forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/cadouri-le-ati-facut-iubitilor-sotilor-vostri-aniversarea-voastra-6695.html)

mvthebest 15 oct 2010 12:48:07

Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra de 1,,10,30 (etc) ani:)? Dar ce a-ti primit?:x

deadcountess 15 oct 2010 12:56:39

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 367146)
Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra de 1,,10,30 (etc) ani:)? Dar ce a-ti primit?:x

De obicei cate un weekend petrecut pe undeva, sau o iesire mai speciala. Nu prea ne facem cadouri in obiecte la aniversarea casatoriei, au grija neamurile sa ne faca destule :))

mvthebest 15 oct 2010 13:30:33

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Eu nush ce cadou sa-i fac iubitului meu:-s.

deadcountess 15 oct 2010 13:36:26

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 367168)
Eu nush ce cadou sa-i fac iubitului meu:-s.

Faceti ceva deosebit in ziua respectiva, o exeperienta e mult mai valoroasa decat un obiect dupa parerea mea. Eventual nu-i spune nimic dinainte, fa o rezervare undeva si du-l legat la ochi :P

onetotilia 15 oct 2010 13:41:33

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
depinde de cat dispui din punct de vedere financiar...dar ca si surpriza poti sa cumperi un tort in inimioara.. o sticla de vin rosu sau alb.. si faci o atmosfera romantica in camera la tine si iti pui o lenjerie care sa il de-a pe spate :) .. poti sa umflii baloane inimioare si sa pui biletele in ele... cu cate un motiv pentru care il iubesti :) eu stiu.. atate cate ai inspiratie... :) parerea mea e ca e potrivit deoarece sunteti foarte tineri :)

de aniversarea noastra am fost in oras... la cina si inainte de asta la cumparaturi si mi-a luat o poseta pe care a vazut ca mi-a placut :D... eu in schimb i-am pregatit o seara cu masaj cu ulei de masaj erotic... e doar ulei doar ca miroase foarte placut... si mi-am pus o lenjerie super sexi.. nou nouta :D

mvthebest 15 oct 2010 14:19:17

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 367191)
depinde de cat dispui din punct de vedere financiar...dar ca si surpriza poti sa cumperi un tort in inimioara.. o sticla de vin rosu sau alb.. si faci o atmosfera romantica in camera la tine si iti pui o lenjerie care sa il de-a pe spate :) .. poti sa umflii baloane inimioare si sa pui biletele in ele... cu cate un motiv pentru care il iubesti :) eu stiu.. atate cate ai inspiratie... :) parerea mea e ca e potrivit deoarece sunteti foarte tineri :)

de aniversarea noastra am fost in oras... la cina si inainte de asta la cumparaturi si mi-a luat o poseta pe care a vazut ca mi-a placut :D... eu in schimb i-am pregatit o seara cu masaj cu ulei de masaj erotic... e doar ulei doar ca miroase foarte placut... si mi-am pus o lenjerie super sexi.. nou nouta :D

Hmm suna tare bine.
Vad cum fac cu banuti si ceva de genul fac.:x

mvthebest 15 oct 2010 14:20:19

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 367180)
Faceti ceva deosebit in ziua respectiva, o exeperienta e mult mai valoroasa decat un obiect dupa parerea mea. Eventual nu-i spune nimic dinainte, fa o rezervare undeva si du-l legat la ochi :P

Cred ca ai dreptate, experientele placute iti raman intiparite in suflet.:x

ali_lumi 15 oct 2010 16:21:37

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Pffff... in 6 ani am si uitat sincer :))
Tin minte ca in primul an i am luat un tort cu frisca multa si o sampanie
La aniversarea al 2 si al 3 lea an chiar nu mai retin ;)) sa mi fie rusine :">
Apoi la al 4 lea an tin minte ca mi-am cumparat o lenjerie sexy si o sticla de vin rosu , si a fost o noapte ft romantica. Si o bratara de aur.
Apoi anul 5 ( anul trecut adica ) i-am luat o rama mai speciala,cubica, placata cu argint ft frumoasa , si i-am scris frumos un mesaj de suflet in ea si cu un backround frumos . Si vine acusica si al 6 lea si tre sa stau iar pe ganduri ;))

mvthebest 15 oct 2010 16:58:00

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 367407)
Pffff... in 6 ani am si uitat sincer :))
Tin minte ca in primul an i am luat un tort cu frisca multa si o sampanie
La aniversarea al 2 si al 3 lea an chiar nu mai retin ;)) sa mi fie rusine :">
Apoi la al 4 lea an tin minte ca mi-am cumparat o lenjerie sexy si o sticla de vin rosu , si a fost o noapte ft romantica. Si o bratara de aur.
Apoi anul 5 ( anul trecut adica ) i-am luat o rama mai speciala,cubica, placata cu argint ft frumoasa , si i-am scris frumos un mesaj de suflet in ea si cu un backround frumos . Si vine acusica si al 6 lea si tre sa stau iar pe ganduri ;))

Multi ani inainte Ali:x Cred ca e super sa stai cu persoana iubita atatia ani:x
La mine este al-2lea an:x.
Primul an am fost la restaurant:x,tin minte si acum ca eram la dieta si am mancat o salata mare cu piept de pui:)).
Acum vreau sa fie ceva special. M-am uitat la niste lenjerie sexy:x. Cred ca ma voi imbraca f sexy si am sa cumpar un vin rosu (e bun pt femei daca il beau barbati:)) :x ), si o mica rama cu o poza cu noi2:x;;), poza am editat-o deja. ;;)

ali_lumi 15 oct 2010 17:05:26

Re: Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 367439)

Multi ani inainte Ali:x Cred ca e super sa stai cu persoana iubita atatia ani:x
La mine este al-2lea an:x.
Primul an am fost la restaurant:x,tin minte si acum ca eram la dieta si am mancat o salata mare cu piept de pui:)).
Acum vreau sa fie ceva special. M-am uitat la niste lenjerie sexy:x. Cred ca ma voi imbraca f sexy si am sa cumpar un vin rosu (e bun pt femei daca il beau barbati:)) :x ), si o mica rama cu o poza cu noi2:x;;), poza am editat-o deja. ;;)

Este minunat Mira.
Iti cunosti obiceiurile , fiecare gest, fiecare miscare... este...cel putin pt mine, n-am cuvinte.
Sa stii ca ai pe cineva numai al tau , care tie si frate si mama si tara si sora si tot ce ai nevoie.

>:D< bafta :>


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:36:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO