forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/ati-inselat-vreodata-cum-influentat-relatia-6528.html)

Slabuta 30 sep 2010 20:48:29

Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Inca o tema propusa de Dio. :)
Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?

andra_aly 30 sep 2010 21:01:26

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Eu niciodata. serios acum:) nici nu m-ar bate gandul. nu stiu... eu vreau sa fiu respectata, deci respect:)
daca vreau sa am pe altcineva, s-a mi-a luat ochii cineva, atunci prefer sa ma despart de persoana din prezent si sa urmez viitorul:)
dar pana acum nu am avut niciodata ganduri de astea:))

VentoFreddo 30 sep 2010 21:05:30

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Pot sa zic si eu cu mana pe inima ca nu mi.am inselat niciodata partenerul, cand sunt cu cineva ma implic trup si suflet, si, cum se zice, "nu am ochi decat pt el":)NU vad ce satisfactie poate sa-ti aduca faptul ca-ti inseli sotul/iubitul.

mvthebest 30 sep 2010 21:08:48

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Eu nu am avut multe relatii pana acum, dar in care am fost nu am inselat.
Cand iubesti profund si adevarat nu inseli.:x
Vorba Andrei, atunci cand vezi ca nu mai merge relatia si iti place de altcineva ,mai bine o spui in fata si iti creezi un alt viitor cu persoana respectiva.
Inselatul mi se parea cea mai jalnica si usoara metoda, care din pacate o ,,practica'' multi barbati.

andra_aly 30 sep 2010 21:10:32

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Mira, din pacate nu numai barbatii "practica" aceasta. sunt si femeib-)
Bine, nu vreau sa jignesc pe nimeni:)
dar... na, mi-am spus parerea. fiecare cum gandescte;)

Slabuta 30 sep 2010 21:13:05

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 348495)
Mira, din pacate nu numai barbatii "practica" aceasta. sunt si femeib-)
Bine, nu vreau sa jignesc pe nimeni:)
dar... na, mi-am spus parerea. fiecare cum gandescte;)

Da, sunt, si nu putine. :(
Mi-a povestit o prietena un caz, cand colega ei de la servici flirta cu un alt coleg, desi sustinea sus si tare ca isi iubeste barbatul doar ca, colegul o innebuneste sexual... :|

VentoFreddo 30 sep 2010 21:15:05

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 348500)

Da, sunt, si nu putine. :(
Mi-a povestit o prietena un caz, cand colega ei de la servici flirta cu un alt coleg, desi sustinea sus si tare ca isi iubeste barbatul doar ca, colegul o innebuneste sexual... :|

:-o:-oSincer, nu cred asa ceva..Adica daca-l iubea, nu se simtea atrasa in veci de altul:(

andra_aly 30 sep 2010 21:18:33

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Mda... exista. eu sincera sa fiu nu am nimic cu nimeni, dar nu suport aceste chestii. mai ales pentru ca femeile astea in general fac pe victimele si cand colo sunt mai >:) decat unii barbatii. eu nu sunt neaparat de partea femeii. tin cu dreptatea:)

Slabuta 30 sep 2010 21:20:34

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 348504)
:-o:-oSincer, nu cred asa ceva..Adica daca-l iubea, nu se simtea atrasa in veci de altul:(

Asa zic si eu, dar fata spunea sus si tare ca isi iubeste barbatul dar ca ar vrea o aventura cu colegul, nimic mai mult. :))

Eu am ramas socata cand ascultam... :))

mvthebest 30 sep 2010 21:20:49

Re: Ati inselat vreodata? De ce? Cum a influentat relatia?
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 348495)
Mira, din pacate nu numai barbatii "practica" aceasta. sunt si femeib-)
Bine, nu vreau sa jignesc pe nimeni:)
dar... na, mi-am spus parerea. fiecare cum gandescte;)

Da,din pacate mai nou sunt f multe femei care inseala, cred ca daca s-ar face un studiu femeile ar fi in top si la acest capitol.:(
Eu prefer sa nu ,,vad\'\' astfel de persoane, pentru ca mi se par cele mai jalnice.
Da,inseli daca nu-ti acorda divortul,stati impreuna pentru ca nu aveti unde sa va mutati,etc, dar cand inseli doar ca sa vezi cum e cu x,y sau ca sa scapi din monotonia de acasa e f jalnic.


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:56:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO