forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute de Craciun! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/)
-   -   Slabute Vintage de Craciun (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-craciun/slabute-vintage-craciun-10676.html)

Slabuta 28 nov 2011 07:10:38

Slabute Vintage de Craciun
 
Subiect de discutie pentru Grupul Slabute Vintage de Craciun - Concurs Slabute de Craciun 2011

Membri:
  • mika_me
  • mayya
  • Rusu Laura
  • eleni13
  • nussa
  • anca2011
  • nicoleta1983

Linkuri utile:
Regulament concurs
Pagina Concurs Slabute de Craciun 2011
Pagina Grupului Slabute Vintage de Craciun
Setare Ticker

Succes!

nicoleta1983 28 nov 2011 07:14:33

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Bafta,fetelor!

kisa 28 nov 2011 07:28:47

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Succes fetelor!

anca2011 28 nov 2011 08:14:43

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
multumim frumos!
succes fetelor !;)

mayya 28 nov 2011 09:28:19

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Mult succes fetelor :-*>:D< si o saptamana minunata !!!

adinico 28 nov 2011 10:16:40

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Succes Nusa si la toate fetele din echipa !!! >:D<>:D< zi minunata tuturor!

mika_me 28 nov 2011 14:34:47

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Sa incepem cu dreptul, slabutelor!Multa vointa si constiinciozitate!;)
Si sa slabim cat mai multe kg:)..

nicoleta1983 28 nov 2011 15:00:01

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
M-am intors,fetelor!Sper sa ne cunoastem mai bine pe parcursul concursului si sa schimbam experiente care sa ne ajute sa ne atingem scopul.Eu as vrea sa ajung la 60kg pana la Craciun,iar pana la finalul concursului la 57kg.Sa vedem ce o iesi.Sunt in a 3a zi de regim si ma simt super.De ieri m-am reapucat de start walking.E bine!Voi cum stati?

mayya 28 nov 2011 15:15:04

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta1983 (Post 860768)
M-am intors,fetelor!Sper sa ne cunoastem mai bine pe parcursul concursului si sa schimbam experiente care sa ne ajute sa ne atingem scopul.Eu as vrea sa ajung la 60kg pana la Craciun,iar pana la finalul concursului la 57kg.Sa vedem ce o iesi.Sunt in a 3a zi de regim si ma simt super.De ieri m-am reapucat de start walking.E bine!Voi cum stati?

SALUT,
Cu siguranta o sa ne cunoastem mai bine pe parcursul concursului sa incepem sa ne raportam meniurile si sportul sa avem ce discuta:),bine putem discuta in mare orice tema doar sa nu ne indepartam de la tema concursului.:P

Eu sunt la munca muncesc cu drag si sport nevoie mare:P... am papat de dimineata 2 felii de paine integrala,am baut o cana de cafea cu putin lapte,la pranz mi-am luat telina rasa cu ceapa si o conserva cu ton in suc...nu prea ma incanta telina e prea "parfumata "pentru gustul meu ca drept dovada am scormonit ca o gaina prin salata si am mancat doar tonul si cateva guri de telina:))..a si la gustarea de dimineata am mancat un mar.Ma gandesc la cina ce voi manca ..am pofta de o supa crema de ciuperci si cred ca aia o sa fac la cina :),apoi sport...mai vb mai pe seara

anca2011 28 nov 2011 19:43:55

Re: Slabute Vintage de Craciun
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta1983 (Post 860768)
M-am intors,fetelor!Sper sa ne cunoastem mai bine pe parcursul concursului si sa schimbam experiente care sa ne ajute sa ne atingem scopul.Eu as vrea sa ajung la 60kg pana la Craciun,iar pana la finalul concursului la 57kg.Sa vedem ce o iesi.Sunt in a 3a zi de regim si ma simt super.De ieri m-am reapucat de start walking.E bine!Voi cum stati?

eu pana de Craciun as fii multumita daca as slabi 3-4 kilograme .de maine ma apus si eu de start walking mai fac bicicleta si aerobic .sper ca dieta si miscarea sa isi spuna cuvantul cat mai repede:D.tin dieta dunkan de 6 zile . in perioada de atac a fost un pic dificil dar acum sunt la croazieza, mi se pare mult mai usor .prietenul meu ma sustine si el nu manca in fata mea alimente nepermise la dieta mea( lol este fericit ca avem mai multa carne in frigider se saturase sa vada mai mult legume).


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:15:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO