forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/cel-mai-frumos-lucru-ti-s-intamplat-6666.html)

Slabuta 13 oct 2010 13:32:33

Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
Slabutelor care a fost cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat? :)

deadcountess 13 oct 2010 14:01:53

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 364190)
Slabutelor care a fost cel mai frumos lucru care vi s-a intamplat? :)

Poate suna a cliseu sau telenovela, dar cel mai frumos lucru care mi s-a intamplat a fost sa-l cunosc pe sotul meu.

ali_lumi 13 oct 2010 14:18:55

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
Sunt 2 lucruri bune care mi s-au intamplat in viata , pana acum.
1. am vizitat america la o varsta frageda, am facut o scoala acolo , am invatat ft bine lb engleza(gramatica si tot ) si asta imi prieste FOarte FOARTE bine in ziua de astazi.
2. iar al 2 lea lucru pot spune , cum a spus si countess, prietenul meu a fost si este cel mai bun lucru care mi sa intamplat pana acum . Cunoscandu-l pe el , mi sa schimbat viata 180de grade, de la cum eram , si cum sunt acum.
Iar in principiu in al 3 lea rand, Cel mai bun lucru care Dzeu mi l-a dat daca-l pot incadra aici, este faptul ca am niste parinti extraordinar, si multumesc in fiecare zi ca mi au dat viata !

deadcountess 13 oct 2010 14:21:40

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 364282)
Sunt 2 lucruri bune care mi s-au intamplat in viata , pana acum.
1. am vizitat america la o varsta frageda, am facut o scoala acolo , am invatat ft bine lb engleza(gramatica si tot ) si asta imi prieste FOarte FOARTE bine in ziua de astazi.
2. iar al 2 lea lucru pot spune , cum a spus si countess, prietenul meu a fost si este cel mai bun lucru care mi sa intamplat pana acum . Cunoscandu-l pe el , mi sa schimbat viata 180de grade, de la cum eram , si cum sunt acum.
Iar in principiu in al 3 lea rand, Cel mai bun lucru care Dzeu mi l-a dat daca-l pot incadra aici, este faptul ca am niste parinti extraordinar, si multumesc in fiecare zi ca mi au dat viata !

La mine ordinea ar fi inversa, pe locul 2 vine faptul ca am reusit sa ma stabilesc definitiv in Norvegia si am scapat de situatia urata din Romania.

curly.light 13 oct 2010 14:57:24

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
M-am decis ce facultate vreau sa urmez mai departe,sunt sigura pe mine,si am un vis dupa care sa ma ghidez ;;)
Sunt foarte fericita numai cand ma gandesc la viitoarea mea meserie.Am facut alegerea corecta. Si asta e ceva frumos .:D

Stefanie 13 oct 2010 20:38:14

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
@curly.light Am inteles mai demult ca vrei sa dai la medicina .Iti urez mult succes si nervi de fier .Vei avea nevoie trust me ,mai ales daca intentionezi sa faci o facultate de medicina in Romania :)
Si fara sa fiu off-topic ,cel mai bun lucru care mi s-a intamplat...Well ,atunci cand am intrat la facultatea unde vroiam(sunt genul de fata orientata doar pe cariera si succesul profesional-Egoista stiu :))).Cu timpul si mai ales in timpul sesiunilor mai am momente de scurta durata in care predomina regretul ,dar imediat imi lipesc 2 peste fata si revin la realitate.

curly.light 13 oct 2010 22:48:55

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
Citat:

Anterior postat de Stefanie (Post 364897)
@curly.light Am inteles mai demult ca vrei sa dai la medicina .Iti urez mult succes si nervi de fier .Vei avea nevoie trust me ,mai ales daca intentionezi sa faci o facultate de medicina in Romania :)
Si fara sa fiu off-topic ,cel mai bun lucru care mi s-a intamplat...Well ,atunci cand am intrat la facultatea unde vroiam(sunt genul de fata orientata doar pe cariera si succesul profesional-Egoista stiu :))).Cu timpul si mai ales in timpul sesiunilor mai am momente de scurta durata in care predomina regretul ,dar imediat imi lipesc 2 peste fata si revin la realitate.

Multumesc pentru incurajare >:D<
Da,in Romania am de gand sa fac medicina,la Iasi :D Stiu ce ma asteapta,sau cel putin cred ca stiu :))
Se pare ca ne asemanam din punctul acesta de vedere ,si eu sunt foarte concentrata pe cariera. Dar nu cred ca asta e un lucru rau:">
>:D<

Sand 14 oct 2010 00:38:06

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
Am avut o revelatie si m-a schimbat ca om. In bine.

aussie_girl 14 oct 2010 03:26:02

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
Copiii mei!!

Stefanie 16 oct 2010 19:29:28

Re: Cel mai frumos lucru care ti s-a intamplat
 
Citat:

Anterior postat de curly.light (Post 365160)

Multumesc pentru incurajare >:D<
Da,in Romania am de gand sa fac medicina,la Iasi :D Stiu ce ma asteapta,sau cel putin cred ca stiu :))
Se pare ca ne asemanam din punctul acesta de vedere ,si eu sunt foarte concentrata pe cariera. Dar nu cred ca asta e un lucru rau:">
>:D<

Si eu tot la Iasi fac medicina si mai ales aici trebuie sa ai rabdare pana cand vei fi imunizata :)) Mai ales cand profesorii iti pun note in functie de toane si dupa cum se trezesc in dimineata aceea.Da ,UMF Iasi is very ****** up dar daca tu crezi ca esti facuta pentru meseria asta alege-o indiferent de cat de greu este (este foarte greu si mult de invatat crede-ma )iar primii 2 ani sunt numai invatat ,nu aplici si nici nu vei aplica nimic in meseria ce vrei sa o urmezi :P


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:44:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO