forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic. (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-saptamana-sport-30-minute-zilnic-10395.html)

Sand 09 oct 2011 06:38:40

Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
Concurs - o saptamana in care fiecare participant/a trebuie sa faca sport (cardio sau tras de fiare, sau dans, sau orice inseamna sport) in fiecare zi a saptamanii respective timp de cel putin 30 de minute/zi. Saptamana tine fix 7 zile la rand. :D Fiecare se inscrie cand vrea dar de atunci timp de 7 zile tre' sa se tina de cuvant. Discutiile libere sunt OK, cine vrea poate sa dea raportul zilnic si sa zica si ce sport a facut in ziua aia. Nu e obligatorie insa treaba asta, unii poate nu au timp, chef etc.

Gata, am inceput de azi, 8 octombrie...fiindca am facut 50 de minute de sport (20 tras de fiare + 20 mers intens cu Leslie Sansone + 10 minute aerobic un film mic de pe internet care a cuprins si stretching).

Inscrie-te si tu!:)

rim ramona 09 oct 2011 12:06:19

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 812883)
Concurs - o saptamana in care fiecare participant/a trebuie sa faca sport (cardio sau tras de fiare, sau dans, sau orice inseamna sport) in fiecare zi a saptamanii respective timp de cel putin 30 de minute/zi. Saptamana tine fix 7 zile la rand. :D Fiecare se inscrie cand vrea dar de atunci timp de 7 zile tre' sa se tina de cuvant. Discutiile libere sunt OK, cine vrea poate sa dea raportul zilnic si sa zica si ce sport a facut in ziua aia. Nu e obligatorie insa treaba asta, unii poate nu au timp, chef etc.

Gata, am inceput de azi, 8 octombrie...fiindca am facut 50 de minute de sport (20 tras de fiare + 20 mers intens cu Leslie Sansone + 10 minute aerobic un film mic de pe internet care a cuprins si stretching).

Inscrie-te si tu!:)

cum sa face inscrierea eu fac sport zinlic la sala si nu numai 30 de minute

Sand 09 oct 2011 15:32:46

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
:D
Citat:

Anterior postat de rim ramona (Post 813059)
cum sa face inscrierea eu fac sport zinlic la sala si nu numai 30 de minute

Scrii aici un mesaj in care zici simplu:"De azi ma inscriu si-mi iau angajamentul...:D...sa fac sport zilnic timp de o saptamana la rand, zi de zi, cel putin 30 de minute".

O sa fie simplu pentru tine...daca deja faci asta.

Ana-Maria25 09 oct 2011 16:41:29

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
Ma inscriu si eu , de maine voi face 30 de minute de aerobic acasa.
Trebuie sa incep sa mananc responsabil, pemtru ca m-am facut cat Casa Poporului!

ramo0215 09 oct 2011 18:17:04

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
ma inscriu si eu..am inceput de azi..am facut 30min bicicleta stationar moderat+15min stepper+40abdomene..

ramo0215 09 oct 2011 18:19:07

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
fetelor p voi c sport va ajutat cel mai mult?>:D<..p mn bicicleta..start walking..hip-hop abs..am facut pauza km o luna si akum am reluat cu bicicleta si stepper..knd o sa ma plictisesc o sa trec p altceva..

Sand 10 oct 2011 05:43:43

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
Citat:

Anterior postat de ramo0215 (Post 813176)
fetelor p voi c sport va ajutat cel mai mult?>:D<

Mers intens, tras de fiare, bicla si stretching.:)

Azi am mers intens vreo 40 de minute si atat, fara alt sport.

GinaViesianu 10 oct 2011 09:33:04

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
Pe mine m-a ajutat Rocking Body, Turbo Fire, Abdomene muuulte si Jogging...
Ma inscriu si eu cu voi aici, ca prea m-am obisnuit sa fiu obosita..de azi, 30 min sport..si daca dorm pe mn. Am zis!:))

ella 78 10 oct 2011 09:37:33

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
Sa fiee!! Gata rusii au trecut;;),piinica am mincat-o :">...poftele mi le-am facut:">....acum sport, sport ,sport......azi voi face cu siguranta macar 50 min taebo:>.Gata m-am inscrisb-)

azra 10 oct 2011 11:42:52

Re: Concurs - o saptamana de sport 30 minute zilnic.
 
salutare
ma inscriu si eu:)
ziua 1:45min bicicleta+15min dans+30abdomene


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:24:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO