forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva subiecte - Am intre 80 kg si 90 kg (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/)
-   -   Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V) (http://forum.slabute.ro/arhiva-subiecte-intre-80-kg-90-kg/jurnal-slabit-slabute-grupa-80-90-kg-v-8731.html)

Flaviola 11 apr 2011 09:19:57

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de vivis (Post 616784)
Buna slabutelor! Citesc comentariile voastre si nu-mi vine sa cred ce vorbarete si prietenoase sunteti! Coccolino, chiar ca e frig, nu stiu de ce dar am impresia ca nu mai scapam odata de "iarna" asta. Desi sunt in birou la servici, mi-au inghetat mainile... Flaviola am o intrebare, imi raspunzi numai daca doresti si daca iti face placere: ce inaltime ai , ca m-am "ingrozit" vazand greutatea finala aleasa de tine (cam atatea kg aveam prin liceu, la 1,70 m.). In rest, sa fiti iubite fetelor! Sa aveti parte de o saptamana cat mai placuta! Nu uitati ca trebuie sa facem miscare ;) (va amintesc voua ca sa pricep eu :P ). :-h

Neata, fetelor. Am aproximativ 1,64 m . Eu cred ca e ok la cat m-am gandit, ca acum cativa ani aveam 57 si inca aveam burtica.

Coccolino 11 apr 2011 09:21:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Ana92 (Post 616817)
Bravooooooooooooo COCOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!deci se poateeeeeeeeeeeeeee!!!!
Bravooo Booboo!!!!!!bravo normoponderal-o!!!!!!!

mulţumesc Anuţa :-*:-*

Ana92 11 apr 2011 09:25:29

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
da,Booboo sunt ok!!!!in sfarsit dupa atatea luni!!!!!!
fug la Leslie ca apoi am treaba si nu o sa mai apuc sa fac sport azi ,nu vreau asta!!!
pup si o zi faina si tie!!!

Flaviola 11 apr 2011 09:27:55

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Sa o iau cu inceputul... [*super*] Felicitari, fetelor, pentru kg date jos. La cat mai multe date jos!
Eu am cam calcat in stachini weekendul asta; sambata mi-a fost rau pe masina, am dat la rate:D , dar ieri am fost tot pe acasuca, primul weekend singura, nu am avut chef sa gatesc doar pe mine, asa ca am mancat chestii rapide. Nici un stres, de azi de la capat, si de weekendul viitor imi fac program ca altfel fac groapa in pat. b-)
Sa avem toate o saptamana plina de realizari, fara multa bataie de cap din partea sefilor [*25*]. Nu ma simt tare bine de dimi, ma doare capul, dar ma duc sa imi iau ceaiul energizant cu rozmarin si ceai verde, in care pun juma de lamaie (imi place la nebunie lamaia):D

Coccolino 11 apr 2011 09:29:45

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Ana92 (Post 616820)
salutare!!!tocmai m-am intors de la medic cu vesti bune!!!!
totul e ok la burtica!!!!peste 3 luni avem liber la noi incercari!!!!!
nu am apucat sa ma cantaresc azi ptr ca am plecat devreme de acasa dar o sa o fac maine!!!acum am o intalnire de o ora cu Leslie ca e prea frig afara sa merg la alergat azi!!!
PS bravoo Simo!!!!!!scuze dar m-am bucurat tare de Coco si am uitat de tine!!!!!

ma bucur ca esti bine , si asteptam vesti bune:-*:-*:-*

Coccolino 11 apr 2011 09:32:15

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Flaviola (Post 616868)
Sa o iau cu inceputul... [*super*] Felicitari, fetelor, pentru kg date jos. La cat mai multe date jos!
Eu am cam calcat in stachini weekendul asta; sambata mi-a fost rau pe masina, am dat la rate:D , dar ieri am fost tot pe acasuca, primul weekend singura, nu am avut chef sa gatesc doar pe mine, asa ca am mancat chestii rapide. Nici un stres, de azi de la capat, si de weekendul viitor imi fac program ca altfel fac groapa in pat. b-)
Sa avem toate o saptamana plina de realizari, fara multa bataie de cap din partea sefilor [*25*]. Nu ma simt tare bine de dimi, ma doare capul, dar ma duc sa imi iau ceaiul energizant cu rozmarin si ceai verde, in care pun juma de lamaie (imi place la nebunie lamaia):D

îmi pare rau ca nu te simti bine>:D<>:D< cred ca e si de la vremea asta:P

nicoleta100 11 apr 2011 09:32:25

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Salutare!!!
Ce mai fac fetele?:-/:-/Toate bune?:-/:-/
V-am adus o cafeluta!!!:Dhttp://www.forumul.ro/libs/js/editor......trei....gif

Flaviola 11 apr 2011 09:32:37

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Ana92 (Post 616859)
da,Booboo sunt ok!!!!in sfarsit dupa atatea luni!!!!!!
fug la Leslie ca apoi am treaba si nu o sa mai apuc sa fac sport azi ,nu vreau asta!!!
pup si o zi faina si tie!!!

Ma bucur ca e totul bine. Si noi de gandim sa punem de un bebe pe la anul, dar eu tocmai am facut niste investigatii si cica am ovare polichistice. Dupa ce mai imi trece raceala si termin cu medicamentele ma duc sa imi fac niste analize hormonale. Stiu ca cel mai des tratament recomandat in astfel de probleme sunt anticonceptionalele, la care eu am renuntat de un an ca ma saturasem de bagat hormoni in mine, dar se pare ca tot acolo ajung. Oricum, bine ca am descoperit acum si nu mai incolo, dupa ce as fi avut o gramada de incercari de a face bebe.

Flaviola 11 apr 2011 09:34:52

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Citat:

Anterior postat de Coccolino (Post 616874)
îmi pare rau ca nu te simti bine>:D<>:D< cred ca e si de la vremea asta:P

Da, e tare rece. Si din cate am vazut asa va fi toata saptamana. Si parca vad ca va urma un val de caldura care ne va da peste cap.

bebi 11 apr 2011 10:00:38

Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (V)
 
Felicitari booboo felicitari coco!:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:01:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO