Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #61 (permalink)  
Vechi 12 iun 2013, 18:16:46
soggy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 41
Date: 169cm, 70.5kg
Mesaje: 1.065
Aprecieri acordate: 293
Am fost apreciat(a) de 379 ori in 151 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de cora Vezi mesajul
Da, una din beneficiile acestei diete/mod de viata, este starea de bine/energie, un altul ar fi curatarea tenului. Dupa mai mult timp ai sa observi si alte "buline rosii", adica si alte beneficii ca scaderea in greutate, liniste interioara, etc etc.
Mie mi se potriveste perfect acest mod de alimentatie.
Sunt si pareri contra, dar sincer nu ma inereseaza, in fond fiecare face ceea ce considera ca este mai bine pentru el. Si ca sa-ti raspund la intrebare, da, preponderent sunt raw. Am zile cand mai adaug langa salate ceva pateu de naut sau din alte leguminoase, orez brun fiert etc.
Foarte frumos!........................ma bucur sa aud ca mai sunt persoane care se ghideaza dupa acest stil de viata Inceputul e mai greu...mai ales ca mai gatesc si pt familie...Astazi am avut niste pofte cumplite, dar am rezistat; nu mai vreau sa ma intorc la produsele de origine animala. Am urmarit un film pe youtube (nu stiu daca am voie sa dau numele aici)....f interesant; si era canalizat pe efectele produselor animale.
__________________

soggy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1134 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui soggy:
corinnef (12 feb 2019)
  #62 (permalink)  
Vechi 12 iun 2013, 18:25:33
soggy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 41
Date: 169cm, 70.5kg
Mesaje: 1.065
Aprecieri acordate: 293
Am fost apreciat(a) de 379 ori in 151 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Pot sa te intreb si...de cat timp mananci raw? si dupa care principii te ghidezi?
Eu incerc sa urmez 80/10/10....cred ca se muleaza cel mai bine pe mine....seara pana acum am inclus si o masa gatita, gen: orez fiert, cartofi copti in coaja sau paste. Voi incerca de acum inainte sa gatesc o seara da, o seara ...nu. Sper sa-mi iasa. Oricum nu vreau sa fortez nota, si daca voi avea ceva pofte ma voi intoarce la o masa gatita seara.
A...si inca ceva. In jur de cate calorii mananci pe zi?
O seara frumoasa iti doresc?
__________________

soggy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1134 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui soggy:
corinnef (12 feb 2019)
  #63 (permalink)  
Vechi 13 iun 2013, 18:06:26
cora's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mar 2009
Locaţie: mures, Romania
Date: 170cm, 93kg
Mesaje: 610
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de soggy Vezi mesajul
Pot sa te intreb si...de cat timp mananci raw? si dupa care principii te ghidezi?
Eu incerc sa urmez 80/10/10....cred ca se muleaza cel mai bine pe mine....seara pana acum am inclus si o masa gatita, gen: orez fiert, cartofi copti in coaja sau paste. Voi incerca de acum inainte sa gatesc o seara da, o seara ...nu. Sper sa-mi iasa. Oricum nu vreau sa fortez nota, si daca voi avea ceva pofte ma voi intoarce la o masa gatita seara.
A...si inca ceva. In jur de cate calorii mananci pe zi?
O seara frumoasa iti doresc?
Si pe mine ma tenteaza 811, dar cred ca mai am de lucru putin la aceasta dieta.
Daca esti la inceput de raw, eu spun sa nu fortezi prea tare dintr-o data. Mai mananca si ceva gatit, nu mult, dar oricum sa fie ceva.
Eu seara mananc fructe sau sau beau shake. Uneori, nu foate des, la pranz langa mult crud pun si ceva gatit (foarte putin), dar nu e regula. Dimineata sucuri naturale facute acasa sau fructe, depinde de timp si de chef.
Caloriile nu le mai numar, m-am obisnuit si pun "la ochi" ingredientele.
Si eu gatesc pentru familie, fac si painea acasa, stiu cum e cu aromele din bucatarie, dar si ce gatesc pentru mine este gustos asa ca nu ma plang.
Ideea e ca ma simt bine, si pentru mine asta conteaza cel mai mult.
O seara faina si tie
__________________
Jurnal Cora
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...-cora-158.html

"Ce ma surprinde cel mai mult la umanitate? Omul. Isi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi isi sacrifica banii pentru a-si recupera sanatatea. Apoi este atat de nerabdator cu gandul la viitor incat nu se bucura de prezent. Rezultatul este ca nu traieste in prezent, dar nici in viitor. Traieste de parca n-ar muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait". Dalai Lama


Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui cora:
corinnef (12 feb 2019)
  #64 (permalink)  
Vechi 13 iun 2013, 18:21:18
soggy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 41
Date: 169cm, 70.5kg
Mesaje: 1.065
Aprecieri acordate: 293
Am fost apreciat(a) de 379 ori in 151 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de cora Vezi mesajul
Si pe mine ma tenteaza 811, dar cred ca mai am de lucru putin la aceasta dieta.
Daca esti la inceput de raw, eu spun sa nu fortezi prea tare dintr-o data. Mai mananca si ceva gatit, nu mult, dar oricum sa fie ceva.
Eu seara mananc fructe sau sau beau shake. Uneori, nu foate des, la pranz langa mult crud pun si ceva gatit (foarte putin), dar nu e regula. Dimineata sucuri naturale facute acasa sau fructe, depinde de timp si de chef.
Caloriile nu le mai numar, m-am obisnuit si pun "la ochi" ingredientele.
Si eu gatesc pentru familie, fac si painea acasa, stiu cum e cu aromele din bucatarie, dar si ce gatesc pentru mine este gustos asa ca nu ma plang.
Ideea e ca ma simt bine, si pentru mine asta conteaza cel mai mult.
O seara faina si tie
Ma bucur mult se te "aud", Cora!....eu astazi am scris mai mult pe forum si intentionez sa-mi dezarhivez jurnalul (daca o sa fie posibil) , sa am unde scrie....asa parca imi e jena sa umplu paginile de una singura.....inca o data e mare pacat ca nu e mai multa lume in comunitatea raw, si nu doar pt ca nu am eu cu cine impartasi idei, ci si pt ca, asa cum spuneai si tu, ma simt bine alimentandu-ma in felul acesta...nu-mi pare rau deloc ca am inceput aceasta dieta, chiar daca probabil voi mai avea si abateri...acum stiu ca am unde sa ma intorc....
Seara, mai mananc gatit....cum cred ca mai spuneam pe forum; se potriveste mai bine asa pt mine. In cursul zilei lucrez si, ori de cate ori imi este foame, pot apela la un fruct.
O seara buna in continuare!
__________________

soggy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1134 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui soggy:
corinnef (12 feb 2019)
  #65 (permalink)  
Vechi 14 iun 2013, 13:00:24
cora's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mar 2009
Locaţie: mures, Romania
Date: 170cm, 93kg
Mesaje: 610
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de soggy Vezi mesajul
Ma bucur mult se te "aud", Cora!....eu astazi am scris mai mult pe forum si intentionez sa-mi dezarhivez jurnalul (daca o sa fie posibil) , sa am unde scrie....asa parca imi e jena sa umplu paginile de una singura.....inca o data e mare pacat ca nu e mai multa lume in comunitatea raw, si nu doar pt ca nu am eu cu cine impartasi idei, ci si pt ca, asa cum spuneai si tu, ma simt bine alimentandu-ma in felul acesta...nu-mi pare rau deloc ca am inceput aceasta dieta, chiar daca probabil voi mai avea si abateri...acum stiu ca am unde sa ma intorc....
Seara, mai mananc gatit....cum cred ca mai spuneam pe forum; se potriveste mai bine asa pt mine. In cursul zilei lucrez si, ori de cate ori imi este foame, pot apela la un fruct.
O seara buna in continuare!
Pentru dezarhivare trebuie sa scrii Slabutei sa te ajute, eu asa am facut.
Nu trebuie sa iti fie jena sa scrii, chiar daca uneori vorbesti cu tine.
Chiar daca uneori ai impresia ca vorbesti singura, nu trebuie sa te descurajezi. Uneori poate cineva ca mine sau ca tine, intra sa vada daca se poate si altfel. Eu am acumulat multe informatii de care eram interesata, tocmai ca cineva sa gandit ca ar fi bine sa scrie despre o anumita experienta, sau despre un studiu nou aparut.
Si nu te astepta ca toata lumea sa fie de acord cu stilul tau de viata, pentru-ca nu va fi asa, din contra.
Ma bucur ca mai este cineva pe aici interesat de raw. Cine stie poate se mai ataseaza careva, si in felul acesta ne putem sustine reciproc. Idei cred ca fiecare avem de impartasit. Asa ca te mai astept prin zona.
Un sfarsit de saptamana plin cu soare si multe zambete.


__________________
Jurnal Cora
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...-cora-158.html

"Ce ma surprinde cel mai mult la umanitate? Omul. Isi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi isi sacrifica banii pentru a-si recupera sanatatea. Apoi este atat de nerabdator cu gandul la viitor incat nu se bucura de prezent. Rezultatul este ca nu traieste in prezent, dar nici in viitor. Traieste de parca n-ar muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait". Dalai Lama


Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui cora:
corinnef (12 feb 2019)
  #66 (permalink)  
Vechi 16 iun 2013, 07:37:22
soggy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 41
Date: 169cm, 70.5kg
Mesaje: 1.065
Aprecieri acordate: 293
Am fost apreciat(a) de 379 ori in 151 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de cora Vezi mesajul
Pentru dezarhivare trebuie sa scrii Slabutei sa te ajute, eu asa am facut.
Nu trebuie sa iti fie jena sa scrii, chiar daca uneori vorbesti cu tine.
Chiar daca uneori ai impresia ca vorbesti singura, nu trebuie sa te descurajezi. Uneori poate cineva ca mine sau ca tine, intra sa vada daca se poate si altfel. Eu am acumulat multe informatii de care eram interesata, tocmai ca cineva sa gandit ca ar fi bine sa scrie despre o anumita experienta, sau despre un studiu nou aparut.
Si nu te astepta ca toata lumea sa fie de acord cu stilul tau de viata, pentru-ca nu va fi asa, din contra.
Ma bucur ca mai este cineva pe aici interesat de raw. Cine stie poate se mai ataseaza careva, si in felul acesta ne putem sustine reciproc. Idei cred ca fiecare avem de impartasit. Asa ca te mai astept prin zona.
Un sfarsit de saptamana plin cu soare si multe zambete.
O duminica frumoasa si plina de soare, Cora!
Eu ieri am dat-o un pic in bara ...in sensul ca nu aveam fructe in casa si am mancat paste + niste turtite facute in casa. Dar nu ma descurajez...merg inainte, mai ales ca am observat ca atunci cand mananc fructe ma simt f bine. Ieri, spre exemplu, dupa ce am mancat pe langa dieta ma simteam chiar naspa...dar astazi I`m back on the track...si sper sa-mi revin
Te pup
__________________

soggy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1134 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui soggy:
corinnef (12 feb 2019)
  #67 (permalink)  
Vechi 17 iun 2013, 18:11:54
cora's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mar 2009
Locaţie: mures, Romania
Date: 170cm, 93kg
Mesaje: 610
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de soggy Vezi mesajul
O duminica frumoasa si plina de soare, Cora!
Eu ieri am dat-o un pic in bara ...in sensul ca nu aveam fructe in casa si am mancat paste + niste turtite facute in casa. Dar nu ma descurajez...merg inainte, mai ales ca am observat ca atunci cand mananc fructe ma simt f bine. Ieri, spre exemplu, dupa ce am mancat pe langa dieta ma simteam chiar naspa...dar astazi I`m back on the track...si sper sa-mi revin
Te pup
Ei, nu te gandi la descurajare.....asa cum spui si tu, mergi cu incredere pe drumul ales.
Caderi cu toti avem, chiar si cei care nu sunt raw..
Important e sa te simti tu bine cu tine, cu decizia pe care ai luat-o.
__________________
Jurnal Cora
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...-cora-158.html

"Ce ma surprinde cel mai mult la umanitate? Omul. Isi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi isi sacrifica banii pentru a-si recupera sanatatea. Apoi este atat de nerabdator cu gandul la viitor incat nu se bucura de prezent. Rezultatul este ca nu traieste in prezent, dar nici in viitor. Traieste de parca n-ar muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait". Dalai Lama


Răspuns cu citat
  #68 (permalink)  
Vechi 17 iun 2013, 18:19:41
soggy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 41
Date: 169cm, 70.5kg
Mesaje: 1.065
Aprecieri acordate: 293
Am fost apreciat(a) de 379 ori in 151 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de cora Vezi mesajul
Ei, nu te gandi la descurajare.....asa cum spui si tu, mergi cu incredere pe drumul ales.
Caderi cu toti avem, chiar si cei care nu sunt raw..
Important e sa te simti tu bine cu tine, cu decizia pe care ai luat-o.
Multumesc Cora pentru incurajare...simt ca ce am ales e lucrul cel mai sanatos pe care il puteam alege, doar ca uneori mai avem nevoie si de incurajari si sprijin, sa stii ca nu esti singura pe drumul pe care l-ai ales....asta poate mai mult la inceput...nu stiu ce sa zic vorbesc si eu...
__________________

soggy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1134 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #69 (permalink)  
Vechi 19 iun 2013, 07:26:45
cora's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 mar 2009
Locaţie: mures, Romania
Date: 170cm, 93kg
Mesaje: 610
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 11 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de soggy Vezi mesajul
Multumesc Cora pentru incurajare...simt ca ce am ales e lucrul cel mai sanatos pe care il puteam alege, doar ca uneori mai avem nevoie si de incurajari si sprijin, sa stii ca nu esti singura pe drumul pe care l-ai ales....asta poate mai mult la inceput...nu stiu ce sa zic vorbesc si eu...
Ai dreptate, incurajarile sunt importante, dar si mai important este sa te ti de ce ti-ai propus chiar si atunci cand incurajari nu prea vin de nicaieri. In alta ordine de idei, vreau sa spun ca daca tu ai ales un drum (dieta in cazul de fata), mergi pe el indiferent de ce zic/cred altii. Informeaza-te mereu, fa analize periodic (macar o data pe an), etc.

O zi superba iti doresc.

PS.Cum ti-a mers azi?
__________________
Jurnal Cora
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...-cora-158.html

"Ce ma surprinde cel mai mult la umanitate? Omul. Isi sacrifica sanatatea pentru a face bani. Apoi isi sacrifica banii pentru a-si recupera sanatatea. Apoi este atat de nerabdator cu gandul la viitor incat nu se bucura de prezent. Rezultatul este ca nu traieste in prezent, dar nici in viitor. Traieste de parca n-ar muri niciodata si apoi moare fara sa fi trait". Dalai Lama


Răspuns cu citat
  #70 (permalink)  
Vechi 19 iun 2013, 07:37:51
soggy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 22 dec 2010
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 41
Date: 169cm, 70.5kg
Mesaje: 1.065
Aprecieri acordate: 293
Am fost apreciat(a) de 379 ori in 151 mesaje
Implicit Re: Gasca slabutelor adepte "Raw Food"

Citat:
Anterior postat de cora Vezi mesajul
Ai dreptate, incurajarile sunt importante, dar si mai important este sa te ti de ce ti-ai propus chiar si atunci cand incurajari nu prea vin de nicaieri. In alta ordine de idei, vreau sa spun ca daca tu ai ales un drum (dieta in cazul de fata), mergi pe el indiferent de ce zic/cred altii. Informeaza-te mereu, fa analize periodic (macar o data pe an), etc.

O zi superba iti doresc.

PS.Cum ti-a mers azi?
Buna dimineata, Cora!
Multumesc, o zi superba iti doresc si eu!...m-am cantarit astazi si am dat doar 100 g jos. Cam putintel, dar asta e. Probabil va trebui sa mananc si mai putine calorii. Pana acum am dat vreo 2 kg jos mancand asa, dar la inceput este si mai usor. Astazi sunt libera si voi incerca sa ma tin mai serios de treaba. Ieri am fost la serviciu si am mancat o punguta de fibrosan.
__________________

soggy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2167 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1650 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1134 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
clubul raw, experiente raw, mancare cruda, mancare negatita, mancare raw, raw, raw food, sanatos


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Cum pot schimba statusul "Sunt in trecere..."? bruneta88 Forum 10 04 dec 2010 18:09:47
"Mesajele tale" si "Subiectele tale" din forum vadmin Sectiunea - Slabute FORUM 1 20 iul 2010 18:35:19
Ras_cristalin-"… dragostea mi-a dat linistea interioara ca sa incep "renovarea" exteriorului" Slabuta De vorba cu slabutele... 5 24 iun 2010 10:41:29
Nu merge butonul de "stergere" si "modifica" nicol30 Calculator Nutritional 11 20 aug 2009 14:23:49

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole