forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-cui-ii-e-frica-cantar-concursul-slabute-toamna-2011-a-9755.html)

Slabuta 18 iul 2011 05:02:02

Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Subiect de discutie pentru Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Membri:
  • laurra
  • bst
  • Anyya

Linkuri utile:
http://forum.slabute.ro/concurs-slab...amna-9678.html
Concurs Slabute la Toamna 2011 - Concurs.Slabute.ro
Pagina Grupului Cui ii e frica de cantar?
Setare Ticker

Succes!

laurra 18 iul 2011 08:18:55

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Neata fetelor ....pregatite?V-ati setat greutatea?
Sa avem spor la slabit si sa fim constiincioase.

Anyya 18 iul 2011 09:16:03

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 726307)
Neata fetelor ....pregatite?V-ati setat greutatea?
Sa avem spor la slabit si sa fim constiincioase.

Neatza!!!Mi-am setat ieri...acum sunt foarte pregatita si ambitioasa!!!trebuie sa castigam..nu neaparat concursul..lupta cu noi ..sa dam acele kg jos>:D<..Laurra ti vreo dieta anume?ce sport practici?:-*

bst 18 iul 2011 11:49:58

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
buna fetelor!
acu intru si eu si setez toate datele! de-abia astept sa dau jos kilograme!!!!!<:-P

laurra 18 iul 2011 12:05:21

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Anyya (Post 726389)
Neatza!!!Mi-am setat ieri...acum sunt foarte pregatita si ambitioasa!!!trebuie sa castigam..nu neaparat concursul..lupta cu noi ..sa dam acele kg jos>:D<..Laurra ti vreo dieta anume?ce sport practici?:-*

Dieta mea este Montignac,iar ca sport fac bicicleta de casa sau tae bo.Tu?

Citat:

Anterior postat de bst (Post 726667)
buna fetelor!
acu intru si eu si setez toate datele! de-abia astept sa dau jos kilograme!!!!!<:-P

Si eu vreau sa vad cum ma descurc ,sper sa misc cantarul dupa atata stagnare.

Anyya 18 iul 2011 13:00:38

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 726704)
Dieta mea este Montignac,iar ca sport fac bicicleta de casa sau tae bo.Tu?


Si eu vreau sa vad cum ma descurc ,sper sa misc cantarul dupa atata stagnare.



Poi o sa incep si eu p bicicleta .am si eu dar e pe post de cuier pt genti mai nou...si imi doresc sa incep si eu 3 zile pe sapt tae bo...dar nu gasesc sa imi downloadez..imi poti da un link ceva te rog?:-*...o dieta anume nu tin..dar merg pe principiile Mihaelei Bilic..acest stil de viata mi se potriveste cel mai bine..mananc aproape ori ce..cu masura..dar conteaza cum le combini si clar..cele 3 mese principale si 2 gustari..cunosc persoane care merg pe acest stil..in 2 luni jum 3 luni..pot zice doar...ca sunt de nerecunoscut :X..au slabit minunat cu acest stil de viata!

bst 18 iul 2011 13:22:38

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Voi cat sport faceti, si de cate ori pe saptamana?
La mine sportul e o maaare problema. Niciodata nu mi-a placut, si nici n-am facut. Da acu de cateva zile am inceput sa alerg. Sunt atat de mandra de mine cand reusesc sa alerg cu 1 metru mai mult decat in ziua precedenta... :P

laurra 18 iul 2011 13:33:43

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Anyya (Post 726809)
Poi o sa incep si eu p bicicleta .am si eu dar e pe post de cuier pt genti mai nou...si imi doresc sa incep si eu 3 zile pe sapt tae bo...dar nu gasesc sa imi downloadez..imi poti da un link ceva te rog?:-*...o dieta anume nu tin..dar merg pe principiile Mihaelei Bilic..acest stil de viata mi se potriveste cel mai bine..mananc aproape ori ce..cu masura..dar conteaza cum le combini si clar..cele 3 mese principale si 2 gustari..cunosc persoane care merg pe acest stil..in 2 luni jum 3 luni..pot zice doar...ca sunt de nerecunoscut :X..au slabit minunat cu acest stil de viata!

http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerob...video-438.html
http://forum.slabute.ro/tae-bo-aerob...omen-1152.html
Eu fac de la al doilea link ,am facut si de la primul dar mi se pare mai greu

Citat:

Anterior postat de bst (Post 726854)
Voi cat sport faceti, si de cate ori pe saptamana?
La mine sportul e o maaare problema. Niciodata nu mi-a placut, si nici n-am facut. Da acu de cateva zile am inceput sa alerg. Sunt atat de mandra de mine cand reusesc sa alerg cu 1 metru mai mult decat in ziua precedenta... :P

Sport fac de 3 ori pe saptamana minim 30 de minute ,cateodata fac si 50 min
daca nu ai timp sa alergi poti sa faci start walking cu Lesley

bst 18 iul 2011 13:40:31

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 726864)

Sport fac de 3 ori pe saptamana minim 30 de minute ,cateodata fac si 50 min
daca nu ai timp sa alergi poti sa faci start walking cu Lesley

Nu e vorba de timp, ci de rezistenta, si de vointa.
Imi place sa alerg seara pe-afara. Acum sunt si la bunica la tzara, asa ca am destul loc prin gradini pe unde sa dau ture :D

laurra 18 iul 2011 13:48:24

Re: Grupul Cui ii e frica de cantar? - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de bst (Post 726875)
Nu e vorba de timp, ci de rezistenta, si de vointa.
Imi place sa alerg seara pe-afara. Acum sunt si la bunica la tzara, asa ca am destul loc prin gradini pe unde sa dau ture :D

trebuie sa-ti impui sa faci 1/2 ora si o sa vezi ce bine te simti ,fa in doua reprize de cate 15 minute ...e mult pana prinzi gustul;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:55:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO