Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #501 (permalink)  
Vechi 11 aug 2011, 17:07:36
monamaria's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 27 apr 2010
Locaţie: neamt, Romania
Vârsta: 46
Dieta: rina
Date: 175cm, 96kg
Mesaje: 294
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 21 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Buna , fetelor.

Am fost cu iubi prin oras. Mi-am luat 2 bluze niste gene false, un rimel ...eu nu am ce face
Si am mai cumparat niste mozarella si alte mancaruri mai usoare. Mi-am luat si niste dulciuri - un corn de la 7 days la care poftesc de la inceputul lui iunie si am papat si un covrig. Dar o sa raman in limita caloriilor. Si am si mers non-stop 3 ore.
Urmeaza sa plec la zumba in juma de ora.


ii bun...tu meriti un premiu...ti-am zis eu ce premiu am sa-mi ofer...pizza sau aripioare.....mai sunt 8 zile
__________________
monamaria, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1999 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 708 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #502 (permalink)  
Vechi 11 aug 2011, 17:09:54
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de monamaria Vezi mesajul
ii bun...tu meriti un premiu...ti-am zis eu ce premiu am sa-mi ofer...pizza sau aripioare.....mai sunt 8 zile
Mananc frumos din seara asta. Maine o sa imi fac niste paste. In rest, mi-am cam facut poftele. Mi le-am notat din timpul dietei, ca sa pot sa le "execut"

M-am mai linistit. Azi am avut toata ziua chef de miscare, de-asta am si fost in plimbari si cumparaturi cu iubi, ca ma plictiseam in casa...
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #503 (permalink)  
Vechi 11 aug 2011, 17:15:11
monamaria's Avatar
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 27 apr 2010
Locaţie: neamt, Romania
Vârsta: 46
Dieta: rina
Date: 175cm, 96kg
Mesaje: 294
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 21 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de Animis23 Vezi mesajul
Mananc frumos din seara asta. Maine o sa imi fac niste paste. In rest, mi-am cam facut poftele. Mi le-am notat din timpul dietei, ca sa pot sa le "execut"

M-am mai linistit. Azi am avut toata ziua chef de miscare, de-asta am si fost in plimbari si cumparaturi cu iubi, ca ma plictiseam in casa...
fericit-o...eu nu am chef niciodata de miscare...detest sa ma plimb pe jos...da..o sa-mi fac si eu lista de pofte...simina...ma cam doare stomacul...o fi de la dieta?...sa stii ca am un dizconfort total...
__________________
monamaria, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1999 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 708 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #504 (permalink)  
Vechi 11 aug 2011, 17:17:42
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de monamaria Vezi mesajul
fericit-o...eu nu am chef niciodata de miscare...detest sa ma plimb pe jos...da..o sa-mi fac si eu lista de pofte...simina...ma cam doare stomacul...o fi de la dieta?...sa stii ca am un dizconfort total...
In primele 2 zile am avut niste dureri de burta din alea de foame. Dar apoi mi-au trecut brusc, nu am mai avut nimic de genul. Cred ca m-am obisnuit si cu orarul meselor intre timp.

Am plecat sa ma echipez de sport.

Nu stiu ce am avut azi, imi venea de dimineata sa incerc niste tae-bo. M-a linistit iubi si mi-a zis sa ne uitam la un film, ca oamenii sanatosi la cap
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #505 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 09:52:50
duticalumi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2011
Locaţie: brussel, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

buna dimineta!m am trezit si eu ca am intrat in week-end.am totusi unele de rezolvat pt magazin,asa ca nu o sa stau prea mult,ma cheama datoria dar o sa incerc sa intru mai tarziu.mai ieri am venit de la fitness la magazin sa mi iau geanta sa merg la autobuz,ca de obicei..si de trei luni de cand fac fitness merg cu o fatuta romanca la fitness.ea vine cu mine dupa care sta si mai povesteste in statie pana mi vine autobuzul!in magazin era un client de al meu (negru) care atunci cand m a vazut a avut reactie de mirare profunda si apoi m a intrebat dar si ea merge la fitness?a dar cred ca nu de mult timp.i am zis de 3 luni mergem amandoua.si a zis ca el nu vede nici o schimbare la ea.ea merge la fitness dar in casa gatesc foarte gras si ea e pofticioasa,in plus e micuta de statura si foarte indesata.si cred ca trebuie sa slabeasca mult ca sa se vada..nu stiunimeni din toti cei ce stiu ca merge la fitness nu vede nimic schimbat la ea.. i am zis negrului sa taca ca am vazut o ca s a suparat dar de unde?el si o continua pe a lui..ei i am zis sa nu l bage in seama ca e nebun ...dar asa de tare s a suparat pe mine cred de nici nu a mai putut vorbi.. mi a parut rau de ea..sincer.trebuie azi sa merg pe la ea sa o incurajez.am incercat sa o ajut sa nu mai mance asa de gras si am fost la ea sa i prepar cate ceva dar nu mi a luat in considerare ajutorul,la fitness nu vroia sa faca decat pe stepper pt ca vedea ca se duc caloriile repede fara prea mult efort dar stepperul pe ea nu o ajuta pt ca e mare de la burta in sus,i am zis ca nu e bine..dar nu m a ascultat..eu ce sa zic? iar acum e suparata foc pe mine ca am slabit si toata lumea vede si la ea nu se vede nimic copilul meu a venit la fitness si a provocat o la intrecere pe banda tot ca s o faca sa si schimbe ideile ca a zis "doar de aia mergi la fitness sa faci pe cat mai multe aparate" atunci ea se ambitiona si nu se mai dadea jos de pe stepper ca credea ca ii vrem raul..acum eu nu s de vina dar cand am vazut o ca s a suparat pe mine mi a parut rau..
__________________
mananca sanatos!! fii tare!!
duticalumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #506 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 10:01:29
duticalumi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2011
Locaţie: brussel, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

mai simina ma bucur pt ca te premiezi ca asta te face sa te simti mai bine,eu incerc ca dupa o perioada de slabit din cand in cand sa ma premiez dar vreau sa schimb obiceiurile si sa ma premiez cu haine si tot felul de lucruri..sa incerc sa nu ma mai premiez cu mancare cu toate ca asta e ca o damblaua (nebunie) la care tot ai visat si te simti liber sa o faci dupa o scadere cat de cat ..
__________________
mananca sanatos!! fii tare!!
duticalumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #507 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 10:02:48
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de duticalumi Vezi mesajul
buna dimineta!m am trezit si eu ca am intrat in week-end.am totusi unele de rezolvat pt magazin,asa ca nu o sa stau prea mult,ma cheama datoria dar o sa incerc sa intru mai tarziu.mai ieri am venit de la fitness la magazin sa mi iau geanta sa merg la autobuz,ca de obicei..si de trei luni de cand fac fitness merg cu o fatuta romanca la fitness.ea vine cu mine dupa care sta si mai povesteste in statie pana mi vine autobuzul!in magazin era un client de al meu (negru) care atunci cand m a vazut a avut reactie de mirare profunda si apoi m a intrebat dar si ea merge la fitness?a dar cred ca nu de mult timp.i am zis de 3 luni mergem amandoua.si a zis ca el nu vede nici o schimbare la ea.ea merge la fitness dar in casa gatesc foarte gras si ea e pofticioasa,in plus e micuta de statura si foarte indesata.si cred ca trebuie sa slabeasca mult ca sa se vada..nu stiunimeni din toti cei ce stiu ca merge la fitness nu vede nimic schimbat la ea.. i am zis negrului sa taca ca am vazut o ca s a suparat dar de unde?el si o continua pe a lui..ei i am zis sa nu l bage in seama ca e nebun ...dar asa de tare s a suparat pe mine cred de nici nu a mai putut vorbi.. mi a parut rau de ea..sincer.trebuie azi sa merg pe la ea sa o incurajez.am incercat sa o ajut sa nu mai mance asa de gras si am fost la ea sa i prepar cate ceva dar nu mi a luat in considerare ajutorul,la fitness nu vroia sa faca decat pe stepper pt ca vedea ca se duc caloriile repede fara prea mult efort dar stepperul pe ea nu o ajuta pt ca e mare de la burta in sus,i am zis ca nu e bine..dar nu m a ascultat..eu ce sa zic? iar acum e suparata foc pe mine ca am slabit si toata lumea vede si la ea nu se vede nimic copilul meu a venit la fitness si a provocat o la intrecere pe banda tot ca s o faca sa si schimbe ideile ca a zis "doar de aia mergi la fitness sa faci pe cat mai multe aparate" atunci ea se ambitiona si nu se mai dadea jos de pe stepper ca credea ca ii vrem raul..acum eu nu s de vina dar cand am vazut o ca s a suparat pe mine mi a parut rau..

Am si eu o prietena de genul asta. Eu vreau sa fac cot la cot cu ea, sa muncim acolo, imi maresc intensitatea la aparate si ii zic si ei sa apese pe plus acolo, ii zic hai inca 2 minute, hai inca unul, mai apasa un pic pe plus, hai inca un pic, si ea zice ca nu ii place aparatul ala si se duce la bicicleta si mai face 10 minute acolo. Dar daca ar trebuie sa faca un aparat si nu ii place, nu face! Eu i-am zis ca nu imi mai bat capul cu ea, ca nu are de ce sa se supere pe mine, trebuie sa se supere pe ea insasi. Zic sa nu iti bati capul cu ea. E in interestul ei sa slabeasca. Daca nu depune niciun efort pentru ea, de ce ar trebui sa depui tu?

In continuare, tare mi-ar placea sa va cunosc pe tine si pe baietelul tau!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #508 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 10:05:11
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de duticalumi Vezi mesajul
mai simina ma bucur pt ca te premiezi ca asta te face sa te simti mai bine,eu incerc ca dupa o perioada de slabit din cand in cand sa ma premiez dar vreau sa schimb obiceiurile si sa ma premiez cu haine si tot felul de lucruri..sa incerc sa nu ma mai premiez cu mancare cu toate ca asta e ca o damblaua (nebunie) la care tot ai visat si te simti liber sa o faci dupa o scadere cat de cat ..
Gata, ieri m-am rasfatat cu prea multe lucruri. Dar m-am mentinut la cantar, ceea ce e bine - v-am zis ca o sa ma cantaresc zilnic astea 3 zile, sa nu cumva sa sar calul. Saptamana asta probabil ca o sa am o scadere de cateva 100 g , asa cum preconizam.

Azi o sa mai merg probabil la restaurantul chinezesc, dar planuiesc doar sa gust, altfel mi se face rau. Ca vreau aroma, nu trebuie sa ma imbuib cu ele. Vom vedea ce si cum. Se intoarce sora lui iubi de la mare cu prietenul ei, si mergem toti 4 la restaurant.

Eu sunt din nou singura acasa, ceea ce e super comod


__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #509 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 10:07:45
duticalumi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2011
Locaţie: brussel, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 90.6kg
Mesaje: 300
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

mona sa ne zici si noua cum te simti azi cu dieta.asa cum a zis si simina cel mai greu in orice dieta sunt primele 2-3 zile cand ai dureri de burta de foame dar dupa ce trec te obisnuiesti si ajungi sa te descoperi o femeie puternica care nu cedeaza tentatiilor.si descoperindu te asa,asta iti da putere psihica sa continui deci mergi mai departe!nu te uita nici in stanga nici in dreapta decat inainte unde este viitorul tau de slabuta stiu ca poti ,o sa reusesti!
succes la amandoua ..si mie !!
__________________
mananca sanatos!! fii tare!!
duticalumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2386 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1869 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #510 (permalink)  
Vechi 12 aug 2011, 10:09:51
Animis23's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 12 apr 2011
Locaţie: Cluj-Napoca (Braila), Romania
Vârsta: 34
Dieta: Metabolic Balance
Date: 163cm, 108.3kg
Mesaje: 7.631
Aprecieri acordate: 551
Am fost apreciat(a) de 1.659 ori in 834 mesaje
Implicit Re: Grupul Slabute in actiune - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de duticalumi Vezi mesajul
mona sa ne zici si noua cum te simti azi cu dieta.asa cum a zis si simina cel mai greu in orice dieta sunt primele 2-3 zile cand ai dureri de burta de foame dar dupa ce trec te obisnuiesti si ajungi sa te descoperi o femeie puternica care nu cedeaza tentatiilor.si descoperindu te asa,asta iti da putere psihica sa continui deci mergi mai departe!nu te uita nici in stanga nici in dreapta decat inainte unde este viitorul tau de slabuta stiu ca poti ,o sa reusesti!
succes la amandoua ..si mie !!
Tocmai am observat ca ai schimbat categoria la imc! Esti doar obeza de gradul 1. Asta e super! Si mai putine sanse sa ai probleme de sanatate! Of, ce fete sanatoase o sa fim noi!
__________________

Jurnalul meu
Animis23, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2438 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1921 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1664 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
2011, actiune, calorii, concurs, concursul, dieta, grupul, in, sanatos, slabit, slabute, toamna


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Grupul Fete Cucuiete - Concursul Slabute la Toamna, 2011 Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 446 18 oct 2011 15:17:27
Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011 Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 415 11 oct 2011 22:22:37
Grupul Am fost candva XL... - Concursul Slabute la Toamna, 2011 Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 231 11 oct 2011 09:00:42
Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011 Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 297 16 sep 2011 12:53:05
Grupul GSSF - Concursul Slabute la Toamna, 2011 Slabuta Concurs de slabit sanatos - Slabute la toamna! 131 03 sep 2011 09:31:46

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole