forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concurs de slabit sanatos - Slabute la vara! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-vara/)
-   -   Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara! (http://forum.slabute.ro/concurs-slabit-sanatos-slabute-vara/rezultate-concurs-slabit-sanatos-09-05-04-07-slabute-vara-9615.html)

Slabuta 06 iul 2011 22:02:42

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
Citat:

Anterior postat de somebody (Post 713563)
Felicitari tuturor slabutelor participante la concurs!!!

Felicitari Slabute.ro pt aceasta initiativa!!

:-*:-*:-*

Multumim Marcela. :-*
Felicitari si tie pentru rezultatele obtinute. :)

Citat:

Anterior postat de Rocsanna25 (Post 713583)
Slabuta vreau sa particip!!!!

Citat:

Anterior postat de marina19 (Post 713633)


si eu vreau sa ma inscriu..unde se fac inscrieri :D ?

Citat:

Anterior postat de silviadm (Post 713666)
si eu vreau s ma inscriu:x:x:x

Luni voi face un subiect in care voi anunta toate detaliile inscrierii. :)

calexandra 07 iul 2011 07:42:42

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
vreau si eu sa particip...asa o sa fiu motivata si cu siguranta o sa am si eu rezultate...

zozolina 07 iul 2011 08:21:22

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
Buna,
Si eu vreau sa ma inscriu!!!!!!!!!!!!!! Abia astept!

laurra 07 iul 2011 10:13:58

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 713533)








Buna seara fetelor, :)

Felicitari pentru rezultatele obtinute, sunteti bravo toate :-*

Ma bucur ca acest concurs v-a ajutat, v-a motivat, v-a mobilizat sa faceti sport si v-a "furat" cateva kilograme. :)

Va anunt ca de luni, 11 iulie, vom incepe inscrierile pentru noul concurs, de data aceasta intr-o formula noua. :)

Intr-o formula noua?:-/Ar fi mai bine sa fie si individual,ca fiecare slabuta sa nu mai depinda de altcineva si acolo se va vedea concurenta:D
La concursul acesta cine a castigat ?grupa cu cele mai multe puncte sau cu cele mai multe kg slabite?:-/

supergirl18 07 iul 2011 11:16:20

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
Wow !! ce bine ca demarati un alt concurs si asa repede :x Abia astept :D
Felicitari fetelor care au reusit sa slabeasca atat de mult >:D<

Jen 07 iul 2011 15:09:08

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
Vreau si eu sa particip. :) Cred ca asta ma va motiva sa arunc de pe umeri kilogramele pe care trebuie sa le port mereu cu mine.

ella 78 07 iul 2011 15:17:36

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
Daca n-as pleca in concediuuu :( as striga sus si tare ca vreau si eu:D.Abia astept sa citesc detaliile desiii... nu prea cred sa pot.... acasa nu am internet:((.
Felicitari tuturor celor care au slabit si multumim Slabuta pt organizarea unuia nou:D.
Speranta mea e ca ìntr-o zi o sa am si eu o cupa;):D

alina2245 07 iul 2011 17:14:28

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
uraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!si eu mai vreau un concurs!!!!!!!!!!
multumim slabuta ca te gandesti la noi si mai organizezi unul asa repede.chiar sunt foarte benefice aceste concursuri si ne ajuta sa fim mai serioase si sa nu cedam dupa o saptamana de cura.(sau cel putin pe mine m a ajutat enorm)

dupy 07 iul 2011 17:21:38

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
da..vreau si eu..ca presimt ca luni voi adauga cateva kg tickerului..
mda..vina mea..cum am iesit din faza 1sb, nu am stat mult si hopa`n dulciuri;)))
la un concurs nu mi-as permite, de teama sa nu dezamagesc echipa. asa ca as fi dublu constransa.
da, vreau un concurs. dar luni abia il anunti , nu? prsp ca pana se fac inscrierile..:-s.. concursul propriu zis va incepe mai tz:( aproape de august

Slabuta 07 iul 2011 21:47:58

Re: Rezultate Concurs de slabit sanatos (09.05-04.07) - Slabute la vara!
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 714139)
Intr-o formula noua?:-/Ar fi mai bine sa fie si individual,ca fiecare slabuta sa nu mai depinda de altcineva si acolo se va vedea concurenta:D
La concursul acesta cine a castigat ?grupa cu cele mai multe puncte sau cu cele mai multe kg slabite?:-/

Buna Laura, :)

Pe prima pagina a acestui subiect am detaliat toate rezultatele obtinute in acest concurs.

Citat:

Anterior postat de supergirl18 (Post 714232)
Wow !! ce bine ca demarati un alt concurs si asa repede :x Abia astept :D
Felicitari fetelor care au reusit sa slabeasca atat de mult >:D<

Da, luni voi face un anunt in care veti gasi mai multe detalii despre concurs. :)

Citat:

Anterior postat de Jen (Post 714459)
Vreau si eu sa particip. :) Cred ca asta ma va motiva sa arunc de pe umeri kilogramele pe care trebuie sa le port mereu cu mine.

Jen fii pe faza, nu mai sunt multe zile si vor incepe inscrierile. :)

Citat:

Anterior postat de ella 78 (Post 714471)
Daca n-as pleca in concediuuu :( as striga sus si tare ca vreau si eu:D.Abia astept sa citesc detaliile desiii... nu prea cred sa pot.... acasa nu am internet:((.
Felicitari tuturor celor care au slabit si multumim Slabuta pt organizarea unuia nou:D.
Speranta mea e ca ìntr-o zi o sa am si eu o cupa;):D

Ella concediu placut >:D<
Sa te odihnesti si distrezi :)

Concursuri vor mai fi, deci il prinzi pe urmatorul :)

Citat:

Anterior postat de alina2245 (Post 714596)
uraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!si eu mai vreau un concurs!!!!!!!!!!
multumim slabuta ca te gandesti la noi si mai organizezi unul asa repede.chiar sunt foarte benefice aceste concursuri si ne ajuta sa fim mai serioase si sa nu cedam dupa o saptamana de cura.(sau cel putin pe mine m a ajutat enorm)

Ma bucur ca v-a placut sa fiti in concurs. :)
Felicitari pentru rezultatele obtinute pana acum. :)

Citat:

Anterior postat de dupy (Post 714608)
da..vreau si eu..ca presimt ca luni voi adauga cateva kg tickerului..
mda..vina mea..cum am iesit din faza 1sb, nu am stat mult si hopa`n dulciuri;)))
la un concurs nu mi-as permite, de teama sa nu dezamagesc echipa. asa ca as fi dublu constransa.
da, vreau un concurs. dar luni abia il anunti , nu? prsp ca pana se fac inscrierile..:-s.. concursul propriu zis va incepe mai tz:( aproape de august

Inscrierile s-au tinut pana acum maxim 1 saptamana, asa vom stabili si de data aceasta. :)

Luni va fi anuntul si exact peste o saptamana startul.


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:55:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO