forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

lucia ely 25 iul 2010 11:20:50

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 266742)
trebuie sa cumpar un cantar:>dar voi o data la cat timp va cantariti?


eu ma cantaresc in fiecare zi:">....
dar iau in considerare numai o data pe saptamana:D
cum mi-a zis una din fete am devenit putin obsedata X( de slabit:-<
aaa si normal trebuie sa te cantaresti cel mult o data pe saptamana atunci e valoarea reala:*:*

Flori V. 25 iul 2010 11:39:03

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Fetele, eu ies cateva ore. Ma duc sa ma epilez si dupa cred ca bag jumatate de ora de stepper. Ca sa am mai putin de lucru diseara.
Duminica placuta in continuare, va pup cu drag >:D<

lucia ely 25 iul 2010 11:43:07

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 266785)
Fetele, eu ies cateva ore. Ma duc sa ma epilez si dupa cred ca bag jumatate de ora de stepper. Ca sa am mai putin de lucru diseara.
Duminica placuta in continuare, va pup cu drag >:D<

duminica placuta si tie :*:*
si spor :*:*:*
te-am pupacit :*:*>:D<

happygirldiana 25 iul 2010 13:23:43

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
am lipsit un picut.am vb cu parintii mei,am papat si acum ma duc sa ma "zbengui"un pic:))miscare tata,miscare;)o zi placuta in continuare:*:*:*
P.S:cred ca o sa imi cumpar coarda digitala de sarit,sa masor si calorii arse si viteza si sarituri:>

maria86 25 iul 2010 13:55:54

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna fetelor,ce faceti?bate vantul pe aici :(

yulyka 25 iul 2010 13:58:52

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de maria86 (Post 266909)
buna fetelor,ce faceti?bate vantul pe aici :(

buna maria..asa ma gandeam si eu mai devreme ca mereu cand sunt eu peaici bate vantu:)):)):))
Ce mai faci??:-*

happygirldiana 25 iul 2010 14:17:53

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna!:* eu citeam chestii interesante pe forum;)si ma bucuram ca snu sunt singura in situatia de fata si ca ma pot baza pe cineva care traieste ce traiesc si eu:D

maria86 25 iul 2010 14:35:07

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna diana & yulika eu am venit de la job si imi era dor de partenerele mele de slabit ,am intrat un pic sa va salut si am trecut la prima repriza de bicicleta :P fetele sunt la plaja oare????mie imi e rusine sa-mi arat sunca la plaja:D

happygirldiana 25 iul 2010 14:43:58

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
nici eu nu merg la plaja:((desi am dunarea la nici un km departare...sau daca ma duc la plaja stau undeva unde nu e nimeni nimeni!!si merg cu iubitul,sora sau prietena mea:D doar ei imi stiu chiar atat de bine suncile:))

rodica2010 25 iul 2010 15:18:29

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Maria! Diana!Se poate?!Sunteti tinere,inalte si f. frumoase.Nu trebuie sa fiti atat de complexate.Nu sunteti singurele cu cateva kg. in plus pe plaja,importanta e atitudinea si siguranta voastra.Ca vreti sa slabiti e ok,dar asta e pt. sanatatea voastra si nu trebuie sa va intereseze ce zice unul si altul.Nu mergeti la ciorba nimanui! Si chiar daca se uita o data pe urma o sa li se ia.Ce,ei n-au niciun defect?Unul e sasiu,altul cracanat,altul are ditamai barna ,etc.Fruntea sus si vedeti-va de treaba voastra.Toti avem defecte dar daca vreti sa slabiti, cu vointa veti reusi!Va pupicesc de va zapacesc.:))>:D<

maria86 25 iul 2010 15:22:56

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
rodica ..eu una nu ma mai consider frumoasa...sunt dezamagita de mine si orgoliul si moralul sunt la pamant :(

happygirldiana 25 iul 2010 15:35:45

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
dap,exact ca maria ma simt...nici frumoasa nu ma simt,moralul e la pamant,nu imi vine sa ies deloc din casa si cand ies mai inainte ma umfla plansul..sper sa dea rezultatenoul meu stil de viata:D

happygirldiana 25 iul 2010 15:37:01

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
ia spuneti-mi si mie,fetelor,zumba ajuta la slabit?sau doar la mentinere?cine a practicat a vazut rezultate?vreau sa incep si eu dar astept intai pareri

yulyka 25 iul 2010 15:37:56

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
fetelor nu stiu daca mai pot continua cu concursul...acum chiar am nevoie de voi sa ma sustineti sa ma ambitionati...parca mi-a disparut toata increderea in mine si toata ambitia ajutatima sa imi recapat ambitia va rog ca in ultimul timp calc starmb mereu:((:((:((:((

happygirldiana 25 iul 2010 15:42:11

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
yulyka asa m-am simtit si eu ieri!din senin mi se pusese pata si eram convinsa ca nu o sa obtin niciun rezultat,ca eu nu pot slabi bla bla bla!nu te descuraja!gandeste-te la stilul nou de viata pe care ti l--ai format,la palcerea de a fi sanatos si de a manca sanatos!meritam sa ne ocupam si de noi!nu renunta!uite...poti sa ceri sfatul unui medic despre crom picolinat.pe mine ma ajuta mult,nu mai am pofta de dulciuri(nu prea aveam eu pofta de dulciuri nici inainte)si mananc si mai putin.incearca..meriti.te pup mult si...revino-ti:*:*

maria86 25 iul 2010 15:44:11

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
diana eu fac zumba de joi si ma simt foarte bine,e distractiv si cel mai important e ca transpir foarte mult :P

yulyka 25 iul 2010 15:44:55

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267014)
yulyka asa m-am simtit si eu ieri!din senin mi se pusese pata si eram convinsa ca nu o sa obtin niciun rezultat,ca eu nu pot slabi bla bla bla!nu te descuraja!gandeste-te la stilul nou de viata pe care ti l--ai format,la palcerea de a fi sanatos si de a manca sanatos!meritam sa ne ocupam si de noi!nu renunta!uite...poti sa ceri sfatul unui medic despre crom picolinat.pe mine ma ajuta mult,nu mai am pofta de dulciuri(nu prea aveam eu pofta de dulciuri nici inainte)si mananc si mai putin.incearca..meriti.te pup mult si...revino-ti:*:*

mersi mult pentru sustinere diana!!!>:D<in legatura cu acel medicament nu cred ca il pot lua ca am doar 14 ani:">:">
Sper ca imi voi reveni cu ajutorul vostru:-*

happygirldiana 25 iul 2010 15:53:24

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
atunci....gandeste-te ca esti frumoasa si trebuie sa fii si sanatoasa.uite,ca tot vorbeam despre zumba,inveseleste-te si distreaza-te cu zumba!si faci si miscare asa.eu chiar acum imi iau de pe net un dvd:D shhh:">
mie deocamdata nu imi e greu cu regimul,nu intampin dificultati si nici pofte.deocamdata.chiar sunt fericita ca am reusit sa imi fac un stil de viata,acum am 3 mese pe zi si inainte de regim aveam una.culmea dar dna.dr la care am fost a spus ca de-asta am toate kilele astea in plus(desi eu sunt asa rotunjoara de cand ma stiu)
asa ca,yulyka nu e cazul sa disperi.la gustari papa ceva bun,care sa iti placa si potrivit pentru o gustare ca sa iti indeparteze pofta de...(alt)ceva bun;)

happygirldiana 25 iul 2010 15:55:10

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
merci Maria!de azi o sa incep si eu,de astaseara.nu cred ca ar fi o problema daca imbin zumba cu tae bo,nu?:D"imbin"nu e zis bine.daca fac intr-o zi si zumba si tae bo:D

Flori V. 25 iul 2010 15:58:03

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Ce fac fetele?
Eu tocmai am terminat de vizionat un film si acum ma bag la sport. Dupa aceea urmeaza o baita bine meritata si revigoranta!!!!!!!
Iuli, ce e cu tine, tu care tipai pe aici sus si tare ca nu trebuie sa ne pierdem ambitia, vointa si ca vom fi toate slabute si frumoase! Hei, fruntea sus gagica, e doar o pasa proasta, imediat ce te mobilizezi iti revii, noi suntem aici ori de cate ori ai nevoie. Nu mai fi tristuta, da?
Pup

lucia ely 25 iul 2010 16:02:01

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
buna fetelor:*:*:*
ce faceti?:) ati vb ceva cat am lipsit:D
hmm azi si eu sunt deprimata:(((
ma vad tot mai grasuta:((( si nu mai vreau sa ies din casa:((
ieri ...trebuia sa merg undeva si nu am mai mers ca nmi placea km arat:| azi am fost cu iubi la plimbare:| ...si knd am ajuns acasa si am vazut cum arat mi-a pierit tot chefu:((

dar asta nu ma impiedica sa lupt ...o sa fiu o slabuta...ca raman asa si mananc prostii nesanatoase si dulciuri nu ma face mai slaba ....:| si daca stau nu rezolv nimic:|

si fetelor legat de zumba...in mai knd am inceput sa mananc sanatos ...faceam numai 10 min de zumba pe zi...uneori maxim 20:D si am slabit 4 kg ...aja cu 10-20 de min si nimic altceva:D....deci...se poate:)

yulyka 25 iul 2010 16:03:11

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267021)
atunci....gandeste-te ca esti frumoasa si trebuie sa fii si sanatoasa.uite,ca tot vorbeam despre zumba,inveseleste-te si distreaza-te cu zumba!si faci si miscare asa.eu chiar acum imi iau de pe net un dvd:D shhh:">
mie deocamdata nu imi e greu cu regimul,nu intampin dificultati si nici pofte.deocamdata.chiar sunt fericita ca am reusit sa imi fac un stil de viata,acum am 3 mese pe zi si inainte de regim aveam una.culmea dar dna.dr la care am fost a spus ca de-asta am toate kilele astea in plus(desi eu sunt asa rotunjoara de cand ma stiu)
asa ca,yulyka nu e cazul sa disperi.la gustari papa ceva bun,care sa iti placa si potrivit pentru o gustare ca sa iti indeparteze pofta de...(alt)ceva bun;)

mersi pentru sfaturi...esti ff amabila>:D<>:D<

yulyka 25 iul 2010 16:04:01

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de Flori V. (Post 267028)
Ce fac fetele?
Eu tocmai am terminat de vizionat un film si acum ma bag la sport. Dupa aceea urmeaza o baita bine meritata si revigoranta!!!!!!!
Iuli, ce e cu tine, tu care tipai pe aici sus si tare ca nu trebuie sa ne pierdem ambitia, vointa si ca vom fi toate slabute si frumoase! Hei, fruntea sus gagica, e doar o pasa proasta, imediat ce te mobilizezi iti revii, noi suntem aici ori de cate ori ai nevoie. Nu mai fi tristuta, da?
Pup

mersi mult flori pentru sustinere....deja ma simt mai bine:-*:-*:-*

happygirldiana 25 iul 2010 16:04:18

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
aahh..se pare ca azi e ziua deprimarilor:( dar e bine ca nu clacheaza nimeni si ca ne mentinem pe pozitii:D
super,apropo de zumba,chiar incep antrenamentul daca e vorba ca intr-adevar se dau jos kg-le:))

yulyka 25 iul 2010 16:05:47

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 267032)
buna fetelor:*:*:*
ce faceti?:) ati vb ceva cat am lipsit:D
hmm azi si eu sunt deprimata:(((
ma vad tot mai grasuta:((( si nu mai vreau sa ies din casa:((
ieri ...trebuia sa merg undeva si nu am mai mers ca nmi placea km arat:| azi am fost cu iubi la plimbare:| ...si knd am ajuns acasa si am vazut cum arat mi-a pierit tot chefu:((

dar asta nu ma impiedica sa lupt ...o sa fiu o slabuta...ca raman asa si mananc prostii nesanatoase si dulciuri nu ma face mai slaba ....:| si daca stau nu rezolv nimic:|

si fetelor legat de zumba...in mai knd am inceput sa mananc sanatos ...faceam numai 10 min de zumba pe zi...uneori maxim 20:D si am slabit 4 kg ...aja cu 10-20 de min si nimic altceva:D....deci...se poate:)

lucia ce ai zis tu ma ambitionat si pe mine si mai tare...mersi:))
>:D<>:D<>:D<
:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

yulyka 25 iul 2010 16:06:49

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267036)
aahh..se pare ca azi e ziua deprimarilor:( dar e bine ca nu clacheaza nimeni si ca ne mentinem pe pozitii:D
super,apropo de zumba,chiar incep antrenamentul daca e vorba ca intr-adevar se dau jos kg-le:))

diana si eu am facut zumba si am dat jos bine in talie asa ca til recomand;);)

lucia ely 25 iul 2010 16:09:39

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 267039)
lucia ce ai zis tu ma ambitionat si pe mine si mai tare...mersi:))
>:D<>:D<>:D<
:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*


pai fetelor ..credeti ca daca stam jos ..si ne frecam pe burta scade?

asta mi-a zis mie o prietena:D si m-a ambitionat enorm:D
si de atunci m-am pus serios pe sport:)
diana ..poti incerca o zi zumba,una tae-bo,una start walking ,cum te simti uh mai bine...daca azi ai chef de zumba...maine daca tot de zumba faci tot zumba:D important e sa faci!!!!!


happygirldiana 25 iul 2010 16:16:47

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
si uitati cum si voi ma ambitionati pe mine:):*>:D<

lucia ely 25 iul 2010 16:18:02

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267047)
si uitati cum si voi ma ambitionati pe mine:):*>:D<


nici nu mi-ati simtit lipsa :(((...asa?:(:-<

happygirldiana 25 iul 2010 16:21:17

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
lucia,ce vb acolo?:Pla un moment dat cred ca am ramas singura pe forum:D
mie,una,mi-ai lipsit.si ti si sfaturile tale:*:*:*

lucia ely 25 iul 2010 16:24:58

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267051)
lucia,ce vb acolo?:Pla un moment dat cred ca am ramas singura pe forum:D
mie,una,mi-ai lipsit.si ti si sfaturile tale:*:*:*



hmm:| ma bucur .....dar tot sunt deprimata mai stau pe forum si pe la 7 ma pun pe sport:D
nush asa de complexata si obsedata incep sa fiu:(((
si nmi place deloc:(( deja cantaru meu arata 68:-< ....dar totusi...ma simt mai rau ca la 75 ~X(

happygirldiana 25 iul 2010 16:30:56

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
complexata ma simt si eu.totusi...am 84:-o:-o
dar nu e cazul sa disperam.haideti sa tragem din greu,o sa dureze dar cand rezultatele isi vor face aparitia..sa vezi atunci multumire!eu cred ca merita.in plus,chiar e placut sa faci miscare..

sunshine 25 iul 2010 16:34:10

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 267053)
hmm:| ma bucur .....dar tot sunt deprimata mai stau pe forum si pe la 7 ma pun pe sport:D
nush asa de complexata si obsedata incep sa fiu:(((
si nmi place deloc:(( deja cantaru meu arata 68:-< ....dar totusi...ma simt mai rau ca la 75 ~X(

Lucia te inteleg :( Incearca sa faci altceva, sa-ti mai ia gandul de la slabit, diete, silueta etc
Uita te la un film, iesi un pic pe afara. Ceva sa te mai relaxeze :-*

happygirldiana 25 iul 2010 16:35:57

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
eu maine plec la tara..pana miercuri.mi-e frica:(( mi-e teama sa nu cedez...

lucia ely 25 iul 2010 16:36:20

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267055)
complexata ma simt si eu.totusi...am 84:-o:-o
dar nu e cazul sa disperam.haideti sa tragem din greu,o sa dureze dar cand rezultatele isi vor face aparitia..sa vezi atunci multumire!eu cred ca merita.in plus,chiar e placut sa faci miscare..

da dar eu sunt o piticanie ...am 1,52 numa:-<
eee ...fie ce o fi nu renunt vreau sa fiu o slabuta:D sa le dau peste nas la toti care m-au jignit:| ...si m-au dat la o parte pt ca sunt o grasuta...si pentru ca vreau sa nu mai am probleme de sanatate ...si vreau in special pentru mine:D sa ma simt si eu bine in corpu meu:D

lucia ely 25 iul 2010 16:39:17

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 267059)

Lucia te inteleg :( Incearca sa faci altceva, sa-ti mai ia gandul de la slabit, diete, silueta etc
Uita te la un film, iesi un pic pe afara. Ceva sa te mai relaxeze :-*

sunshine:D ...cel mai bine ma simt dupa ce fac sport:D....
deci sa-mi treaca durerea de cap putin ca am luat un algocalmin:D,,,
si ma pun pe sport:D....asa imi da si energie:D ....pun muzica si ...dance baby dance \:d/
daca ma afund asa in film sau ...cu cine stie ce alte ocupatii :d poate ma simt mai ciudat asa sunt multumita ca am facut cv pt corpu meu:D

lucia ely 25 iul 2010 16:42:29

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 267061)
eu maine plec la tara..pana miercuri.mi-e frica:(( mi-e teama sa nu cedez...


hm si eu stau la tara:D ...acolo iti gasesti uh vreo ocupatie;;)
gasesti cv legume prin gradina:) mai mergi te plimbi putin:) ...stai faci plaja:) ...poti sa te plimbi ...:) numa ai grija cu cainii:|
asa te mai relaxezi:*:*:*
gandeste-te ca
Mananci ca sa traiesti nu traiesti ca mananci!!!

yulyka 25 iul 2010 16:43:05

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 267062)
da dar eu sunt o piticanie ...am 1,52 numa:-<
eee ...fie ce o fi nu renunt vreau sa fiu o slabuta:D sa le dau peste nas la toti care m-au jignit:| ...si m-au dat la o parte pt ca sunt o grasuta...si pentru ca vreau sa nu mai am probleme de sanatate ...si vreau in special pentru mine:D sa ma simt si eu bine in corpu meu:D

hey lucia!!!si eu sunt o piticanie:))am 1,58 eu vreau sa slabesc ca sa ma simt bine in pielea mea ca alte probleme nu am
-nimeni nu ma jicnit vreodata pentru felul cum arat
-nimeni nu ma dat pe dinafara din cauza aspectul
Ba mai mult prietenii imi spun ca nu trebuie sa slabesc dar eu ma vad destul de grasuta si chiar fac asta numai pentru mine:D

happygirldiana 25 iul 2010 16:44:18

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
nici eu nu vreau sa renunt..pt ca si eu am fost injosita si in bataie de joc,data la o parte:(( si ma emotionez si acum ccand imi amintesc

happygirldiana 25 iul 2010 16:46:50

Re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 267068)
hm si eu stau la tara:D ...acolo iti gasesti uh vreo ocupatie;;)
gasesti cv legume prin gradina:) mai mergi te plimbi putin:) ...stai faci plaja:) ...poti sa te plimbi ...:) numa ai grija cu cainii:|
asa te mai relaxezi:*:*:*
gandeste-te ca
Mananci ca sa traiesti nu traiesti ca mananci!!!

categoric sustin zicala:D o sa sar coarda si bineinteles iau laptopul cu mine pt zumbaaa!!!de alergat la tara nu prea am pe unde(cel putin "tara mea" e destul de periculoasa) dar am destule lucruri de facut printre care si o mana de ajutor la prepararea bulionului:((si nu imi place


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:18:02.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO