forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati (http://forum.slabute.ro/concursuri/9-1-2-saptamani-jeansii-preferati-7641.html)

anes 06 ian 2011 22:32:12

9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
O vanzatoare din Tm e vinovata pt acest concurs. :)) M-a privit foarte neincrezatoare si plina de indoieli cand i-am zis ca si asa voi incapea in blugii ce mi-i doream. Ea: "aha, asa zic si eu de 5 ani si tot mai grasa ma fac!" ... Si am decis ca in martie ma voi intoarce si-i voi intoarce aceeasi privire si-i voi spune: "Eu am reusit!"

Sand 06 ian 2011 22:51:53

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Povestea vanzatoarei m-a ambitionat si pe mine:) si cum tot imi luasem o pereche de skinny jeans cu un numarul mai mic ca sa ma motiveze sa slabesc - se muleaza dar acum numai skinny nu arat cu ei...- mi-am zis ia sa particip si eu la acest concurs renumit deja.:D

Poza mea e la albumul personal, o voi posta "pe fata" aici cu <inainte> si <dupa> pe 14 martie. Ura!

mishutza 06 ian 2011 23:04:47

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Vai,dar ce de blugi am eu.Care nu imi mai vin,normal.Am uni mici mici mici in care nu visez sa incap vreodata.
Dar am altii care imi erau buni acum cateva luni.Decima bag.Pana cand?Maine aleg blugii si pun o poza cu ei si cu unii noi,ca sa se vada diferente.
Si acum beau un pahar de lichior de menta in cinstea voastra,ca tare destepte mai sunteti.Ok,beau ca si.a terminat Celcesforaie de scris doctoratul:D daasa ce asteptam un nou concurs,ceva,ca Anes se tot dadea la fund cu inca o tura de 15 kg:-*

anes 06 ian 2011 23:07:40

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Felicitari lui Celcesforaie! Si auzi ca eu ma dadeam la fund cu -15 kg! Cine a pierdut pariul cu virsli?! Ai?! Aud?!
:)):)):)):))
Te asteptam aici, am trambitat si pe la tine prin casuta

mishutza 06 ian 2011 23:09:50

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Fii atenta,Celcesforaie e saptaman viitoare in Timisoara,nu-i dai lui carnatii?Hhahahah.
Am citit si in jurnla,vai acum am vazut ce a scris Sand,ca face poze cu blugii pe ea,dar eu nu pot face asa ceva,ca mi rusine:">Ca ies burtile de peste tot.

anes 06 ian 2011 23:12:43

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
:)):)):)):)) vezi cu tu esti datoare cu carnatii!!!

mishutza 06 ian 2011 23:14:29

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 462028)
:)):)):)):)) vezi cu tu esti datoare cu carnatii!!!

A?Da,ehehhe,atunci tre sa mai astepti.
:))

anes 06 ian 2011 23:14:52

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Hai ca asta nu-i concurs asa de strict ... fiecare face poze cum vrea. Pe mine blugii cu pricina intra, am fost azi cu ei la job, dar uite asa m-am simtit in ei:-& ... iar in 14 mart trebe sa-i pot da jos fara sa-i dezbumb

mishutza 06 ian 2011 23:16:14

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
Pai inseamna ca tu stai bine.Eu planuiesc blugi pe care nu ii mai pot imbraca deloc.
Oricum,maine am sa probez la ei si am sa ii iau pe cei mai mari pt concurs.Vai,presimt o depresie maine cand ma apuc la probat.

anes 06 ian 2011 23:21:33

re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati
 
:-s nu stau bine de fel! ca puteai reface dantela din chiloti, de pe suncile mele si dupa 2 ore :))
Vestea buna e ca am o ambitie de numa'! Doamne da sa ma tina!


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:29:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO