forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Celulita (http://forum.slabute.ro/celulita/)
-   -   Coapse interioare, celulita (http://forum.slabute.ro/celulita/coapse-interioare-celulita-8084.html)

TheMilady 08 feb 2011 07:35:44

Coapse interioare, celulita
 
De foarte mult timp incerc sa dau jos grasimea de pe coapse, mai ales din partea interioara, aleg de 5 ori pe sapt, fac exercitii, am facut vacuum, electro si parca nimic nu a functionat, cand pun mana parca simt niste bilute de grasime. in zona aia apare si cel mai usor celulita, aveti ceva sfaturi pentru mine? cum sa scap de grasimea din zona aceia?

deadcountess 08 feb 2011 12:40:03

Re: Coapse interioare, celulita
 
Citat:

Anterior postat de TheMilady (Post 514780)
De foarte mult timp incerc sa dau jos grasimea de pe coapse, mai ales din partea interioara, aleg de 5 ori pe sapt, fac exercitii, am facut vacuum, electro si parca nimic nu a functionat, cand pun mana parca simt niste bilute de grasime. in zona aia apare si cel mai usor celulita, aveti ceva sfaturi pentru mine? cum sa scap de grasimea din zona aceia?

Sunt ceva exercitii pe topicul 9 sapt juamte pt jeansii preferati pe la pag 33
Vacuum si electrostimulare ajuta doar daca faci mult timp
Incearca (auto) masaj

Sand 08 feb 2011 17:49:35

Re: Coapse interioare, celulita
 
Citat:

Anterior postat de TheMilady (Post 514780)
De foarte mult timp incerc sa dau jos grasimea de pe coapse, mai ales din partea interioara, aleg de 5 ori pe sapt, fac exercitii, am facut vacuum, electro si parca nimic nu a functionat, cand pun mana parca simt niste bilute de grasime. in zona aia apare si cel mai usor celulita, aveti ceva sfaturi pentru mine? cum sa scap de grasimea din zona aceia?

Buna, exista la anumite sali niste aparate speciale pentru grasimea de pe interiorul coapsei. Sunt doua diferite, ca un fel de scaunele pe care stai si te cracanezi strangand si desfacand picioarele cu greutati. Opune rezistenta aparatul, nu stiu cum sa explic. Am fost duminica la sala si am lucrat exact muschii aia si acum abia pot sa merg deci e clar ca sunt foarte eficiente miscarile. Incearca sa gasesti o sala care sa aiba asa ceva, ajuta. Succes!

LicuriciColorat 09 feb 2011 20:16:51

Re: Coapse interioare, celulita
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 515847)
Buna, exista la anumite sali niste aparate speciale pentru grasimea de pe interiorul coapsei. Sunt doua diferite, ca un fel de scaunele pe care stai si te cracanezi strangand si desfacand picioarele cu greutati. Opune rezistenta aparatul, nu stiu cum sa explic. Am fost duminica la sala si am lucrat exact muschii aia si acum abia pot sa merg deci e clar ca sunt foarte eficiente miscarile. Incearca sa gasesti o sala care sa aiba asa ceva, ajuta. Succes!


sustin ceea ce a spus Sand
sunt super cele 2 aparate,mai e unu care lucreaza la fel doar ca stai in picioare + lucrezi si fesierii la el
mie aparatele alea mi'au transformat picioarele tare frumos,adica au o forma frumoasa(zic eu):D


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:28:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO