forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Concursuri (http://forum.slabute.ro/concursuri/)
-   -   O luna de dieta pentru slabutele cu greutate (http://forum.slabute.ro/concursuri/luna-dieta-slabutele-greutate-6557.html)

zuzi 05 oct 2010 21:51:33

O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
buna fetelor,am citit despre concursuri si sa fiu sincera intru in depresie cand vad fete de la 49kg la 65kg ca participa la aceste concursuri.voi dragele mele trebuie sa participati la concursuri de miss,asa ca, slabutele cu greutate care vor sa participe la acest concurs,o luna nu trebuie sa manance paine,dulciuri si grasimi.sa scriem fiecare ce mancam si slabuta moderator asa amabila cum e, sa ne dea sfaturi,la fiecare 10 zile ne urcam pe cantar.e cineva care are curaj?pupici:-*

Sand 05 oct 2010 22:10:02

re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 353905)
buna fetelor,
... slabutele cu greutate care vor sa participe la acest concurs,o luna nu trebuie sa manance paine,dulciuri si grasimi...sa scriem fiecare ce mancam ...
...la fiecare 10 zile ne urcam pe cantar.e cineva care are curaj?pupici:-*

Eu ma inscriu. Cand anume incepe luna, de maine? Daca da, sunt de acord. Nu cred ca o sa pot sa scriu chiar zilnic ce mananc dar o sa incerc. Crezi ca sunt slabuta cu greutate sau nu destul? Tre'sa aflu daca ma primesti aici.

Succes si numai bine!:-*

zuzi 06 oct 2010 19:50:28

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 353933)
Eu ma inscriu. Cand anume incepe luna, de maine? Daca da, sunt de acord. Nu cred ca o sa pot sa scriu chiar zilnic ce mananc dar o sa incerc. Crezi ca sunt slabuta cu greutate sau nu destul? Tre'sa aflu daca ma primesti aici.

Succes si numai bine!:-*

buna sand si bine ai venit>:D<,in acest concurs se pot inscrie toate persoanele care au cel putin un kilogram peste greutatea normala,acum decizia ramane sa o luam impreuna,putem sa stabilim o zi anume sau fiecare fata care intra tine de luna ei:-/ tu ce parere ai?pupici:-*

zuzi 06 oct 2010 20:11:48

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
buna sand si bine ai venit>:D<.in acest concurs se poate inscrie orice persoana care are cel putin un kilogram in plus,oficial startul il dam de pe 10 octombrie ,asa sper ca ne strangem mai multe slabute cu greutate,dar nu-i nici o problema daca incepi de azi asa cum am facut si eu.pupici dulci :-*si bafta

Sand 06 oct 2010 20:40:28

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 355110)
oficial startul il dam de pe 10 octombrie ,...dar nu-i nici o problema daca incepi de azi asa cum am facut si eu.pupici dulci :-*si bafta

E in regula, s-a facut! Am inceput de azi dar abia pe 10 o sa ma inscriu oficial. Acum ma pregatesc sufleteste si o las mai usurel cu haleala. De-abia astept duminica (10), cand incepe concursul oficial. Imi place ca tine fix o luna, deci nu putin dar nici prea mult.

Sper ca pana de ziua mea (care se apropie rapid) sa cobor iar sub 80. Doamne ajuta!;;)

>:D<

Alina82 06 oct 2010 21:05:57

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Si eu ma bag:DDar incep de maine sau de duminik cum stabiliti voi k azi merg la o aniversare si nush dak nu o sa calc stramb:Dpupicei:-*

Florea Andreea 06 oct 2010 21:32:19

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
M-as baga si eu, daca ma primiti:D

zuzi 07 oct 2010 09:13:34

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 355254)
Si eu ma bag:DDar incep de maine sau de duminik cum stabiliti voi k azi merg la o aniversare si nush dak nu o sa calc stramb:Dpupicei:-*

bine ai venit alina>:D<,poti sa incepi de cand vrei tu ,dar duminica ne cantarim toate si asa din 10 in 10 zile sa vedem progresele pe care le facem,pupici dulci:-*

zuzi 07 oct 2010 09:18:12

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Citat:

Anterior postat de Florea Andreea (Post 355298)
M-as baga si eu, daca ma primiti:D

buna andreea,te primim cu bratele deschise>:D<,pupici dulci:-*

Cintya 08 oct 2010 11:16:06

Re: O luna de dieta pentru slabutele cu greutate
 
Si eu ma bag..de luni :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:46:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO