesinul. prin urmare. o hidratare intensiva e mult mai buna decat calciul. apa plata si apa din legume si fructe hidrateaza mai bine decat sucurile.si ai grija la ceaiuri: f multe au rol diuretic si nu sunt indicatee vara, sa te uiti bine pe pachet.
eu cand iau calciu il iau cu vit d incorporata .. altfel nu mi se asimileaza .. nu stiu care este cauza exacta a starilor de lesin, dar analizele mereu imi ies cu calciul sub limita ..
de hidratat mereu ma hidratez .. dar uite ca nu m`am gandit la faza cu ceaiurile laxative .. mereu beau ceai verde .. mai ales vara imi fac ceai verde cu lamaie si ghimbir, il las sa se raceasca si il beau cu gheata chiar imi place asa poate ii mai pun si putin praf de chilli pt accelerarea metabolismului si ii da un gust intepator asa mie imi place .. iar pepene rosu mananc in draci care e plin de apa

ieri am facut destula miscare (plimbari) .. asa pe reprize .. am plecat de la scoala cu fetele prin centru, ne`am plimbat 2h prin magazine .. apoi m`am dus acasa, am plecat iar si am mers vreo 40 de min .. m`am dus la o cafea si am plecat iar la plimbare inca vreo ora si ceva .. iar seara m`am intors acasa inca vreo jum de ora

azi cred ca ma duc cu iubi in mall sa isi cumpere un set de greutati mai mari .. si imi da mie unele mai mici de le are acasa are de 2,3 si 4 cred ziceam sa le iau pe cele de 4, dar m`am gandit mai bine si i le cer pe cele de 3 ca sa incep si eu cu mai usor sa am unde sa avansez

o pusai acum pe mamaie sa imi cumpere ceai sveltaflor ca se dusa la piata sunt tare curioasa de efectul lui .. deja cred ca incepui sa ma constip iar

alte noutati nu mai am .. tebuie sa ma bag la lucru ! mate si info azi
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
 

Informatii despre slabit
adolescente, back, calorii, dieta, jurnal, jurnale, sanatos, slabit, welcome, whiteangel

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Jurnal de mentinere - WhiteAngel WhiteAngel Jurnale de mentinere 1146 08 sep 2014 09:05:25
Never going back to that lifestyle again! - Foolishearthling Foolishearthling Arhiva jurnale slabit 7 14 nov 2012 17:13:00
La multi ani WhiteAngel! Slabuta La Multi Ani! 7 20 aug 2012 15:05:29
Jurnal minouse - Finally back again minouse Arhiva jurnale slabit 5 22 feb 2011 15:23:11

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole