forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-girls-just-wanna-have-fun-concursul-slabute-toamna-2011-a-9748.html)

Slabuta 18 iul 2011 05:00:14

Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Subiect de discutie pentru Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Membri:
  • jigodela
  • pinksirena
  • Luli

Linkuri utile:
http://forum.slabute.ro/concurs-slab...amna-9678.html
Concurs Slabute la Toamna 2011 - Concurs.Slabute.ro
Pagina Grupului Girls just wanna have fun
Setare Ticker

Succes!

Luli 18 iul 2011 11:32:13

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Multumim slabuta!

Ei fetelor, avem casuta noua :D

pinksirena 18 iul 2011 16:21:35

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Sal fetelor!Sunt in trecere,ma duc dupa puiul meu la gradinita...Ce fain k suntem de varste apropiate,nu?Vb mai tarziu!Poop!

jigodela 18 iul 2011 17:06:11

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Ieeeeeei \:D/acum am ajuns si eu acasa si o sa ma apuc sa butonez nitel :D voi ce diete tineti fetelor? pupici :-*

Luli 18 iul 2011 17:16:27

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Buna. Eu mi-am personalizat regimul. In general respect principiile Mihaelei Bilic si pap 1100 cal (fetelor sa nu uitati trebuie sa aveti 1100 sau peste 1100 ca sa primim punctaj, in plus sub 1100 cal se numeste infometare), nu mananc paine (am inlocuit-o cu paine de secara integrala, sunt niste biscuiti), fara dulciuri, fara prajeli, fara sare etc si imi proportionez mesele cu ajutorul calculatorului de pe slabute. Si nu uitati sa va salvati meniurile. Tu J. ce regim tii?

Luli 18 iul 2011 17:19:21

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Ah si J. sa nu uiti sa-ti setezi Kg etc Girls just wanna have fun - Concurs Slabute la Toamna 2011 - Concurs.Slabute.ro aici nu apare.

jigodela 18 iul 2011 17:58:55

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
gata sa traiti ^:)^ am setat datele de start, si mi-am completat meniul. si eu tin dieta tot pe principiile mihaelei bilic, am mai slabit o data asa, dar dupa o vreme nu am mai acordat atentie, stiti voi, lacomia :"> acum ma duc sa imi fac o ciorbita dar o sa mai stau in paralel si pe aici

Luli 18 iul 2011 18:05:02

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de jigodela (Post 727227)
gata sa traiti ^:)^ am setat datele de start, si mi-am completat meniul. si eu tin dieta tot pe principiile mihaelei bilic, am mai slabit o data asa, dar dupa o vreme nu am mai acordat atentie, stiti voi, lacomia :"> acum ma duc sa imi fac o ciorbita dar o sa mai stau in paralel si pe aici


Mmmmm ciorbita. Cred ca o sa imi fac si eu maine. Eu am mancat de pocnesc si mai am de mancat....off, ma plang de atata mancare :)) Mi-am facut deja si exercitiile, macar cu astea am terminat. Mai pe seara cred ca o sa imi fac masaj.

jigodela 18 iul 2011 18:41:26

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
si eu ar trebui sa imi fac exercitiile :)) astept sa-mi vina prietenul in vizita ca el e mai sadic asa si ii place sa ma vada cum ma chinui si transpir sunca :))

Luli 18 iul 2011 18:53:25

Re: Grupul Girls just wanna have fun - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de jigodela (Post 727264)
si eu ar trebui sa imi fac exercitiile :)) astept sa-mi vina prietenul in vizita ca el e mai sadic asa si ii place sa ma vada cum ma chinui si transpir sunca :))

Esti norocoasa :)) eu ma vad mai rar cu prietenul meu, asa ca nu ma prea vede facand sport. A intrat si el la "regim" de azi, ca s-a dolofanit si el, si mananca totul foarte "dietetic". Noroc ca face sport si la baieti sportul da mai multe rezultate decat la noi, ei nu trebuie sa se chinuie foarte tare cu dieta.


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:53:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO