forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri cu premii (http://forum.slabute.ro/concursuri-premii/)
-   -   CONCURS: Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere? (http://forum.slabute.ro/concursuri-premii/concurs-sunt-motivele-apelezi-sau-ai-apela-detoxifiere-10698.html)

Slabuta 05 dec 2011 13:22:52

CONCURS: Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?
 
Participa la concurs cu un comentariu si castiga unul dintre cele 6 premii (produse cosmetice). Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?

mai multe detalii aici: DETOXIFIERE: Motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere - Concurs.Slabute.ro


P.S. In acest subiect se pot posta si link-urile catre pagina de participare, ca sa nu incarcam celelalte subiecte din forum. :)

Suplimentar, va puteti pune si la semnatura linkul catre pagina de participare.


O saptamana frumoasa,
Slabuta

nicoleta100 10 dec 2011 00:10:19

Re: CONCURS: Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?
 
salutare!!!
particip la acest concurs si am nevoie de voturile voastre!!!
multumesc anticipat!
link-ul la semnatura!!!
va pup!!!:x:x:x

rozica1965 10 dec 2011 17:29:06

Re: CONCURS: Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?
 
Eu chiar acum fac o cura de detoxifiere cu citrice. Este pt curatarea limfei si am citit ca este foarte indicata pt sanatate si pt a evita multe boli cronice gen cancer,obezitate si multe altele. De ce am hotarat sa o tin?........pt ca am citit ca ajuta la slabit si pt ca se elimina mai usor toxinele din corp.:)

nicoleta100 10 dec 2011 19:39:39

Re: CONCURS: Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 873377)
Eu chiar acum fac o cura de detoxifiere cu citrice. Este pt curatarea limfei si am citit ca este foarte indicata pt sanatate si pt a evita multe boli cronice gen cancer,obezitate si multe altele. De ce am hotarat sa o tin?........pt ca am citit ca ajuta la slabit si pt ca se elimina mai usor toxinele din corp.:)

felicitari!!!>:D<>:D<>:D<

Slabuta 19 dec 2011 19:26:21

Re: CONCURS: Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?
 
Castigatorii concursului 'Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?' sunt:

PREMIUL I - nicoleta100

PREMIUL II - Madalina Nenciu si Andra D

PREMIUL III - kisa, rozica1965 si Tina

mai multe detalii aici: DETOXIFIERE: Motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere - Concurs.Slabute.ro



Felicitari fetelor! >:D<
Toate comentariile au fost originale si interesante.


P.S. sa va verificati e-mail-urile.

nicoleta100 19 dec 2011 23:45:47

Re: CONCURS: Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?
 
Citat:

Anterior postat de Slabuta (Post 880627)
Castigatorii concursului 'Care sunt motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere?' sunt:

PREMIUL I - nicoleta100

PREMIUL II - Madalina Nenciu si Andra D

PREMIUL III - kisa, rozica1965 si Tina

mai multe detalii aici: DETOXIFIERE: Motivele pentru care apelezi sau ai apela la detoxifiere - Concurs.Slabute.ro



Felicitari fetelor! >:D<
Toate comentariile au fost originale si interesante.


P.S. sa va verificati e-mail-urile.

vreau sa multumesc tuturor celor care m-au votat!!!
va iubesc!!!>:D<:x:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:28:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO