forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-iv-7948.html)

roxy04 07 feb 2011 16:45:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
buna feteleee m am intors si eu de la scoala:D sunt foarte mandra:P am mers 7km astazi de la scoala acasa:D dintre care vro 3-4 am tot urcat o coastaaaa;)...am facut pe drum o ora jumatate am mers cu o colega care a spus ca se va mai repeta experienta de astazi:D (am mai venit pe jos dar acum un an:D:D:D:D:D:D:D )

roxy04 07 feb 2011 16:48:09

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
aaaa era sa uit plus ca la scoala la ora de sport am facut o competitie ne-a pus profu sa facem cat mai multe abdomene in cat mai putine secunde:))eu am facut 6 abdomene in 7 secunde:Dridicate la max cu rasucire (mana stanga catre piciorul drept si invers)......si toata ora am tot facut abdomene:)):)):))

roxy04 07 feb 2011 16:59:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 513842)

Multumesc Cocco!!!Dap sunt taur...asa k sunt tanta de fel...si atunci cand ma setez k vreau ceva...apai nik nu imi sta in cale:D:D:D

interesant alina ca eu sunt tot in zodia taurului:)) sunt nascuta pe 4 mai
dar eu nu am vointa ta:(( eu sunt un taur mai esuat:-s

brunetha19 07 feb 2011 17:04:56

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
buna fetelor !!vreau s va spun k sunt noua p aici si as vrea sa-mi impartasiti si mie secretele voastre kum slabiti,ce fel de diete tineti sau c exercitii fizice practicati..am 90 kg si vreau s slabesc urgentt pana la vara makar pana la 75 d kg..ajutati-ma si p mine pls.!!am mai incerkat s slabesc dar renuntam rpd nu am avut niciodata mai putin d 85 kg!!multumesc astept parerile voastre:-*:-*

andral 07 feb 2011 17:22:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
Citat:

Anterior postat de brunetha19 (Post 514035)
buna fetelor !!vreau s va spun k sunt noua p aici si as vrea sa-mi impartasiti si mie secretele voastre kum slabiti,ce fel de diete tineti sau c exercitii fizice practicati..am 90 kg si vreau s slabesc urgentt pana la vara makar pana la 75 d kg..ajutati-ma si p mine pls.!!am mai incerkat s slabesc dar renuntam rpd nu am avut niciodata mai putin d 85 kg!!multumesc astept parerile voastre:-*:-*

buna si bine ai venit
fetele aici fac cat mai mult sport...tae bo,bici ,stepper,ce crezi ca ti se potriveste..diete hipocalorice cam la 1200-1300 cal pe zi constand in mese sanatoase

brunetha19 07 feb 2011 17:23:31

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
Citat:

Anterior postat de andral (Post 514062)
buna si bine ai venit
fetele aici fac cat mai mult sport...tae bo,bici ,stepper,ce crezi ca ti se potriveste..diete hipocalorice cam la 1200-1300 cal pe zi constand in mese sanatoase


ms mult andra pt sfat:*

andral 07 feb 2011 17:44:42

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
daca nu stii cum sa gatesti de dieta te poti inspira din retetele puse de fete pe forum sau poti lua exemple de ce sa mananci din ce incarca slabutele zilnic....te uiti la menu sau calorii din dreptul lor...sunt fete care au obtinut rezultate foarte bune,au slabit zeci de kg mancand si facand sport,bineinteles portii mai mici si mare atentie la ce contin ....adevarat ca trebuie sa ai si ambitie si sa te tii tare sunt momente cand iti vine sa renunti nu obtii poate rezultatul pe care il doresti in timpul pe care il stabilesti inainte...dar cred ca daca vrei se poate,mai ales ca ai zis ca nu ai avut pana acum sub 85,poate acum a venit momentul sa ajungi la greutatea dorita...

h teo 07 feb 2011 17:45:46

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
Citat:

Anterior postat de CaSy (Post 513253)

schimba ceva
sportul mai fa si altceva si cate calorii mananci pe zi?

fac 1 ora stepper si calorii mananc vreo 1000.azi am facut o lata cred ca vreo 2000!!!!!!!!!!!!!!!!:">

h teo 07 feb 2011 17:49:59

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
Citat:

Anterior postat de Coccolino (Post 513357)
nu stiu dacă aş pute să beau şa ceva :P daca iei şi da rezultate tine-mă la curent:-*

ok:(dc imi fac curaj si pot o sa ti spun rezultatul:-o

Alina82 07 feb 2011 20:14:33

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (IV)
 
Hellooooooooooooo....hai mai fetelor ce va apuca???din grupa sportiva si care tine diete sanatoase ne transformam in vanatori dupa solutii minune??Park scopul comun era sa invatam sa ne hranim corect si sa nu mai ajungem never ever grasutze....nu imi plac deloc discutiile despre diete cu orez...despre bautul a lamai cu nush ce minuni pe burta goala....chiar e mai simplu sa adoptati diete si solutii nebune decat sa mancati cat mai sanatos si sa faceti sport???:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:52:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO