forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/ai-vrea-faci-nu-poti-acum-cauza-kg-daca-ai-slaba-11629.html)

Sand 02 iun 2012 17:11:40

Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
Presupun ca vrei sa mergi cu bicicleta, e pe lista ta de chestii de facut daca ai fi slaba...dar nu poti, din cauza Kg. in plus. Sau poate vrei sa porti un costum de baie din doua piese dar nu poti. Sau vrei sa ajungi sa mergi fara sa gafai macar pentru juma' de ora, dar acum nu poti. Sau sa ai un iubit ca acum nu ai. Sau sa urci pe munte in cele din urma. Sau sa mergi pe role. Sau sa fii un exemplu pentru copiii tai.

Ce e pe lista ta de lucruri de facut neaparat DUPA ce slabesti? La ce visezi si la ce speri? Discutii libere.

vera37 02 iun 2012 18:24:45

re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
hmmmm misto subiect, dar uite ca nu m-am gandit, inca nu m-am vizualizat slabuta :):):), dar ma gandesc ce as face si vin sa spun

WhiteAngel 02 iun 2012 18:38:04

re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
hmm as vrea sa raspund si eu cu ce voiam sa fac inainte sa slabesc :D
paii imi ziceam mereu ca daca voi fi slaba voi purta haine mai stramte, maieuri mulate ... nu e chiar asa, nu ma caracterizeaza prea mult stilul asta vestimentar dar oricum nu mai fug asa rau de hainele mai stramte :P
voiam sa pot sa port mai des curele delea late in solduri fara sa`mi mai iese suncile .. asta o cam fac acum ;))
mi`am propus sa ma duc mai des la strand .. sper sa fie asa ;))

hmm nu prea imi vin acum in minte dar o sa mai postez :P

ahh si inainte cand ma asezam in bratele cuiva .. pe picioarele cuiva ... incercam sa nu ma las cu toata greutatea :"> acum nu`mi mai e rusine :))

foarte interesant subiectul :-bd

Sand 02 iun 2012 19:37:31

re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
Sa scriu si eu ce as vrea si nu pot inca dar o sa...dupa slabit:

- sa urc pe munte (acum nu pot din cauza durerilor de spate, cauzate de surplusul de greutate);
- sa reincap in hainele facute de mine de la 64 de Kg;
- sa-mi iau un costum de baie din doua piese model anii '40-50 cu buline albe pe fond negru si o banda lata rosie in talie si sub bust la care tot visez;
- sa merg pe semicursiera zeci de Km. pe coasta oceanului in doi (cu sotul). Cadou de slabit o sa fie o semicursiera suparata + echipament...cum de multi ani visez.

Alexik 02 iun 2012 20:12:47

re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
-Imi voi face mai multe , poze in special cu tot cu corp.
-Voi purta destule lucruri de care inca ma feresc(eu da , sunt adepta stilului mai mulat)
-Costum de baie cu incredere
-Blugi skinny
-iesiri mult mai dese

Si inca nu-mi amintesc totul.Oricum, spersa implinesc astea intr-o luna cat trb sa stau sa invat intens pt bac , pt ca atunci cand voi termina si voi face drumurile pt inscriere sa port CE VREAU

just21 02 iun 2012 21:29:59

re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
super subiectull...
Eu in primul rand as vrea sa iimi recapat increderea in mine...sa nu mai am impresia ca sunt cea mai oribila din toate punctele de vedere..(fizic)
as vrea sa zambesc mai des si sa pot spune ca sunt chiar fericita si impacata cu mine..
si clar sa reincap in unele haine..
si poate as vrea sa am curajul sa apar mai des in poze:D:D

jessik 02 iun 2012 21:32:41

re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
fain subiect.. oho..
eu una.. as face poze serios.. de pizti.. m-as poza toata ziua..hahaha pt sot.a si sa pun pe site sa ma laude lumea.. hahaha
as face poze si intr-o rochie de mireasa din aia mulata pe talie..:x
as merge la plaja.. in costum de baie din ala super..si sa am pielea bronzata fain..iar poze
mi-as cumpara multe haine faineee.. marimea 8.. cel putin(sau un 6? ).. acum am 10..x-(
alte chestii nu stiu.. care nu le pot face acum din cauza kg..
dar poate sunt alte fete.. car nu fac lucruri din cauza kg.. eu deocamdata ar fi doar de haine. poze.. imaginea mea..a si sa fie mai simplu la cumparaturi.. sa iau haine fara sa probez si sa imi stea bine hahah

Animis23 02 iun 2012 23:48:19

re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
Eu as face sport mai solicitant. Ma bucura sa imi dau seama ca in afara de activitatea fizica intensa (pe care nu zic ca nu o pot face, dar tind sa o evit momentan), nu e nimic ce nu pot face acum si as putea peste cateva kg. Da, haine si mai mulate, si rochite mai scurte, dar in afara de asta, nu stiu. Poate tocuri mai inalte, desi forma picioarelor mele de Big Foot nu cred ca se va schimba prea mult, oricat as slabi :))

M-ai bucurat cu subiectul asta, imi dau seama ca pot sa spun ca acum fac multe lucruri pe care nu puteam sa le fac si la care nici nu visam acum 30 de kg.

laurra 03 iun 2012 06:53:18

re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
Eu mi-as dori o geaca scurta(pana in talie)toate imi treceau de fund sa-l acopere:">.Imi place cum le sta fetelor slabute cand le vad pe strada....8->

ruxyc 03 iun 2012 16:58:55

Re: Ce-ai vrea sa faci (si nu poti acum din cauza Kg) daca ai fi slaba?
 
funny subject :D
vau , ce as face, tot ,eu vreau sa slabesc doar 5 kg care tot nu vreau sa plece x-( dar as esi de vreo 10 ori in oras cu prietenii , as alerga dimineata si sa numi fie rusine de corpul meu as purta fuste scurte , sa ma uit in oglinda si sa ma mindresc sa zic uite asta sunt eu ! :-* dupa ce am citit toate scrise de voi fetelor chiar miam recapatat increderea in sine asa ca plec sa fac niste ture cu bicicleta -sunt la bunica .... Visati si Munciti ca visul sa devina realitate .. Succes .!;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:59:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO