forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 70 kg si 80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-70-kg-80-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-70-80-kg-3734.html)

lumy5 13 feb 2011 16:36:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Buna fetelor >:D<
Am (re)venit si eu la voi, s-a terminat vacanta :(

@schmetterling, o abatere mica din cand in cand nu e capat de lume
@Roxi, sa stii ca si eu patesc asta. Uneori imi pare atat de rau dupa ce pap prostioare sau mai mult incat imi provoc si o stare (fizica) nasoala si uneori am impresia ca daca ma mai chinui mult cu gandul o sa ajung sa vars :(
DARR, de maine trec iar la treaba, ca saptamana asta m-am rasfatat tare acasa.

Voi? Ce faceti? :)

bety 13 feb 2011 17:07:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de lumy5 (Post 523827)
Buna fetelor >:D<
Am (re)venit si eu la voi, s-a terminat vacanta :(

@schmetterling, o abatere mica din cand in cand nu e capat de lume
@Roxi, sa stii ca si eu patesc asta. Uneori imi pare atat de rau dupa ce pap prostioare sau mai mult incat imi provoc si o stare (fizica) nasoala si uneori am impresia ca daca ma mai chinui mult cu gandul o sa ajung sa vars :(
DARR, de maine trec iar la treaba, ca saptamana asta m-am rasfatat tare acasa.

Voi? Ce faceti? :)

bunaaaaa, eu am facut 45 minute de sport.........am intins niste rufe(erau spalate d eieri dar nu mai era loc) , am spalat aragazul,geamurile la bucatarie........am calcat niste tricouri de-ale sotului........i-am facut bebelusului si sotului de mancare.........am culcat bebelusu;........am mancat si eu apoi m-am uitat la tv ........
acum ca sa trezit bebe ma gandeam sa ies 30 d eminute cu el pe afara caci deocamdata mai este cald.......
apoi trebuie sa-i fac baitza lui bebe....iar apoi.......poate mai fac 30 de minute de sport..........

roxif 13 feb 2011 17:18:53

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Vaaaiii :(( Eu nu pooot azi :(((

alinamar 13 feb 2011 17:35:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Fetele cochetele, ce parere aveti despre batoanele fibrobar?

bety 13 feb 2011 18:18:02

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de alinamar (Post 523918)
Fetele cochetele, ce parere aveti despre batoanele fibrobar?

eu mananc aproape zilnic,la a doua gustare ...........
azi nu am avut si nu am fost sa-mi iau......

schmetterling 13 feb 2011 18:31:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
offf...cam asa ar trebui sa fac...fara mustrari de constiinta :)oricum, pot sa zic ca am rezistat eroic saptamanile astea doua acasa in fata mancarurilor foarte ingrasatoare care s-au perindat prin fata mea...mancand doar cateva guri de pizza si in alta zi niste alune:x:x:x pot sa spun ca sunt chiar mandra de mine...:)):)):))dar vroiam sa vad maine 71 la cantar :( de asta mi-e mie....de asta mi-era ciuda...

am facut vesnicele exercitii cu billy blanks si un dush si-acu ma "relaxez" invatand pentru ultimul examen :)):)):)) ce sa zic, excelent...

bety 13 feb 2011 18:32:44

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de roxif (Post 523887)
Vaaaiii :(( Eu nu pooot azi :(((

nici eu nu am facut toata saptamana........decat marti am facut 30 de minute........asa ca maine la cantar..........cred ca ar trebui sa ma multumesc daca imi arata la fel........macar sa nu am ceva in plus..........ca am tot mancat seara dulceata:-s

bety 13 feb 2011 18:34:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de schmetterling (Post 523999)
offf...cam asa ar trebui sa fac...fara mustrari de constiinta :)oricum, pot sa zic ca am rezistat eroic saptamanile astea doua acasa in fata mancarurilor foarte ingrasatoare care s-au perindat prin fata mea...mancand doar cateva guri de pizza si in alta zi niste alune:x:x:x pot sa spun ca sunt chiar mandra de mine...:)):)):))dar vroiam sa vad maine 71 la cantar :( de asta mi-e mie....de asta mi-era ciuda...

am facut vesnicele exercitii cu billy blanks si un dush si-acu ma "relaxez" invatand pentru ultimul examen :)):)):)) ce sa zic, excelent...

si eu as fi vrut sa vad maine 71 sau chiar 70.900 ........dar slabe sanse....asa ca mai astept o saptamana pana am sa vad ......

schmetterling 13 feb 2011 18:37:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Citat:

Anterior postat de roxif (Post 523887)
Vaaaiii :(( Eu nu pooot azi :(((

nici eu n-am putut ieri face nimic...pur si simplu nu aveam pic de vlaga in mine sa fac sport...dar am iesit prin oras la un concert si m-am zbantzuit putin ;)) deci...am facut totusi putina miscare:P

acum, de ex, sunt asa energica ca parca ar mai merge o sesiune cardio cu billy blanks, da' mi-e rusine de ai mei:)) am facut o tura la amiaza, cand erau plecati - imi place sa fac cand is singura acasa :D nu-mi place sa ma vada nimeni cand curg apele de pe mine :">:">

probabil avem si noi zile si zile...cateodata putem, cateodata nu:P

lumy5 13 feb 2011 18:37:58

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg
 
Bety, esti o harnicuta, ca de obicei >:D<

schmetterling ai o ambitie...eu am cedat din prima zi :)). maine ma cantaresc sa vad cu cat m-am intors in +, sper sa nu fie prea mult. Bafta la examene >:D<

Eu am fost de dimineata la cumparaturi pt praji pt iubi, apoi am facut praji si s-a facut 2, am stat la comp si la 4 mi-am dat seama ca eu nu am mancat de dminineata azi :)) si m-am dus sa fac manacarici. abia acum 15min am terminat si am papat ce-am gasit pe acolo ca imi plangea stomacul. Poate fac si eu tae bo diseara, sa vedem in ce stare sunt, dar ar fi cazul.


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:08:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO