forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   Intra in bluza preferata (http://forum.slabute.ro/concursuri/intra-bluza-preferata-10862.html)

roxy04 04 ian 2012 03:08:19

Intra in bluza preferata
 
fetelor vin si eu cu o noua provocare ... au fost o multime de concursuri de intrat in pantalonii preferati dar nu am vazut un concurs de intrat in bluza preferata ..eu una am probleme cu partea de sus (sanii mari..etc.) am o bluza preferata in care vreau sa intru...ce ziceti de un astfel de concurs? datele de incepere si terminare le vom stabili dupa ce avem concurenti;) astept parerile voastre:-*

jessik 04 ian 2012 07:18:09

Re: Intra in bluza preferata
 
particip si eu.. ar fi o idee buna.. mai ales ca si eu am problema asta.. toata lumea ma lauda ca am picioare subtiri, la in partea de sus is ca un butooi..x-(
ma umflu f repede.. de la orice..
o sa caut o bluza stramta.. si o sa o incerc..e bine sa facem poze imbracate cu acea bluza, preferabil cu nasturi sau fermoar.. ca asa se obs mai bine.
si vedem cati cm ne mai trebuie pana incapem..
pt ca ar fi o motivatie f mare..trebuie sa slabim mai mult anul asta..

roxy04 04 ian 2012 08:50:52

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 889488)
particip si eu.. ar fi o idee buna.. mai ales ca si eu am problema asta.. toata lumea ma lauda ca am picioare subtiri, la in partea de sus is ca un butooi..x-(
ma umflu f repede.. de la orice..
o sa caut o bluza stramta.. si o sa o incerc..e bine sa facem poze imbracate cu acea bluza, preferabil cu nasturi sau fermoar.. ca asa se obs mai bine.
si vedem cati cm ne mai trebuie pana incapem..
pt ca ar fi o motivatie f mare..trebuie sa slabim mai mult anul asta..

ai mare dreptate....mie mi s a spus ca daca imi ascund partea de sus a corpului nici nu zici k am probleme cu greutatea...buna idee ne trebuie o bluza cu fermuar....da sigur poze se vor face altfel cum ne dam si noi seama:Dhai sa ne mai strangem cateva si sa dam start acestui concurs:x

albastrii4u 04 ian 2012 09:56:50

Re: Intra in bluza preferata
 
buna fetelor, particip si eu ma duc astazi acasa si caut o bluza care imi place mult dar care...... si o sa pun poze!

roxif 05 ian 2012 10:14:20

Re: Intra in bluza preferata
 
Si eu as intra :D doar ca nu stiu ce implica adica in sensul ca daca e vorba de salvat meniuri si asa nu pot... ca nu am timpul necesar :-* astept mai multe detalii . Va pup :-*

azra 05 ian 2012 16:06:21

Re: Intra in bluza preferata
 
hello si eu as vrea sa particip

jessik 05 ian 2012 21:08:50

Re: Intra in bluza preferata
 
nu cred ca ne trebuie meniurile.. adica presupun ca deja cam stiti ce trebuie sa mancati.. trebuie doar sa punem in practica.
eventual.. puteti scrie, daca ati mai scazut un centimetru, se zice ca fiecare cm e un kg.. cam asa era la mine.. cat de fericita eram asta vara ca se micsora distanta pana ma puteam incheia.. acum iar is grasax-(.
sa sttiti ca cm se duc mai repede decat kg.. adica poti slabi la cm..
o sa mai discutam pe parcurs..
pana atunci punem pozele in albumele noastre nu? oh tre sa caut centimetrul..
dar cine se mai inscrie.. data finala ar putea sa fie 8 martie.. daca tot e ziua femeii..

Sand 05 ian 2012 21:45:43

Re: Intra in bluza preferata
 
1 ataşament(e)
Bluza din imagine...care e de fapt un fel de tricou... imi vine foarte fix, cusatura de sub bust e puuutin prea sus, deci pe bust si nu sub bust cum ar trebui. E toata prea fixa, inclusiv la umeri, maneci, piept. Din cauza dungilor orizontale ma face mai mare decat sunt. Da' pentru concurs...e buna.:D (n-o port pe strada)

jessik 05 ian 2012 21:50:30

Re: Intra in bluza preferata
 
cum ai atasat poza?

Sand 05 ian 2012 22:30:46

Re: Intra in bluza preferata
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 891745)
cum ai atasat poza?

Cand scrii mesajul, sus deasupra unde sunt semnele alea...apasa pe semnul din dreapta fetzei care rade (moaca aia alba) acolo unde e desenat o clama mica de birou. Daca faci click pe ea se deschide ceva unde poti sa atasezi poze.


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:57:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO