forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-candva-xl-concursul-slabute-toamna-2011-a-9736.html)

Slabuta 18 iul 2011 04:39:16

Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Subiect de discutie pentru Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Membri:
  • alina2245
  • Stefanie
  • iirriinnuuccaa

Linkuri utile:
http://forum.slabute.ro/concurs-slab...amna-9678.html
Concurs Slabute la Toamna 2011 - Concurs.Slabute.ro
Pagina Grupului Am fost candva XL...
Setare Ticker

Succes!

Stefanie 18 iul 2011 08:58:48

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna dimineata fetelor si mult succes in acest concurs !! >:D<:-*

iirriinnuuccaa 18 iul 2011 10:23:21

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna dimineata!
Cum sunteti?

Ce mancati azi?

La mine e o zi ploioasa, nu cred ca reusesc sa ies pentru sport :(

Stefanie 18 iul 2011 10:30:31

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de iirriinnuuccaa (Post 726501)
Buna dimineata!
Cum sunteti?

Ce mancati azi?

La mine e o zi ploioasa, nu cred ca reusesc sa ies pentru sport :(

Buna Irinuca !!
M-am trezit binedispusa azi si cu chef de slabit !! ;)) Cred ca am sa bag ceva tae-bo azi ,desi o sa fie mai greu .Mi-am iesit din mana de ceva timp deh :P

Stefanie 18 iul 2011 10:31:12

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Apropo Irinuca fa-ti un ticker cu greutatea actuala si targetul tau (pana in seara asta neaparat ! )

iirriinnuuccaa 18 iul 2011 11:04:41

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Stefanie (Post 726522)
Apropo Irinuca fa-ti un ticker cu greutatea actuala si targetul tau (pana in seara asta neaparat ! )

Da, da, trebuie sa-l fac :)
trebuie sa pun targetul??? cel de concurs sau cel general ?

1 kg pe saptamana e rational, nu ?


ALINA zicea ca ajunge azi la raport....

Ah, imi pare rau de tipa asta care s-a inscris in locul tau si apoi nu a mai intrat deloc sa verifice daca e ok...Nici nu a intrebat pe nimeni din echipa daca poate sa intre, nici nimic...:(

Stefanie 18 iul 2011 11:07:29

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de iirriinnuuccaa (Post 726571)
Da, da, trebuie sa-l fac :)
trebuie sa pun targetul??? cel de concurs sau cel general ?

1 kg pe saptamana e rational, nu ?


ALINA zicea ca ajunge azi la raport....

Ah, imi pare rau de tipa asta care s-a inscris in locul tau si apoi nu a mai intrat deloc sa verifice daca e ok...Nici nu a intrebat pe nimeni din echipa daca poate sa intre, nici nimic...:(

Greutatea la care vrei tu sa ajungi .1 kg/saptamana e cel mai sanatos.
Legat de boxoutsider nu e vina nimanui ca ea a aderat la grup fara sa intrebe asa ca nu ai de ce sa iti faci inima rea >:D<

alina2245 18 iul 2011 11:40:44

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
buna coechipierelor...ce faceti?vad ca deja a inceput activitatea aici.ma bucur ;).eu am avut saptamana trecuta o saptamana de rasfat.am fost nasa sambata si nu am mai avut timp de sport si de nimic si am si mancat aiurea.dar de astazi gata.sunt foarte hotarata sa incep lupta cu kg in plus si sa ma reapuc de sport.
cand avem timp am putea sa ne povestim in mare cate ceva despre noi ca sa incep sa ne cunoastem mai bine.ptr ca avem 3 luni in care vom fi impreuna si sa devenim daca nu prietene macar apropiate.
eu am mancat deja o omleta cu sunca si nu stiu inca ce mananc mai tarziu.nu tin o cura anume.incerc sa nu mananc prostii si sa nu depasesc 1200-1300de cal si sa fac sport cat de des posibil.tot asa am tinut si in concursul trecut si am reusit sa slabesc 6kg.am schimbat prefixul de la 8 la 7 si acum sunt foarte hotarata sa il schimb la 6:-/
succes >:D<

iirriinnuuccaa 18 iul 2011 12:04:46

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Alina- eu nu eram activa pe forum la alte concursuri...
Cum a fost?
ai putea sa ne spui ce NU ar trebui sa se regaseasca DELOC in meniuri ca sa fie considerat sanatos?
Ma gandesc ca daca punem cartofi pai, cocacola, pizza, etc, degeaba avem 1100calorii, ca u e sanatos :D

Eu personal, imi fac meniuri de 2000cal, e ok pt greutatea mea, sigur o sa slabesc

Foerte pe scurt despre mine...
Locuiesc in nordul Spaniei, ardeleanca de origine( ne-am hotarat sa ne stabilim aici, ne-am cumparat casa)
2 baieti...si mai vrem o fata peste vre-un an :)
Sunt de meserie asistent social, termin si aici un master in domeniu, cu care sper sa pot lucra fix unde imi doresc
Probleme cu greutatea de copil...Mananc daca sunt anxioasa, cazul tipic...

Sunt foarte hotarata sa duc la capat provocarea asta de 90 de zile, e prima data pe o perioada asa "lunga"

Ma bucur sa facem echipa, sunt sigura ca o sa avem rezultate bune.
DE altfel acesta e farmecul acestui concurs: nimeni nu pierde, toata lumea castiga :)

Va pup, intru mai deseara!

Stefanie 18 iul 2011 13:16:49

Re: Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna! Eu sunt Stefana ,incantata de cunostinta !
Am 22 de ani ,sunt studenta la medicina in anul 4 si ma lupt cu kilogramele in plus inca de mica .Pana la varsta de 8 ani am fost un copil subponderal insa am luat in greutate odata cu administrarea unor vitamine ,fapt ce mi-a crescut considerabil pofta de mancare.Anul trecut am reusit sa scap de vreo 14 kg ,dupa ce am ajuns la greutatea de 100 kg (cam mult pentru varsta mea ).Odata cu sesiunea de examene din aceasta vara am reusit sa iau inapoi kilogramele ce imi apartineau :)) ajungand iar la aproape 94 de kg .Lipsa sportului si a unui ritm de viata alert si-au pus amprenta asupra siluetei mele.Acum lupt inca o data si sper sa fie pentru ultima oara si sa nu ma mai las batuta .
Va urez mult succes si sper sa ne motivam una pe alta pe parcursul acestor 12 saptamani >:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:05:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO