forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Bancuri, glume (http://forum.slabute.ro/bancuri-glume/)
-   -   Bancuri cu betivi (http://forum.slabute.ro/bancuri-glume/bancuri-betivi-309.html)

andreea_rox 02 apr 2009 22:36:18

Bancuri cu betivi
 
:)):)):)):)):))
Betzi Pepsi!

Un betiv se opreste in fatza unui panou publicitar si foarte mirat se scarpina-n cap zicandu-si:
-Hac, beti-crita, am auzit, beti-morti si de asta am auzit, da'beti Pepsi - niciodata!!!

Slabuta 02 apr 2009 22:46:52

super tare
 
Citat:

Anterior postat de rox (Post 2622)
:)):)):)):)):))
Betzi Pepsi!

Un betiv se opreste in fatza unui panou publicitar si foarte mirat se scarpina-n cap zicandu-si:
-Hac, beti-crita, am auzit, beti-morti si de asta am auzit, da'beti Pepsi - niciodata!!!

e criminal..... [*rostogolire*][*ras-hohote*][*super*] Foarte reusit banc. :))

andreea_rox 02 apr 2009 22:49:48

si mie mi aplacut enorm!!!!!!

andreea_rox 02 apr 2009 22:52:54

Doi betivani pe drum,inc

Doi betivani pe drum,incep sa se certe. Primul zice ca sunt
doua luni pe cer, iar al doilea isi baga mana`n foc ca sunt trei.
Din sens opus se apropie un alt betivan.
-Ba, cate luni sunt pe cer,doua sau trei?
-Dupa ce-si invarti capu` ca girofaru` , al treilea betivan intreaba:
-De pe care rand?

andreea_rox 02 apr 2009 22:53:42

Erau intr-o seara doi betivi care veneau de la carciuma. Unul dintre ei venea in patru labe, iar celalalt sprijinit de un gard. Cel sprijinit de gard rade si spune:" Ce rau ai ajuns, ca mergi in patru labe".Cel in patru labe ii spuse: Da ce-i face tu cand s-a termina gardul?

Slabuta 02 apr 2009 22:55:10

Citat:

Anterior postat de rox (Post 2634)
Erau intr-o seara doi betivi care veneau de la carciuma. Unul dintre ei venea in patru labe, iar celalalt sprijinit de un gard. Cel sprijinit de gard rade si spune:" Ce rau ai ajuns, ca mergi in patru labe".Cel in patru labe ii spuse: Da ce-i face tu cand s-a termina gardul?

Citat:

Anterior postat de rox (Post 2632)
Doi betivani pe drum,inc

Doi betivani pe drum,incep sa se certe. Primul zice ca sunt
doua luni pe cer, iar al doilea isi baga mana`n foc ca sunt trei.
Din sens opus se apropie un alt betivan.
-Ba, cate luni sunt pe cer,doua sau trei?
-Dupa ce-si invarti capu` ca girofaru` , al treilea betivan intreaba:
-De pe care rand?


:)) :)) :))
Esti specializata pe bancuri cu betivi. :)) :))

andreea_rox 02 apr 2009 22:55:28

...Intra unu intr-un bar , afumat rau , se tranteste intr-un scaun , si comanda un wisky. Barmanu` zice , politicos , ca nu-i da , ca e cam baut , si-i de-ajuns. Injura asta un pic si pleaca.
Nu trec 5 minute , ca intra iarasi omu` , s-arunca in taburet , si comanda un wisky . ii explica barmanu , mai ferm , ca nu-i mai da , ca si-asa a baut destul.Bodogane si injura omu` , da se cara vartej pa usa afara...
Dupa inca fo 5 minute , iara navaleste omu in bar , iara se priponeste intr-un scaun , si comanda-un wisky...Barmanu Ii zice iara , de data asta raspicat , ca nu incape in discutzie , ca omu-i mult prea beat ...la care betzivanu izbucneste in plans:
- Dom`le , nu mai pot , pentru numele lu` Dumnezo` , da tu in cate baruri mai lucrezi ?!??

andreea_rox 02 apr 2009 22:56:20

Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 2635)
:)) :)) :))
Esti specializata pe bancuri cu betivi. :)) :))

asta seara am ce am cu betivii...probabil ca am vazut prea multi in seara asta pe starada

Slabuta 02 apr 2009 22:57:00

Citat:

Anterior postat de rox (Post 2636)
...Intra unu intr-un bar , afumat rau , se tranteste intr-un scaun , si comanda un wisky. Barmanu` zice , politicos , ca nu-i da , ca e cam baut , si-i de-ajuns. Injura asta un pic si pleaca.
Nu trec 5 minute , ca intra iarasi omu` , s-arunca in taburet , si comanda un wisky . ii explica barmanu , mai ferm , ca nu-i mai da , ca si-asa a baut destul.Bodogane si injura omu` , da se cara vartej pa usa afara...
Dupa inca fo 5 minute , iara navaleste omu in bar , iara se priponeste intr-un scaun , si comanda-un wisky...Barmanu Ii zice iara , de data asta raspicat , ca nu incape in discutzie , ca omu-i mult prea beat ...la care betzivanu izbucneste in plans:
- Dom`le , nu mai pot , pentru numele lu` Dumnezo` , da tu in cate baruri mai lucrezi ?!??


asta e cel mai tare. :)) :))

Slabuta 02 apr 2009 22:57:41

Citat:

Anterior postat de rox (Post 2637)
asta seara am ce am cu betivii...probabil ca am vazut prea multi in seara asta pe starada

ai grija, sa nu mergi singura prin locuri intunecate si unde e putina lume. ;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:00:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO