forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Cat de des porti rochii/fuste? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/cat-des-porti-rochii-fuste-6831.html)

Slabuta 26 oct 2010 13:24:38

Cat de des porti rochii/fuste?
 
Slabutelor cat de des obisnuiti sa purtati rochii sau fuste? :)

Va plac mai mult pantalonii?
Sau sunteti fane rochii si fuste, si rareori pantaloni :)

Eu ador rochitele si fustele, am doar 3 perechi de pantaloni (maro, negri si gri-argintiu) si o pereche blugi, blugii i-am purtat ultima oara anul trecut cred ca :D

deadcountess 26 oct 2010 13:29:05

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 380790)
Slabutelor cat de des obisnuiti sa purtati rochii sau fuste? :)

Va plac mai mult pantalonii?
Sau sunteti fane rochii si fuste, si rareori pantaloni :)

Eu ador rochitele si fustele, am doar 3 perechi de pantaloni (maro, negri si gri-argintiu) si o pereche blugi, blugii i-am purtat ultima oara anul trecut cred ca :D

Imi plac mai mult fustele si rochiile, dar port mai mult pantaloni ca mi se pare mai practic asa.

DrIulia2010 26 oct 2010 13:35:39

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
7 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 380790)
Slabutelor cat de des obisnuiti sa purtati rochii sau fuste? :)

Va plac mai mult pantalonii?
Sau sunteti fane rochii si fuste, si rareori pantaloni :)

Eu ador rochitele si fustele, am doar 3 perechi de pantaloni (maro, negri si gri-argintiu) si o pereche blugi, blugii i-am purtat ultima oara anul trecut cred ca :D


Rochii si fuste port 5 zile/sapt,ador rochiitele.:)
Toamna si iarna port aceste rochite si fuste.

loralin 26 oct 2010 14:05:55

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
Fustele si rochiile ma reprezinta ..insa pantalonii fac si ei parte din garderoba mea "de lucru" ca nu ma vad alergand in fusta sau catarandu-ma pe munte cu o rochie vaporoasa.

Sand 26 oct 2010 16:59:50

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
Cam la fel si fuste si pantaloni. Pantaloni cand ma duc la cursuri ca e frig din cauza aerului conditionat, fuste in tot restul timpului, jeans cand ies in parc, cam asa ceva.

Rochii nu am, inca nu am gasit ceva care sa-mi placa, tot ce gasesc ca lumea sunt mult prea scurte.:( Aici cam totul e prea scurt pentru inaltimea mea. Nu imi plac chestiile mai scurte de genunchi, eventual sa-mi acopere genunchii pana la jumate. La 41 de ani oricat de bine ai arata, incepe sa fie cam penibil sa incerci sa te dai lebada cand nu mai esti.:D

incognito 26 oct 2010 18:52:37

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
Eu nu am fuste in dulap de ani de zile. AM avut intotdeauna ideea ca am picioare groase si prin urmare ..incet incet au disparut si fustele din garderoba.
AM cateva rochii de vara..dar nici pe alea nu le prea port..poate cand merg la mare.
Asa ca garderoba mea e plina de pantaloni de toate felurile.Care din pacate nu-mi mai sunt buni de cand am slabit.:)) Mai am doar 2 perechi care nu stau ca pe gard pe mine.

mihaela2011 27 oct 2010 11:12:42

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
De obicei,port blugi,pentru ca sunt mai comozi.Mi-ar placea sa port si fuste,dar mai astept pana ajung la greutatea pe care o doresc;;)

deadcountess 27 oct 2010 12:58:37

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
Citat:

Anterior postat de incognito (Post 381105)
Eu nu am fuste in dulap de ani de zile. AM avut intotdeauna ideea ca am picioare groase si prin urmare ..incet incet au disparut si fustele din garderoba.
AM cateva rochii de vara..dar nici pe alea nu le prea port..poate cand merg la mare.
Asa ca garderoba mea e plina de pantaloni de toate felurile.Care din pacate nu-mi mai sunt buni de cand am slabit.:)) Mai am doar 2 perechi care nu stau ca pe gard pe mine.

Incearca sa-i stramtezi, o sa fii surprinsa sa afli ce usor este;) Daca nu-ti iese din prima, asta e, oricum nu-i mai puteai purta.

Si eu am fixul cu picioarele groase, dar port fuste si rochii mai lungi.

nicoleta100 27 oct 2010 13:07:22

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
Am o singura fusta de blugi ,dar nu o port cae demodata!!!
Prefer pantalonii deoarece ascund picioarele mele groase si pline de grasime!!!:">:D

Mariucuta 27 oct 2010 14:18:06

Re: Cat de des porti rochii/fuste?
 
Pantalonii la putere:))pana acum 1 an nici nu purtam asa ceva dar am primit uniform care avea pe langa pantaloni si fusta si am fost nevoita.Acum am renuntat la ea.Am vreo 7 perechi de pantaloni si cred ca 2 fuste...si 3 rochite.Eu ma vad grasa cu toate ca cei din jur imi zic ca nu sunt si ca imi sta bine in fusta/rochie,din pacate nu sunt preferatele mele si ma cam feresc sa port asa ceva.


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:48:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO