forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-arc-girls-concursul-slabute-toamna-2011-a-9741.html)

Slabuta 18 iul 2011 04:45:14

Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Subiect de discutie pentru Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Membri:
  • blum
  • IuliaMP
  • aussie_girl

Linkuri utile:
http://forum.slabute.ro/concurs-slab...amna-9678.html
Concurs Slabute la Toamna 2011 - Concurs.Slabute.ro
Pagina Grupului the ARC girls
Setare Ticker

Succes!

aussie_girl 18 iul 2011 05:53:43

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
hey Slabu!!! Multumim!! Te-ai trezit dis de dimineata pentru noi..esti fenomenala draga mea!! Merci again..si cu siguranta o sa fie o "lupta" frumoasa.

blum, Iulia...sa fie intr-un ceas bun si sa ne tinem de treaba. Eyes on the prize!! ma rog..un mor de a spune sa stam focusate!! (cred ca v-ati prins ca mai mult imi spun mie)..

Gata, merg la somnic si ne auzim in cateva ore. Ma trezesc si ma cantaresc si fac masuratori!!

Sunteti de acord sa punem aici si masurile la talie, coapsa, sold si brat? Doar daca sunteti si voi de acord..Ar fi interesant sa tinem un ochi si pe cm.

Gata..O ZI FAINA VA DORESC!!>:D<>:D<

blum 18 iul 2011 06:55:26

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
``Neata!
Multumesc de fauteuille, Slabuta!
Aussie, eu sunt de acord cu orice :D o sa masor deseara ce si cum. meniurile si sportul tot aici, da?

IuliaMP 18 iul 2011 07:08:35

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna dimineata!
Eu deja am setat ticker-ul, dar o sa trec si aici toate valorile!

blum 18 iul 2011 07:17:06

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 726227)
Buna dimineata!
Eu deja am setat ticker-ul, dar o sa trec si aici toate valorile!

``Neata Iuly! eu am fost harnicuta aseara . am setat , facut meniu si pentru prima data am trecut si sportul :))

IuliaMP 18 iul 2011 08:20:59

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Felicitari. Eu am setat astazi dimineata.
Am o intrebare! Vad ca mai la toti care aveau doua tickere s-au modificat valorile automat cred si ambele tickere indica acelea;i valori
Eui am modificat in sensul c aam lasat primul tiker cerl general cu valorile stabilite la inscrierea pe forum, cand am stabilit ca vreau sa slabesc de la 105 la 58 si am lasat tickerul doi cu valorile pentru concurs: de la 95.5 la 85.
Crezi ca ar putea fi vreo problema?

IuliaMP 18 iul 2011 08:47:36

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Eu meniul il trec seara. Desi nu am prea mari variatii in meniuabia seara stiu exact cantitatile. Mai obisnuiesc sa il completez in cursul zilei pana la a doua gustare ca sa vad cam cat ar trebui sa manc la cina. Si tot seara pot sa trec si sportul, daca peste zi am reusit sa mam mobilizez.
Adevarul e ca din cauza temperaturilor estimate pentru zilellele astea - 36-37- de grade/ nu stiu ce sport o sa reusesc sa fac, dar incerc!

blum 18 iul 2011 09:24:24

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 726311)
Felicitari. Eu am setat astazi dimineata.
Am o intrebare! Vad ca mai la toti care aveau doua tickere s-au modificat valorile automat cred si ambele tickere indica acelea;i valori
Eui am modificat in sensul c aam lasat primul tiker cerl general cu valorile stabilite la inscrierea pe forum, cand am stabilit ca vreau sa slabesc de la 105 la 58 si am lasat tickerul doi cu valorile pentru concurs: de la 95.5 la 85.
Crezi ca ar putea fi vreo problema?

nu cred ca e problema.abia azi am observat ca ticker1 si-a skimbat si el valorile, dar l-am corectat. eu vreau sa vad ZILNIC cat am slabit, sa-mi aduc aminte ca pot si sa fiu mandra de mine :D am facut eu acolo ceva si acum arata asa cum vreau , si ticker1 ( general )si ticker 2( concurs).

blum 18 iul 2011 09:27:14

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 726356)
Eu meniul il trec seara. Desi nu am prea mari variatii in meniuabia seara stiu exact cantitatile. Mai obisnuiesc sa il completez in cursul zilei pana la a doua gustare ca sa vad cam cat ar trebui sa manc la cina. Si tot seara pot sa trec si sportul, daca peste zi am reusit sa mam mobilizez.
Adevarul e ca din cauza temperaturilor estimate pentru zilellele astea - 36-37- de grade/ nu stiu ce sport o sa reusesc sa fac, dar incerc!

si eu tot seara il trec, in skimb eu am un program nemtesc atkins pe pc in care imi calculez meniul in seara precedenta, sa vad cat si ce mananc a doua zi. sportul il trec la fel, tot seara. azi am reusit sa lerg doar 20 min, m-am trezit cam tarziu si n-am avut mai mult timp la 4:30. sa vad ce reusesc pana deseara. un pic de gimnastica in orice caz. la mine e racoare bine de tot, sub 20° , inorat.

blum 18 iul 2011 12:04:04

Re: Grupul the ARC girls - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
valeu....... bine ca nu-s croitoreasa, altfel m-as ingrozi :
bust 89
talie 90
burta 102
sold 103
gat 35
incheietura mana 17
antebrat 28
brat 34
coapsa 59
genunki 41
gamba 42
peste o luna ma masor iar ......sau mai bine: nu mai masor :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:56:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO