forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 60 kg si 70 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-60-kg-70-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-60-70-kg-i-7505.html)

Slabuta 19 dec 2010 18:41:47

Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
O noua casuta pentru slabutele din grupa 60-70 kg. :)
Sa aveti mult succes!

Alina82 19 dec 2010 19:49:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
1 ataşament(e)
Si aici casutza noua:D
Ataşament 6001

madulina 20 dec 2010 10:24:50

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Neata fetelor! Cum a fost week-end-ul? Cum v-ati distrat, ce ati papat?
O groaza de intrebari de dimineata :))
Multumim Slabutei pentru noua casuta!>:D<

Alina82 20 dec 2010 10:32:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de madulina (Post 444003)
Neata fetelor! Cum a fost week-end-ul? Cum v-ati distrat, ce ati papat?
O groaza de intrebari de dimineata :))
Multumim Slabutei pentru noua casuta!>:D<

Salve Madulina!!!
Eu in weekend am fost de munk dar asa fericita pt k doar ce am intrat si eu in grupa voastra si de ceva timp aseptam momentul:D
De papat am papat normal de dieta...fiind la munk am fost ferita de tentatii:D

madulina 20 dec 2010 10:48:43

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 444017)

Salve Madulina!!!
Eu in weekend am fost de munk dar asa fericita pt k doar ce am intrat si eu in grupa voastra si de ceva timp aseptam momentul:D
De papat am papat normal de dieta...fiind la munk am fost ferita de tentatii:D


Bine ai venit :-*, oricum primeste si felicitarile mele pentru kg pierdute in mai putin de 1 an :).
Eu, sincer, m-am dezmatat putin in week-end, adica vineri (week-end-ul in Qatar e vinerea si sambata), ca am sarit peste micul dejun, deh, am dormit mai mult, iar pe seara m-am rasfatat cu 3 cupe de inghetata de ciocolata; adevarul este ca in afara de 2-3 fructe pe zi nu mai gustasem nimic dulce de ceva timp si am zis ca e ok, de azi insa, inapoi la mancat sanatos (atat cat reusesc :P)
te pup, sa ai o zi frumoasa

Alina82 20 dec 2010 10:53:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de madulina (Post 444042)
Bine ai venit :-*, oricum primeste si felicitarile mele pentru kg pierdute in mai putin de 1 an :).
Eu, sincer, m-am dezmatat putin in week-end, adica vineri (week-end-ul in Qatar e vinerea si sambata), ca am sarit peste micul dejun, deh, am dormit mai mult, iar pe seara m-am rasfatat cu 3 cupe de inghetata de ciocolata; adevarul este ca in afara de 2-3 fructe pe zi nu mai gustasem nimic dulce de ceva timp si am zis ca e ok, de azi insa, inapoi la mancat sanatos (atat cat reusesc :P)
te pup, sa ai o zi frumoasa

Multumesc frumos:)
Eu din cate stiu inghetata nu e chiar asa de rea...si mai ales k nu se intampla des eu spun sa stai linistita:)Din cand in cand mai trebuie sa ne si rasfatam k altfel devenim prea frustrate:)
Wow Qatar!!!Cred k e frumos akolo asa e??

Monica17 20 dec 2010 11:11:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Neatza. Cum au inceput saptamana slabutzele mele? :>
Va pup. :*

madulina 20 dec 2010 11:14:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 444053)

Multumesc frumos:)
Eu din cate stiu inghetata nu e chiar asa de rea...si mai ales k nu se intampla des eu spun sa stai linistita:)Din cand in cand mai trebuie sa ne si rasfatam k altfel devenim prea frustrate:)
Wow Qatar!!!Cred k e frumos akolo asa e??

Pai, am 1 an deja aici si sunt singura cuc, nu prea stiu altceva in afara de birou si apoi acasa si sincera sa fiu, nu e frumos deloc :)), nu e nimic de facut in timpul liber (ore intregi in mall-uri nu-s pe gustul meu).
Iar acum e si deprimant, ca vine Craciunul acasa, aici nu :(, e cald, e plictisitor ...
Dar sa nu te plictisesc cu lamentarile mele despre Qatar; sunt aici pentru job-ul si salariul super bun, pe care acasa nu le-as fi avut; cand nu mai rezist psihic, voi pleca ..
Am citit prin jurnalul tau, ma bucur ca va e bine in Sardinia si va doresc sa va fie si mai bine in continuare (tie, surorii si iubitului), conteaza enorm sa ai pe cineva aproape cand esti departe de casa ;)

madulina 20 dec 2010 11:29:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 444096)
Neatza. Cum au inceput saptamana slabutzele mele? :>
Va pup. :*


Neata, optimiste suntem (cel putin eu :P) si ambitioase :D.
Tu?
pup

Alina82 20 dec 2010 12:04:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (I)
 
Citat:

Anterior postat de madulina (Post 444105)
Pai, am 1 an deja aici si sunt singura cuc, nu prea stiu altceva in afara de birou si apoi acasa si sincera sa fiu, nu e frumos deloc :)), nu e nimic de facut in timpul liber (ore intregi in mall-uri nu-s pe gustul meu).
Iar acum e si deprimant, ca vine Craciunul acasa, aici nu :(, e cald, e plictisitor ...
Dar sa nu te plictisesc cu lamentarile mele despre Qatar; sunt aici pentru job-ul si salariul super bun, pe care acasa nu le-as fi avut; cand nu mai rezist psihic, voi pleca ..
Am citit prin jurnalul tau, ma bucur ca va e bine in Sardinia si va doresc sa va fie si mai bine in continuare (tie, surorii si iubitului), conteaza enorm sa ai pe cineva aproape cand esti departe de casa ;)

EH da e nasol printre straini...ducem mereu dorul celor de aks....nasol de tine k esti singurik dar se pare k pe nicaieri nu stie lumea sa se distreze asa cum o fac romanii:))Eu sunt in Sicilia...si da e bn pt k il am pe iubi cu mine...si sora....dar si aici e plictiseala:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:55:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO