forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/)
-   -   Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011 (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-toamna/grupul-gssf-concursul-slabute-toamna-2011-a-9731.html)

Slabuta 18 iul 2011 04:24:27

Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Subiect de discutie pentru Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Membri:
  • riky
  • Jen
  • dumitritsa91

Linkuri utile:
http://forum.slabute.ro/concurs-slab...amna-9678.html
Concurs Slabute la Toamna 2011 - Concurs.Slabute.ro
Pagina Grupului GSSF
Setare Ticker

Succes!

Jen 18 iul 2011 08:11:23

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Multumim Slabuta. >:D<

Jen 18 iul 2011 08:15:38

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Hei.
Incantata sa fac eu onorurile. Today is the day, asta era o replica aproximativa, modificata a serialului Dexter.
Azi e inceputul.
Vreau sa va urez, voua, coechipierelor mele, multa rabdare, multa ambitie, mult optimism si multa energie.
Fie ca in urma acestor 12 saptamani ce vor urma, sa regasim in noi ceea ce se numeste, intalnirea multumirii, impacarea cu sine si dragostea de sine. Armonia perfecta. :>
Una peste alta, SUUUUUCCES!!!!! >:D<

P.S. Sa nu uitati de actualizarea greutatii. Azi e ultima zi. :)

riky 18 iul 2011 08:22:26

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Yep yep!!! Salut , echipa....sau Grupul Slabutelor Sanatoase si Frumoase :))
Multumim , Slabuta!

Jen, in 12 saptamani ne facem fotomodele, iar ca fapt divers o voimanca pe dumi la pranz daa nu isi face aparitia un pic mai des :))

Jen 18 iul 2011 08:26:13

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Te ajut si eu la mancat. :))

UUUUU, nu pot sa cred ca deja a venit ziua in care a inceput concursul. Eu cred ca ma voi cantari joi. Imi setez ziua de cantar joia.
;;)
De abia astept sa vad daca sunt rezultate, ca se cam simte pe mine. Btw, ti-am zis ca mi-am luat o pereche de blugi marimea 34 ? In ei trebuie se incap pana in octombrie, sa fie asa, ca un cadou de ziua mea. :>

Jen 18 iul 2011 08:27:11

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 726315)
Yep yep!!! Salut , echipa....sau Grupul Slabutelor Sanatoase si Frumoase :))
Multumim , Slabuta!

Jen, in 12 saptamani ne facem fotomodele, iar ca fapt divers o voimanca pe dumi la pranz daa nu isi face aparitia un pic mai des :))

Acum a aflat ce inseamna GSSF, tot vroiam sa intreb :P

riky 18 iul 2011 08:30:29

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 726320)
Te ajut si eu la mancat. :))

UUUUU, nu pot sa cred ca deja a venit ziua in care a inceput concursul. Eu cred ca ma voi cantari joi. Imi setez ziua de cantar joia.
;;)
De abia astept sa vad daca sunt rezultate, ca se cam simte pe mine. Btw, ti-am zis ca mi-am luat o pereche de blugi marimea 34 ? In ei trebuie se incap pana in octombrie, sa fie asa, ca un cadou de ziua mea. :>

Citat:

Anterior postat de Jen (Post 726323)
Acum a aflat ce inseamna GSSF, tot vroiam sa intreb :P


Ahh, la cate perechi 34 si 32 am in sifonier, sa tot slabesc :)) am de unde lua etaloane...EU am inceput sa ma cantaresc lunea sau duminica dimineata deci cred ca o las asa, ca tot am inceput.....Imi plac mie abrevierile in mod special so m-am gandit sa prescurtez toata polologhia aia .... Da uite acuma imi schimb si tikerul cu kg :)

riky 18 iul 2011 08:32:20

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
L-am actualizat dar tot 55 am pus ca tot atata am....:( are cv oare?

Jen 18 iul 2011 08:40:27

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de riky (Post 726331)
Ahh, la cate perechi 34 si 32 am in sifonier, sa tot slabesc :)) am de unde lua etaloane...EU am inceput sa ma cantaresc lunea sau duminica dimineata deci cred ca o las asa, ca tot am inceput.....Imi plac mie abrevierile in mod special so m-am gandit sa prescurtez toata polologhia aia .... Da uite acuma imi schimb si tikerul cu kg :)

Wow, 32, aia mi se par super skinny... si 34 is super mici, daramite 32. :-s
Daca o sa incap in blugii aia, 34, ar trebui sa fiu super slaba. In 32 ar trebui sa fiu schelet umblator. ;;) Vorba aia, marimea 0.
La inaltimea mea, as arata ca un copil subnutrit. :))
Ca un copil semi-subnutrit, nu m-as supara sa arat.
Scuza-ma eu nu am citit povestea ta, ca vorba aia ... is o groaza de pagini si incepeam sa ma simt ca la drept. Cu contractele speciale in fata ...:-s:-s:-s:-s:-s adica, o senzatie super nasoala.
Tu te-ai ingrasat brusc? Sau ce s-a intamplat? daca imi spui ca inca ai marimi 34 si 32 in dulap. Sau ... esti o colectionatoare inraita? :D

Citat:

Anterior postat de riky (Post 726333)
L-am actualizat dar tot 55 am pus ca tot atata am....:( are cv oare?

Nu, ce ar putea sa aiba? Si eu mi-am pus aceeasi greutate. Atatea ai, ce poti sa faci mai mult?
O sa il schimbi cand o sa fie rezultate, adica saptamana viitoare :D
Off, unde e Dumi. Incep sa ma stresez.

riky 18 iul 2011 09:05:59

Re: Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 726350)
Wow, 32, aia mi se par super skinny... si 34 is super mici, daramite 32. :-s
Daca o sa incap in blugii aia, 34, ar trebui sa fiu super slaba. In 32 ar trebui sa fiu schelet umblator. ;;) Vorba aia, marimea 0.
La inaltimea mea, as arata ca un copil subnutrit. :))
Ca un copil semi-subnutrit, nu m-as supara sa arat.
Scuza-ma eu nu am citit povestea ta, ca vorba aia ... is o groaza de pagini si incepeam sa ma simt ca la drept. Cu contractele speciale in fata ...:-s:-s:-s:-s:-s adica, o senzatie super nasoala.
Tu te-ai ingrasat brusc? Sau ce s-a intamplat? daca imi spui ca inca ai marimi 34 si 32 in dulap. Sau ... esti o colectionatoare inraita? :D


Nu, ce ar putea sa aiba? Si eu mi-am pus aceeasi greutate. Atatea ai, ce poti sa faci mai mult?
O sa il schimbi cand o sa fie rezultate, adica saptamana viitoare :D
Off, unde e Dumi. Incep sa ma stresez.



Cam asa ceva, ma-m ingrasat incet dar sigur....M-am operat de vre-o 3 ori intre clasa a 9-a si clasa a 11-a iar in intervalul asta de ani aveam in jur de 46-50 de kg, nu mai mult...si da, incapeam in 32 si apoi in 34, si dupa clasa a 11-a am sarit , topa topa pana intr-a 12-a cu kg si aveam nici mai mult nici mai putin de 57 de kg...probleme hormonale, si mancatul prostesc,prostii , si rontaiutlui la pc, mai ales seara...si acum arat ca o foca pe malul atlanticului :))

Eh, lasa ca apare ea...stresul ingrasa ;) :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:13:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO