forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-v-8731.html)

Alina82 02 apr 2011 18:02:51

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Hello again fetele!!!Eu am fost harnicutza:Dam facut curat,am spalat...sportul facut:D
Simo in seara asta suntem rivale:D:D:Dk iubi e stelist...deci FORZA STEAUAAAA!!!!:D

sherpika 02 apr 2011 18:04:16

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Pai de ce crezi tu ca ma chinui sa fac cateva feluri? Ma plictisesc sa mananc la fel in fiecare zi :)) Hai ca doar saptamana care vine mai ajung in creierii noptii acasa, asa ca de peste 2 saptamani o sa fiu seara acasa si o sa pot sa imi fac cina proaspata si nu imi mai chinui creierii cu ce sa fac si seara, ramane doar dilema pentru pranz :))

Alina82 02 apr 2011 18:06:12

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Stefanie (Post 603624)
Eu nu ma refer la faptul ca tu te-ai infometat ieri .Dar totusi 7 kg intr-o luna nu ai cum sa le dai asa rapid fara sa nu te infometezi .Cu tot sportul din lume si tot nu dadeai 7 kg intr-un timp atat de scurt .de slabit nu e greu ,sa te mentii este cel mai greu .Eu nu vreau sa fiu rautacioasa si sa crezi ca te atac sau am ceva personal cu tine ,doar ca nu suport inconstienta de care dau dovada unii oameni .Sunt satula de pacienti care sunt salvati de catre medici si dupa vin iar in urgenta cu aceeasi problema rezolvata anterior doar ca agravata .Asta nu suport !! Sa iti bati joc de corpul tau mi se pare cel mai urat lucru posibil

Ba si mai grav de atat Stefi...mananca 800cal/zi sau makr asa spune si face si sport cam mult...si de abia asteapta sa poata merge la sala k sa faca cate 3-4h de sport:-oAm tot incercat sa ii explicam ce si cum....dar nu prea vrea sa asculte...sau ma rog zice k noi face tot k ea....si da fix acelasi lucru nu suport nici eu...sa refuzi adevarul si sa iti faci rau doar de amorul artei asax-(

sherpika 02 apr 2011 18:06:32

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 603767)
Hello again fetele!!!Eu am fost harnicutza:Dam facut curat,am spalat...sportul facut:D
Simo in seara asta suntem rivale:D:D:Dk iubi e stelist...deci FORZA STEAUAAAA!!!!:D

:)) Bravo, bravo, Alinush! :-* >:D< :-* Eu inca mai am, o sa mai fac si maine :)

Romyna 02 apr 2011 18:06:34

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de CaSy (Post 603677)
am revenit si eu
gata cu munca pe azi
la 19.30 incepe meciul, lupta poli, lupta poli... de pe acum incep cu sustinerea :))
si la 21.30 trage simo, trage simo ma duc la alergat ;;)

Forta Poli:x:x:x:x:x:x:x

CaSy 02 apr 2011 18:08:48

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 603767)
Hello again fetele!!!Eu am fost harnicutza:Dam facut curat,am spalat...sportul facut:D
Simo in seara asta suntem rivale:D:D:Dk iubi e stelist...deci FORZA STEAUAAAA!!!!:D

lupta poli, lupta poli, ole, ole...
:))da suntem rivale

si vezi ca sunt suparata pe tine, mahnita de fapt... ti-am scris in jurnal :(

CaSy 02 apr 2011 18:10:23

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 603772)
Forta Poli:x:x:x:x:x:x:x

eiiiiiii eu acum vad ca si tu esti din timi
asa, sloganul nostru... lupta poli :D

sherpika 02 apr 2011 18:12:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
:)) Microbistele lui mama! >:D< :-* >:D<

CaSy 02 apr 2011 18:17:14

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de sherpika (Post 603779)
:)) Microbistele lui mama! >:D< :-* >:D<

:)):)):)) ;;) recunosc, pe undeva pe acolo, de fapt cand joaca poli sunt asa si nationala, desi pe aia sunt suparata
si cand il mai vad pe pusiku asa agitat mi se pare ca totusi cateodata exagereaza dar barbatii cu fotbalul asta e, ma distrez, rad de el ma ales cand e nervos pe ei atunci e apogeul... :))
ma nervozez si eu dar pana la urma e un sport, o competitie unii mai trebuie sa si piarda... nu, barbatii trebuie sa fie turbati, alinush stie:))

Alina82 02 apr 2011 18:18:06

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de sherpika (Post 603771)


:)) Bravo, bravo, Alinush! :-* >:D< :-* Eu inca mai am, o sa mai fac si maine :)

Eu maine vreau sa lenevesc...o sa bucataresc putin si atat:Dasa k am facut de azi treburile:D
Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 603772)
Forta Poli:x:x:x:x:x:x:x

FORZA STEAUAAAAAAAAAAAA!!!!!!:D:D:D>:)
Citat:

Anterior postat de CaSy (Post 603775)


lupta poli, lupta poli, ole, ole...
:))da suntem rivale

si vezi ca sunt suparata pe tine, mahnita de fapt... ti-am scris in jurnal :(

Ti-am raspuns in jurnal:))va trece...sper mai repede...dar oricum un lucru e cert si de nu va trece repede....peste 1 an de zile cand cu tot sportul ce il fac se vor remedia mare parte din probleme sigur va trece:D
FORZA STEAUAAAA!!!!!>:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:29:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO