forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Al doilea copil la 40 de ani (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/al-doilea-copil-40-ani-3070.html)

Slabuta 25 mar 2010 17:27:32

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
Eu citesc toate mesajele :)

Treaba cu cm este stiuta, ca si cea cu sportul (minute de sport, etc), dar toate isi au timpul lor.
Vadmin le face pe masura timpului sau liber. :)

crina38 26 mar 2010 05:20:26

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 129221)
Eu citesc toate mesajele :)

Treaba cu cm este stiuta, ca si cea cu sportul (minute de sport, etc), dar toate isi au timpul lor.
Vadmin le face pe masura timpului sau liber. :)


multumesc de raspuns, mai ales ca nu am mai vorbit pana acum cu tine.Avem rabdare .Stii ,noi oricum ne-am inarmat cu multa rabdare in lupta cu kilogramele

te pup:-*

anes 03 apr 2010 14:23:41

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...pid=269&from=+
Cu mult drag pt tine!:-*

crina38 04 apr 2010 06:01:38

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
multumesc mult anes esti o draguta

crina38 05 apr 2010 05:45:05

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
anes, ai mancat toti iepurasii de ciocolata ai copiilor?Eu doar urechile lor !!
Alta data ma bateam cu asata mica pe ciocolata , acum am mancat doar un pic, in schimb am dat cu pasca, cozonac, drob....nu f mult dar amestecat din toate.Pentru o zi de regim ( asa cum mancam inainte de Paste) e mult, dar daca nu eram la regim---- pot spune ca am mancat normal.
O data pe an e Pastele!!!
te pup

anes 06 apr 2010 09:04:45

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
:) normal pot spune ca am mancat si eu, doar ca organismului meu nu i-au placut combinatiile mele ... drept urmare a protestat colecistul :D ... asta asa, sa ma oblige sa nu pot manca.
:-*>:D<

claudiam 06 apr 2010 09:32:17

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
Buna, nu cred ca scade fertilitatea dupa 35 de ani. eu am ramas insarcinata cu 2 saptamani inainte de 35 ani fara nicio problema. sarcina merge bine doar kg urca groaznic de repede.asa ca trebuie sa calculez mai bine ce mananc:)

crina38 06 apr 2010 10:06:34

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 137963)
:) normal pot spune ca am mancat si eu, doar ca organismului meu nu i-au placut combinatiile mele ... drept urmare a protestat colecistul :D ... asta asa, sa ma oblige sa nu pot manca.
:-*>:D<


sper ca nu iti este prea rau.....dar ia si tu partea buna, macar acum sigur nu o sa mai mananci ca nu mai poti
Eu nu am nimic, cu toate ca putina greata nu mi-ar fi stricat sa am , mai ales ca am avut o foame...azi tocmai mi-a venit ciclul...care a justificat foamea asta.Oricum doar duminica am mancat si eu cozonac, pasca, drob mai mult.....In rest nu , am fost destul de cumintica.Dar nu asa de cumintica cum eram inainte de Paste
Dar acum gata, revenim la restrictii, da ANES?:D
Mai ai concediu? Eu sunt la serviciu...Ce as mai fi stat si azi acasa....dar pt slabit e mai bine sa fiu la serviciu
Asa ca orice rau sptre bine:))

crina38 06 apr 2010 10:08:12

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de claudiam (Post 138022)
Buna, nu cred ca scade fertilitatea dupa 35 de ani. eu am ramas insarcinata cu 2 saptamani inainte de 35 ani fara nicio problema. sarcina merge bine doar kg urca groaznic de repede.asa ca trebuie sa calculez mai bine ce mananc:)


La tine a mers, eu inca nu am incercat sa vad cum stau cu...fertilitatea.Doar am citit chestia asta pe undeva.Bravo, sa fie intr-un ceas bun

crina38 06 apr 2010 10:12:27

Re: Al doilea copil la 40 de ani
 
Citat:

Anterior postat de claudiam (Post 138022)
Buna, nu cred ca scade fertilitatea dupa 35 de ani. eu am ramas insarcinata cu 2 saptamani inainte de 35 ani fara nicio problema. sarcina merge bine doar kg urca groaznic de repede.asa ca trebuie sa calculez mai bine ce mananc:)


In cat timp ai luat cele 3 kg de pe ticker?In ce luna esti?Doar nu mai vrei sa slabesti acum?>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:20:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO