forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-3734.html)

schmetterling 03 feb 2011 13:40:27

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 505787)


Buna :)

Cantitatea de carbohidrati pentru o zi este un procent din totalul de calorii ingerat in respectiva zi.

Daca ai meniul intr-un stadiu intermediar, adica nu toate mesele introduse, iti va afisa tot un procent din totalul de calorii pentru acel moment. :)

Grasimile si carbohidratii sunt un procent din totalul de calorii ingerate zilnic, iar proteinele au o cantitate standard, care se schimba in functie de caracteristicile tale (kilograme).

aha, acum m-am lamurit :D multumesc slabuta >:D<

bety 03 feb 2011 13:41:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
ce fac fetele??? sunteti bine??

schmetterling 03 feb 2011 14:01:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
ce sa fac...sunt cam trista, pentru ca mi se pare ca nu prea am mai dat jos nimic...:-<:-<:-<

Tzontz 03 feb 2011 14:05:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 508071)
ce fac fetele??? sunteti bine??

Suntem prin zona :D
Eu imi calculez meniul pentru maine ca pentru azi, cu toate c-am mancat f.bine n-am putut sa scot mai mult de 600 de calorii (e ceva bizar aici pentru ca eu de obicei ma chinui sa nu depasesc 1200 de calorii) Cred ca ceva nu e bine dar las asa ptr ca sunt plina ca o teava :)) si chiar nu mai pot manca nimic.

Tu ce faci? Muncesti ca te vad ca esti prezenta mai tot timpul pe aici. ( Daca am fost indiscreta imi retrag intrebarea si-mi cer scuze anticipat)

Tzontz 03 feb 2011 14:40:08

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de schmetterling (Post 508094)
ce sa fac...sunt cam trista, pentru ca mi se pare ca nu prea am mai dat jos nimic...:-<:-<:-<


Stai calma. E normal sa ai praguri de stagnare. Sa stii ca in perioada pragurilor, chiar daca nu dai jos din kg, dai jos din centimetri. In plus in 29 de zile ai dat jos 6.5 kg ceea ce este mai mult decat foarte bine. Dupa parerea mea ar fi bine ca sa-ti lungesti un pic ziua de final pentru ca este cam prea aproape. In nici 2 luni aproape 20 de kg mie mi se pare cam mult. Este doar o parere.

Hai, capul sus. Meriti felicitari pentru reusita de pana acum.

roxif 03 feb 2011 15:13:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Bunaaa feteleee . Acum am ajuns acasa si am intrat fuguta pe forum sa vad ce au mai scris fetele:) eu una sunt destul de bine :) am decis sa ma cantaresc in 14 februarie hehe :)) nu are nicio legatura cu v'day dar na atunci trec doua saptamani :) i-am zis mamei sa imi ascunda cantarul ca altfel toata ziua sunt pe el si o sa fiu dezamagita apoi :-* :-* >:D<

Kamyy 03 feb 2011 15:22:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de roxif (Post 508259)
Bunaaa feteleee . Acum am ajuns acasa si am intrat fuguta pe forum sa vad ce au mai scris fetele:) eu una sunt destul de bine :) am decis sa ma cantaresc in 14 februarie hehe :)) nu are nicio legatura cu v'day dar na atunci trec doua saptamani :) i-am zis mamei sa imi ascunda cantarul ca altfel toata ziua sunt pe el si o sa fiu dezamagita apoi :-* :-* >:D<

Si eu toata ziua sunt cocotata pe cantar,dar zi oficiala e joi....adica azi.
Citat:

Anterior postat de schmetterling (Post 508094)
ce sa fac...sunt cam trista, pentru ca mi se pare ca nu prea am mai dat jos nimic...:-<:-<:-<

Pai ai dat f bine jos nici intr-o luna 6,5kg....e chiar prea mult...ce s-a pus in atata timp tu vrei sa dai jos intr-o luna doua?
Citat:

Anterior postat de bety (Post 508071)
ce fac fetele??? sunteti bine??

Pe acasa,am facut papa la toata lumea si acum am culcat-o pe Sorana.

Wildhoney 03 feb 2011 15:36:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
am mai slabit si eu 100 de grame apropo de stat toata ziua pe cantar :lol:

roxif 03 feb 2011 15:45:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
cred ca exageram cu cantarul =)))=))=))=))

Made 03 feb 2011 16:04:35

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de roxif (Post 508306)
cred ca exageram cu cantarul =)))=))=))=))

Buna ziua !Am dat aleatoriu peste acest site il gasesc interesant si vreau sa ma alatur slabutelor intre 70-80 kg.


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:35:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO