forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a (http://forum.slabute.ro/concursuri/9-1-2-saptamani-jeansii-preferati-etapa-ii-8566.html)

Cintya 18 mar 2011 13:48:34

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 576747)
O sa ma masor o data pe sapt la coapse ca ele ma impiedica sa port blugii ...la kg nu mai vreau sa dau jos.

Cine minte...sa-i creasca fundul...:)) asa ar fi mai sadic >:)


hahahaa :)) da :)) cine minte sa`i creasca fundu` :)) Sunt sigura ca n`o sa minta nimeni :D chiar ca e sadic :))

peku 21 mar 2011 17:03:36

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
Cum merge? Ati slabit? V-ati ingrasat?:D

Sand 21 mar 2011 17:20:19

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
Citat:

Anterior postat de peku (Post 581921)
Cum merge? Ati slabit? V-ati ingrasat?:D

Eu stationez, adica am slabit juma' de Kg. in saptamana asta dar azi dimineata aveam tot aaaaaproape la fel ca lunea trecuta, nu chiar ...dar aproape. Deci am pus la loc jumatatea aia de Kg. Acum incerc saptamana asta sa scap de el....DEFINITIV...:D

anes 21 mar 2011 18:35:31

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
inca o tzara si schimbi prefixul!!!! yuppppi!!!!!

Sand 21 mar 2011 19:40:49

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 582042)
inca o tzara si schimbi prefixul!!!! yuppppi!!!!!

Daaaa!!!!:D Dupa aia o sa incep sa visez la 75 si tot asa din 5 in 5. Poate pana la ziua mea, spre finalul lui oct. ating si eu o greutate de genul usor sub 70. Ar fi super.:) Nu mai am decat vreo 12 Kg....acolo, o nimica toata.;)

Stii vorba aia, nu exista niciodata expresia "prea slaba" asa cum nu exista pentru o femeie sa aiba vreodata destule haine in dulap.:P Glumesc.

:-* Tu ce mai faci, ti-ai revenit?

anes 21 mar 2011 20:01:36

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
N-ai citit in jurnalul meu cu ce pret mi-am revenit?:D

Visul meu de a junge la 75 de ziua mea s-a dus ... :) succes tie! Sunt sigura ca se va realiza!!!!

si acum parca nici chef, nici putere nu mai am ... m-am apucat deja de bici, azi voiam si de topitor, dar am avut musafiri si n-am putut pleca, dar ma pun acu pe bici, poate sed acolo 1 ora, daca nu, 40 de min sigur! cu intervale :D 4 min cu 30 de sec

Sand 21 mar 2011 20:54:44

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 582206)
N-ai citit in jurnalul meu cu ce pret mi-am revenit?:D

...poate sed acolo 1 ora, daca nu, 40 de min sigur! cu intervale :D 4 min cu 30 de sec

Am citit, ce sa faci asta este.:(

Intervalele astea tare bune sunt. Mai ales cand nu ai vreme sa faci mult, faci 20-25 de minute si e destul. Eu cand fac intervale nu fac peste 25 de minute ca cica...nu e nevoie.

La topitor cu tine, macar sa nu dai banii de pomana.:-* Du-te si tu macar o data pe saptamana daca nu ai chef mai mult.

anes 21 mar 2011 22:07:36

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 582286)
Am citit, ce sa faci asta este.:(

Intervalele astea tare bune sunt. Mai ales cand nu ai vreme sa faci mult, faci 20-25 de minute si e destul. Eu cand fac intervale nu fac peste 25 de minute ca cica...nu e nevoie.

La topitor cu tine, macar sa nu dai banii de pomana.:-* Du-te si tu macar o data pe saptamana daca nu ai chef mai mult.

am pedalat cu intervale 60 de min ... o fi bai?!:-s

n-a fost vb de chef, n-am putut fizic pana azi. iar azi am avut musafiri ... sper ca merg miercuri. vineri, iar nu pot merge pt ca plec din oras:-s

Sand 21 mar 2011 22:26:17

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 582475)

am pedalat cu intervale 60 de min ... o fi bai?!:-s

n-a fost vb de chef, n-am putut fizic pana azi. iar azi am avut musafiri ... sper ca merg miercuri. vineri, iar nu pot merge pt ca plec din oras:-s

Nu e bai niciodata daca e mai mult sport, nu stiu cu intervalele ce sa zic. Sotul imi zice mereu ca atunci cand fac intervale pe bicla se considera sportul asta un fel de intre cardio si tras de fiare, intra la alta categorie adica. D-aia nu e necesar sa faci foarte mult ca incepe sa se arda din muschi cica.

Ah...am inteles, nu ai putut. Atunci miercuri si dupa aia luni. :) Bravo pentru bicla, super tare, auzi o ora!!!! Tare!:-*Cred ca erai lac de transpiratie dupa.

anes 21 mar 2011 22:28:15

Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati - etapa a II-a
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 582527)
.... Bravo pentru bicla, super tare, auzi o ora!!!! Tare!:-*Cred ca erai lac de transpiratie dupa.

am facut dusul si inca transpir #:-s
:-*>:D< eu merg la somn! tie o zi superba! ...


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:33:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO