forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-ii-6853.html)

Slabuta 28 oct 2010 02:48:05

Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Prima voastra casuta are deja foarte multe pagini, ceea ce o face mai greu de accesat, de aceea v-am pregatit o casuta noua si va poftesc aici. :)

Spor la alungat kilograme, viitoare Slabute!>:D<

bety 28 oct 2010 05:55:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
multumim ptr noua casuta..........incepem cu drag sa-i umplem paginile

bety 28 oct 2010 05:58:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
buna dimineata slabutelor micul dejun si cafeluta sunt gata
http://i396.photobucket.com/albums/p...eakfast500.jpg

Adynutzaa19 28 oct 2010 06:01:20

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 382763)
buna dimineata slabutelor micul dejun si cafeluta sunt gata
http://i396.photobucket.com/albums/p...eakfast500.jpg

buna bety>:D<
ce apetisant:D..multumim
sa ai o zi superba si fara abateri..:-*

bety 28 oct 2010 06:02:36

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Adynutzaa19 (Post 382765)
buna bety>:D<
ce apetisant:D..multumim
sa ai o zi superba si fara abateri..:-*

multumesc,sper sa fie asa ( fara abateri)>:D<:-*>:D<

loralin 28 oct 2010 06:17:00

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Buna dimineata,fetelor!>:D<:-*
Am venit si eu in noua casuta cu ceva ;)!
http://fs105.trilulilu.ro/stream.php...2000&key=x.jpg

loralin 28 oct 2010 06:18:13

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 382763)
buna dimineata slabutelor micul dejun si cafeluta sunt gata
http://i396.photobucket.com/albums/p...eakfast500.jpg

Multumim ,Bety!>:D<:-*

loralin 28 oct 2010 06:22:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Ce dor mi-a fost de voi fetelor!Sigur am devenit dependenta...aseara am ramas fara conexiune si toata noaptea am stat cu ochii pe comp .citind cartile salvate (pdf)-tot un cadou al slabutelor de aici.Dar pentru ca acum pot incepe ziua alaturi de voi o sa imi fie usor sa rezist dupa o noapte de nesomn>:D<:-*!

Irina Costas 28 oct 2010 07:08:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Neata slabutele!!!!â
Lora,mai sunt 2 zile;;)
Bethysor:-*

Irina Costas 28 oct 2010 07:25:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Vin si eu cu cafeluta fetele!!
Numai ca e cam pustiu pe aici:-/

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:M...0/07/cafea.jpg

loralin 28 oct 2010 07:27:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 382789)
Neata slabutele!!!!â
Lora,mai sunt 2 zile;;)
Bethysor:-*

Buna Irina!!!>:D<:-*
Daaaa mai e f putin,aseara toti erau panicati ca nu reuseau sa dea de mine din cauza ca nu aveam net ....mi-au trimis pe rand coduri de reincarcare pe roaming macar sa stie ca sunt bine..;:))
Toti suntem emotionati si speram sa se fie totul bine !

Irina Costas 28 oct 2010 07:40:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 382802)
Buna Irina!!!>:D<:-*
Daaaa mai e f putin,aseara toti erau panicati ca nu reuseau sa dea de mine din cauza ca nu aveam net ....mi-au trimis pe rand coduri de reincarcare pe roaming macar sa stie ca sunt bine..;:))
Toti suntem emotionati si speram sa se fie totul bine !


Ai mai aflat ceva de zboruri,greva?

loralin 28 oct 2010 07:45:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 382817)
Ai mai aflat ceva de zboruri,greva?

Da ,azi e iar o zi de vf a grevei..;vom vedea ce se intampla zilele urmatoare pt ca azi sunt anulate peste 30% din zboruri .Eu sper sa fie vb doar despre cele interne sau ale companiilor franceze...pt ca de la Lyon eu am cursa cu Tarom:-s...si pana acolo ajung cu un zbor al comapniei locale din Corsica.

Irina Costas 28 oct 2010 07:49:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 382818)
Da ,azi e iar o zi de vf a grevei..;vom vedea ce se intampla zilele urmatoare pt ca azi sunt anulate peste 30% din zboruri .Eu sper sa fie vb doar despre cele interne sau ale companiilor franceze...pt ca de la Lyon eu am cursa cu Tarom:-s...si pana acolo ajung cu un zbor al comapniei locale din Corsica.

:-s:-sEmotii,emotii,pan la urma totul se va finaliza cu bine:)

Irina Costas 28 oct 2010 07:55:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Fetelor,ce mai papati???:-sNu mai am idei,azi o sa fac o zacusca fara ulei:)

loralin 28 oct 2010 07:58:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 382827)
Fetelor,ce mai papati???:-sNu mai am idei,azi o sa fac o zacusca fara ulei:)

Inca nu stiu ce va fi la pranz:-s..dar dimineata e nelipsitul lapte si biscuiti cu cereale ca nu mai am ovaz:D

Irina Costas 28 oct 2010 08:04:24

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 382829)
Inca nu stiu ce va fi la pranz:-s..dar dimineata e nelipsitul lapte si biscuiti cu cereale ca nu mai am ovaz:D


Si eu am papat ieri lapte cu biscuiti ca mi-era pofta de bisc,nu mai papasem de ceva vreme:)
Azi chiar nu mai am idei,nu prea am chef de carne,mancare grea,o sa fac o zacusca cu mamaliguta si mai vad ce mai pap pe langa:-s

azra 28 oct 2010 08:09:11

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
buna dimineata .waw avem o noua casuta:) vin si eu repede cu un cadou de casa nouahttp://www.incasa.ro/_files/Image/articole/5/P420X.jpg
si trebuie sa facem un compromis:ne von tine de treaba fara abateri si vom slabi pana la greutatea dorita.iar daca vom avea iar o noua casuta sa fim la mentinere:D

Irina Costas 28 oct 2010 08:11:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Neata Azra!!!!:-*

bety 28 oct 2010 08:55:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de loralin (Post 382771)
Ce dor mi-a fost de voi fetelor!Sigur am devenit dependenta...aseara am ramas fara conexiune si toata noaptea am stat cu ochii pe comp .citind cartile salvate (pdf)-tot un cadou al slabutelor de aici.Dar pentru ca acum pot incepe ziua alaturi de voi o sa imi fie usor sa rezist dupa o noapte de nesomn>:D<:-*!

ai grija sa te si odihnesti lora , mai ales ca mai ai putin si vii acasa...........sa te vada fetele fresh >:D<:-*>:D<

bety 28 oct 2010 08:59:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 382835)
buna dimineata .waw avem o noua casuta:) vin si eu repede cu un cadou de casa nouahttp://www.incasa.ro/_files/Image/articole/5/P420X.jpg
si trebuie sa facem un compromis:ne von tine de treaba fara abateri si vom slabi pana la greutatea dorita.iar daca vom avea iar o noua casuta sa fim la mentinere:D

daaaaaaaa, asa este ,cand terminam si casuta asta ,o sa fim de mult la mentinere........eu am sa intru si dupa ce voi slabi........daca eu am fost si inca sunt putin neincrezatoare ca voi ajunge la greutatea dorita..........in cazul in care ajung am sa intru sa le povestesc si altor viitoare grasute povestea mea,sa le demonstrez ca se poate , chiar daca la inceputul drumuli nu se vede luminita de la capatul tunelului......
dar sa vedem,intai sa ajung eu la 60 kg

bety 28 oct 2010 09:00:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 382789)
Neata slabutele!!!!â
Lora,mai sunt 2 zile;;)
Bethysor:-*

>:D<:-*>:D<

azra 28 oct 2010 09:04:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 382894)
daaaaaaaa, asa este ,cand terminam si casuta asta ,o sa fim de mult la mentinere........eu am sa intru si dupa ce voi slabi........daca eu am fost si inca sunt putin neincrezatoare ca voi ajunge la greutatea dorita..........in cazul in care ajung am sa intru sa le povestesc si altor viitoare grasute povestea mea,sa le demonstrez ca se poate , chiar daca la inceputul drumuli nu se vede luminita de la capatul tunelului......
dar sa vedem,intai sa ajung eu la 60 kg

cu siguranta vei ajunge.TOATE vom ajunge pt ca suntem niste invingatoare

bety 28 oct 2010 09:15:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 382904)
cu siguranta vei ajunge.TOATE vom ajunge pt ca suntem niste invingatoare

da............speram , s cum speranta moare ultima..........;)
eu am o matusa ( sora mamei) care mi-a zis ca nu voi slabi mai mult caci eu am fost mereu mai grasa......acum sa vedem.......

azra 28 oct 2010 09:16:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 382924)
da............speram , s cum speranta moare ultima..........;)
eu am o matusa ( sora mamei) care mi-a zis ca nu voi slabi mai mult caci eu am fost mereu mai grasa......acum sa vedem.......

nu e adevarat.cu sport si o dieta sanatoasa vei putea.eu am un exemplu clar in familie.si a reusit

bety 28 oct 2010 09:24:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 382927)
nu e adevarat.cu sport si o dieta sanatoasa vei putea.eu am un exemplu clar in familie.si a reusit

e,sport nu prea am mai facut in ultimul timp........
de dimineata am coborat pana jos sa caut o carte......am mers vreo 10 minute.........apoi am venit in casa si am facut vreo 40 de abdomene si am dansat vreo 10 minute dar am folosit miscari de la hip-hop.
zic eu ca tot este bine

Alina82 28 oct 2010 09:27:34

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Neatza fetele!!
Si bine v-am gasit in noua casutza:-*
@Lora hai k mai ai doar 2 zile si sa speram k va fi bn cu greva lor...amenintai k venim toate si facem greva sa te lase sa vi aks:)
@Bety iti iei bataita dak mai esti neincrezatoare cu sigurantza vom ajunge toate la greutatea dorita si matusa las-o sa vb....cum adik sa nu slabesti pt k ai fost mereu mai grasa??dak te tii de dieta si de sport nu ai cum sa nu slabesti...poate va merge mai greu k deh ne luptam cu sunk mai veche...dar de dat o dam noi jos:-*
@Irinuk nici eu nu am habar ce o sa mananc...dar cred k ciorba k e deja gata facuta si la 3 cand ajung o sa fie mare foameaaaaaa:))
@Azra o zi frumoasa sa ai:-*

azra 28 oct 2010 09:28:26

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de bety (Post 382940)
e,sport nu prea am mai facut in ultimul timp........
de dimineata am coborat pana jos sa caut o carte......am mers vreo 10 minute.........apoi am venit in casa si am facut vreo 40 de abdomene si am dansat vreo 10 minute dar am folosit miscari de la hip-hop.
zic eu ca tot este bine

orice miscare e buna.cei drept eu saptamana asta nu am facut mai deloc sport.doar am mers mult pe jos...dar au fost si problemele tatalui si tot timpul eram pe drumuri ,si scoala si bunica ca nu mai avea mancare....si mult stres zi de zi toata saptamana...de sapt viitoare sper sa revin mai in forta cu sportul:(

azra 28 oct 2010 09:29:21

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 382943)
Neatza fetele!!
Si bine v-am gasit in noua casutza:-*
@Lora hai k mai ai doar 2 zile si sa speram k va fi bn cu greva lor...amenintai k venim toate si facem greva sa te lase sa vi aks:)
@Bety iti iei bataita dak mai esti neincrezatoare cu sigurantza vom ajunge toate la greutatea dorita si matusa las-o sa vb....cum adik sa nu slabesti pt k ai fost mereu mai grasa??dak te tii de dieta si de sport nu ai cum sa nu slabesti...poate va merge mai greu k deh ne luptam cu sunk mai veche...dar de dat o dam noi jos:-*
@Irinuk nici eu nu am habar ce o sa mananc...dar cred k ciorba k e deja gata facuta si la 3 cand ajung o sa fie mare foameaaaaaa:))
@Azra o zi frumoasa sa ai:-*

multumesc si tie la fel:-*

Irina Costas 28 oct 2010 10:40:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Salutare fetele!!!Ce faceti??
La Iasi e f.f.f rece,ger aproape:D

Alina82 28 oct 2010 11:10:47

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 383046)
Salutare fetele!!!Ce faceti??
La Iasi e f.f.f rece,ger aproape:D

Eu la munk Irinuk...si akm ma gandeam k am uitat sa imi iau bulion:))poate vine sotul pana la 1 cand inchide la market k sa nu mai fie nevoie sa ies si dupa amiaza:Daici ink e bn...adik s-a stricat vremea si aici dar nu e frig...e rece asa:)

Irina Costas 28 oct 2010 11:14:10

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 383071)

Eu la munk Irinuk...si akm ma gandeam k am uitat sa imi iau bulion:))poate vine sotul pana la 1 cand inchide la market k sa nu mai fie nevoie sa ies si dupa amiaza:Daici ink e bn...adik s-a stricat vremea si aici dar nu e frig...e rece asa:)


Legumele mele pt zacusca se dezgheata f.f.fgreu,am mai improvizat o salatica pe mai tarziu,laptic si ceteva nuci

Alina82 28 oct 2010 11:18:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 383073)
Legumele mele pt zacusca se dezgheata f.f.fgreu,am mai improvizat o salatica pe mai tarziu,laptic si ceteva nuci

Pai baga-le la microunde si se dezgheatza imediat:D

Irina Costas 28 oct 2010 11:19:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 383078)

Pai baga-le la microunde si se dezgheatza imediat:D


Nu prea-l folosesc,da de data asta crec o sa-mi fie de folos:),tre sa-l caut:D

Alina82 28 oct 2010 11:22:22

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Irina Costas (Post 383079)
Nu prea-l folosesc,da de data asta crec o sa-mi fie de folos:),tre sa-l caut:D

Eu nu am cuptor normal asa k doar pe ala cu micro il folosesc...si asa de bn e cand uiti sa scoti carnea din congelator si hop o arunci in cuptor si in 5-10 min e dezghetata:))

BooBoolina 28 oct 2010 11:23:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Buna ziua!!!!

;;)Casa noua :>...tare vorbarete mai suntem:P!

Ce faceti??
eu sunt in pana de idei cu mancarea pe ziua de azi..si intre noi fie vb asa nu am chef sa imi gatesc ceva....:">

Alina82 28 oct 2010 11:25:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 383084)
Buna ziua!!!!

;;)Casa noua :>...tare vorbarete mai suntem:P!

Ce faceti??
eu sunt in pana de idei cu mancarea pe ziua de azi..si intre noi fie vb asa nu am chef sa imi gatesc ceva....:">

Ciao Boobooooo!!!
:)):)):))
Se pare k toate avem pana de idei=))Deci e clar k exista o telepatie ceva intre noi...cum are una o problema hop si celelalte cu aceeasi problemutza:))

BooBoolina 28 oct 2010 11:28:49

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
:))Apoi chiar ca:))!

Totusi lenesa cum sunt imi fac mamaliga azi....
si poate imi fac si putin ficatel de pui...:x sau daca nu cu zacusca cu ciuperci ;;)!
D'aia sunteti voi aici sa imi dati idei de mancare:))!>:D<:>


Ce faci batmanitza mea:x?

Alina82 28 oct 2010 11:32:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 383089)
:))Apoi chiar ca:))!

Totusi lenesa cum sunt imi fac mamaliga azi....
si poate imi fac si putin ficatel de pui...:x sau daca nu cu zacusca cu ciuperci ;;)!
D'aia sunteti voi aici sa imi dati idei de mancare:))!>:D<:>


Ce faci batmanitza mea:x?

Eu sunt la munk si am planuri mari pe ziua de azi:D
Cum pana acusi nu m-a durut burta la 3 cand ajung aks vreau sa fac curat,2ore de sport si sa mai fac si mancare...eu m-am gandit la o tocanitza cu ciuperci si carne de vita:DTu ce faci??Tot la munk??Gagii??:D

BooBoolina 28 oct 2010 11:40:54

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (II)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 383091)

Eu sunt la munk si am planuri mari pe ziua de azi:D
Cum pana acusi nu m-a durut burta la 3 cand ajung aks vreau sa fac curat,2ore de sport si sa mai fac si mancare...eu m-am gandit la o tocanitza cu ciuperci si carne de vita:DTu ce faci??Tot la munk??Gagii??:D

Eu la munca,cu drag si spor..astept salarul:)) sa ma pot deplasa iar la cluj!:>

Ieri am mancat carne de porc ...stiu ca e nasol dar a fost cvea carnita foarte slaba(ma rog cat poate fi cea de porc...am inteles ca e spata..sau ceva de genu si am facut-o in aburi...asa frageda...cu castraveti murati:D...si spre seara m-au cuprins remuscarile ca am mancat carnea de porc si pe langa zumba am sarit si coarda 30 de min:-s:))>


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:40:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO