forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Înalta si pe tocuri?! (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/aznalta-tocuri-1495.html)

huhu 04 oct 2009 15:54:26

Înalta si pe tocuri?!
 
Un subiect la care as vrea opiniile voastre..:)
N-am purtat nici macar o data, desi imi plac foarte mult, admir femeile pe tocuri, si tanjesc dupa o pereche de botine cu toc... cand ma duc la cumparaturi tot timpul probez o pereche de orice cu toc sau platforma, dar niciodata nu am curaj sa mi-i si cumpar din cauza inaltimii pe care o am si, implicit, a feeling-ului de gigantosaurus scapat printre oameni normali..
Voua cum vi se par tipele inalte pe tocuri, un pic ciudate, a total no-no, sau?
Ma bate gandul ca urmatoarea data cand voi merge la cumparaturi sa-mi iau ceva cu toc dar tare mi-e teama sa nu ramana in cutia lor...mi-e teama de remarcile pe care le-as putea primi pe strada, si de faptul ca as fi mai inalta decat prietenul meu.
M-am saturat de look-ul asta permanent casual-sportiv pe care mi-l dau tenisii sau balerinii si nu-mi dau seama daca o femeie deja inalta- urcata pe tocuri isi evidentiaza feminitatea sau devine mai degraba o aparitie de tipul aratatului cu degetul..
:P

http://www.shoes.com/ProductImages/s...aec1121754.jpg

Laura 04 oct 2009 16:55:18

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
salut huhule>:D<
mie imi plac femeile inalte:)....si eu port tocuri cat de des pot;)....asa ca eu zic asa...daca tie iti plac tocurile fi libera sa le porti fara sa fi stanjenita:).....fi plina de incredere si simtete bine...ti-am vazut pozele si esti foarte frumoasa ar fi pacat sa nu te pui in valoare:).......
totusi daca prietenul tau e mic de statura si diferenta de inaltime e MARE nu cred ca o sa dea bine sa fi mai inalta ca el:-/.....dar daca esti cat el pe tocuri sau doar un pic mai inalta eu cred ca nu e nici o problema:)......oricum tu incearca tocurile....si fi plina de incredere....nu esti "gigantosaurus"...esti foarte frumoasa si meriti sa te admire toata lumea.....
felicitari pentru kg pierdute>:D<....esti un exemplu pentru noi:)

Creizilup 04 oct 2009 22:59:01

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
Buna! Cred ca daca ti le doresti, you should have them ;;) Sunt convinsa ca vei arata super bine pe ele. Sincer eu ador femeile inalte si daca mai sunt si pe tocuri mi se pare ca dau dovada de curaj si de incredere in ele insele.
Mie mereu cand port tocuri mi se pare ca arat mai bine desi sunt micuta de inaltime ;))
Shopping placut si poate ne arati si cat de bine ai aratat in ele >:D<

mishutza 04 oct 2009 23:09:45

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
Huhule,cumpara tocurile la fata,uite unde era problema,ca e prea inalta.Traim intr-o tara de inalti,hiih.
Si daca esti mai inalta decat el cand porti tocuri si nu iti place,le porti cand nu esti cu el.Si gata,are fata unde purta tocuri.Si cand>:D<>:D<>:D<

huhu 04 oct 2009 23:35:43

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
1 ataşament(e)
deci le-am gasit! sunt exact cum imi doresc, doar ca pretul ma face sa mai astept vreo saptamana doua pana sa le iau :)

amy 05 oct 2009 14:15:02

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
Huhu mie imi plac fetele inalte care poarta tocuri...parca au picioarele "pana in gat" si eu adooooor picioarele lungi si faine.
Asa ca eu zic sa porti tocuri linistita ca o sa arati betoooon >:D<

madel 18 dec 2009 15:12:58

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
Si ce daca esti inalta? Te simti bine pe tocuri? poarta-le si nu te mai gandi atat la ceilalti...importanta esti TU...pe tocuri!:D

mvthebest 18 dec 2009 15:23:43

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
Pff ce n-as da si eu sa fiu putintel mai inalta:(...
Mie mi se par foarte frumoase si sexy fetele inalte si pe tocuri :x, le da o feminitate aparte.. Si cu picioarele lungi si sexy hmmm.. off Macar 5cm sa mai cresc si eu :(,desi seman pe mama ..la inaltime... Asa suntem noi,nu ne bucuram de cum suntem;)) vrem tot mai multe si diferit de ceea ce avem.. pana cand se intampla ceva si atunci ne dam seama ca era bine inainte... ;)
Baieti in general adora fetele inalte si pe tocuri :)
Parerea mea e sa ti le cumperi,..cum au spus si fetele daca prietenul tau va fi mai mic in timp ce porti tocurile,le vei purta cand ve-i iesi cu fetele prin oras:>>:D< partyy[*4*]
Eu cred ca ve-i arata suuuper in ele..:x

roseadria 18 dec 2009 16:55:47

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
huhule m-am crucit cind am auzit ca porti numai fara toc si tinute sport....acum in era modei si a feminitatii tu stai departe de tocuri???????
Eu te sfatuiesc sa-ti cumperi ce-ti place si chiar mai mult : schimba-ti garderoba cu lucruri sexi-feminine si ai sa vezi ca ai sa te simti altfel........

Delicious 30 ian 2010 16:31:39

Re: Înalta si pe tocuri?!
 
Imi pare rau ca am gasit subiectul tocmai acum,dar trebuie sa dau un reply : Vad ca ai 24 ani...la 50 ce faci?


Eu as muri sa am inaltimea ta,dar nu a fost sa fie!Ai o inaltime ideala!!!Ok...daca nu ti se pare atunci iti dau un exemplu de model are 1,78 si poarta tocuri de 12 cm...n-are o greata.Ideea e sa te simti tu bine!

Daca tocurile te fac sa te simti mult mai sexy decat cand ai purta o pereche de balerini,go ahead!
;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:22:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO