forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Concurs "unde-s multe puterea creste" .... (http://forum.slabute.ro/concursuri/concurs-unde-s-multe-puterea-creste-5583.html)

lucia ely 21 iul 2010 16:30:16

Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
[*8*]Buna fetelor:)[*132*]

eu sunt Lucia
si impreuna cu Iulia(yulyka) am hotarat deschidem un concurs[*128*]
daca vara asta nu am fost slabute in adevaratu sens al cuvantului ..pana vara viitoare vom fi :):x pentru ca orice s-ar intampla "Unde`s doua puterea creste" [*50*]iar noi suntem mai multe:X

concursul consta in urmatorul lucru :
de maine fiecare slabuta care vrea sa participe se prezinta la raport cu kg detinute si kg de care vrea sa "divorteze"
aici vom da raportul la meniu [*114*]si la sport:)[*stepaerobic*][*abdomene*].
aici ne vom sfatui ,ne vom sustine una pe cealata,si sa speram ca nu va fi nevoie sa ne si certam una pe alta...
sportul de asemenea e foarte important:) el ne da energie,ne face mai frumoase,mai sanatoase si mai slabute:)
concursul incepe de maine 22 iulie 2010[*103*]
vom incepe concursul in forta[*3*]
in fiecare joi ne vom cantari sa vedem reusitele fiecaruia dintre noi iar odata la douasaptamani vom scrie si dimensiunile:)

pot participa toate fetele indiferent de cate kg au de dat:)...concursul nu are termen de final ....acest concurs va tine pana cand fiecare vom ajunge la greutatea dorita...
nu exista o dieta anume :d fiecare tine ce dieta doreste conteaza doar alimentatie sa fie sanatoasa :)




sa nu uitam unde vrem sa ajungem!!!![*16*]
impreuna vom reusi!!!!![*11*]

mult succes tuturor
[*70*]:[*hug*]:*:*[*1*][*6*]

yulyka 21 iul 2010 16:46:37

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Buna fetelor!!!va asteptam in concurs!!!speram ca ne vom sustine una ce cealalta si speram sa ne adunam cat mai multe!!!
Le asteptam si pe slabutele noi!!!:-*:-*

yulyka 21 iul 2010 16:59:07

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Fetelor nu uitati ca maine se fac inscriierile!!Veniti cu numele de utilizator si cu greutatea actuala!!!:)

IuliaMP 21 iul 2010 19:24:52

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Mult succes pentru concursul demarat!
Pare o ideea foarte buna! Poate in felul asta ne mai mobilizam un pic!

lucia ely 21 iul 2010 19:36:04

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 262594)
Mult succes pentru concursul demarat!
Pare o ideea foarte buna! Poate in felul asta ne mai mobilizam un pic!

buna iulia :*:*
multumim:)
de maine te asteptam si pe tine nu?:)

yulyka 21 iul 2010 19:51:30

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de IuliaMP (Post 262594)
Mult succes pentru concursul demarat!
Pare o ideea foarte buna! Poate in felul asta ne mai mobilizam un pic!

multumim!!!speram ca te inscrii si tu;;):-*

Slabuta 21 iul 2010 20:20:17

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Buna fetelor.

Pana la urma este vorba de un concurs pentru slabutele care tin disociata sau general?:-/

Daca este general eu nu ii vad sensul, concursuri locale deja au fost create, exact dupa ce mai multe luni la rand au fost concursuri generale, le puteti toate gasi aici: Concursuri

S-a ajuns la aceasta idee tocmai pentru faptul ca o slabuta de 60 de kg slabeste altfel decat o alta slabuta de 100 kg, sa zicem. :)

yulyka 21 iul 2010 20:30:03

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 262641)
Buna fetelor.

Pana la urma este vorba de un concurs pentru slabutele care tin disociata sau general?:-/

Daca este general eu nu ii vad sensul, concursuri locale deja au fost create, exact dupa ce mai multe luni la rand au fost concursuri generale, le puteti toate gasi aici: Concursuri

S-a ajuns la aceasta idee tocmai pentru faptul ca o slabuta de 60 de kg slabeste altfel decat o alta slabuta de 100 kg, sa zicem. :)

buna slabuta!!!>:D<este un concurs general pentru toate slabutele si eu zic ca isi are rostul pentru ca ne ajuta sa ne motivam mai mult si sa ne sustinem una pe cealalta ca defapt de aceea am deschis acest subiect:-*:-*:-*

yulyka 21 iul 2010 20:31:27

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
slabuta sper ca o sa ne lasi sa incercam;;);;);;)

Slabuta 21 iul 2010 20:32:29

re: Concurs "unde-s multe puterea creste" ....
 
Citat:

Anterior postat de yulyka (Post 262653)
buna slabuta!!!>:D<este un concurs general pentru toate slabutele si eu zic ca isi are rostul pentru ca ne ajuta sa ne motivam mai mult si sa ne sustinem una pe cealalta ca defapt de aceea am deschis acest subiect:-*:-*:-*

Asta spuneam mai sus, ca jurnalele pe categorii de greutate pentru asta au fost create, daca cititi prima pagina la fiecare dintre aceste jurnale veti vedea de ce s-a ajuns la aceasta solutie.
http://forum.slabute.ro/intre-50-kg-...tml#post176717

Acum o luna s-a incheiat ultimul concurs general.


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:16:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO