forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Ce culoare la par m-ar prinde bine? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/culoare-par-m-ar-prinde-bine-2698.html)

mvthebest 10 feb 2010 22:57:36

Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
1 ataşament(e)
Buna slabutelor>:D<

As vrea sa-mi schimb culoarea la par,sau sa-mi bag niste suvite dar nu stiu cum:(. Sunt bruneta,ochi caprui mai inchis,ten ciocolatiu. As vrea sa-mi schimb culoarea dar in acelasi timp nu as cam vrea nu stiu cum mi-ar sta cu alta culoare. Roscata am fost,dar trebuia sa ma vopsesc foarte des.
Cum credeti ca m'ar prinde bine.. Multumesc . ;;) Ataşament 1635

Olguta4ever 10 feb 2010 23:00:44

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 84195)
Buna slabutelor>:D<

As vrea sa-mi schimb culoarea la par,sau sa-mi bag niste suvite dar nu stiu cum:(. Sunt bruneta,ochi caprui mai inchis,ten ciocolatiu. As vrea sa-mi schimb culoarea dar in acelasi timp nu as cam vrea nu stiu cum mi-ar sta cu alta culoare. Roscata am fost,dar trebuia sa ma vopsesc foarte des.
Cum credeti ca m'ar prinde bine.. Multumesc . ;;) Ataşament 1635

Mirabela ce mult asi vrea sa am eu culoarea parului tau... eu ma vopses bruneta, dar tu vrea-i schimbari... nu inteleg de ce ai nevoie cind esti atit de frumoasa naturala???

andra_aly 10 feb 2010 23:35:18

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
pfuuuai ce frumoasa esti. azi ai facut poza?>:D<:-*mie imi place asa . dar imi place si cum iti statea roscata. nush... daca esti bruneta naturala ar trebui sa te bucuri .

Antuca 11 feb 2010 09:24:42

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Iti sta foarte bine bruneta!

DrIulia2010 11 feb 2010 09:28:43

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Neata.:)
De ce vrei sa-ti schimbi culoarea parului?Daca vrei o culoare mai deschisa decat culoarea naturala a parului tau va trebui sa-ti decolorezi(decapaj,etc) parul si sincer nu cred ca merita sa-ti distrugi parul.Culoarea ta naturala e frumoasa.Tu la ce culoare te-ai gandit?

ali_lumi 11 feb 2010 09:29:48

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
SI bruneta iti sta bine, dar negrul imbatraneste .. se zice :)) bine ca eu n-am ascultat de varianta asta cand m-am vopsit.:D

Antuca 11 feb 2010 09:37:31

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Eu de cate ori am incercat sa scap de brunet am reusit doar cu foarfeca, am stat 2-3 luni vopsita ciocolatiu sau alte nuante de saten, dar pana la urma tot bruneta ma simt cel mai bine( si imi iau si nuante de genul negru albastrui pt ca am senzatia ca negrul nu e destul de negru:D)

mvthebest 11 feb 2010 12:01:38

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de Olguta4ever (Post 84204)
Mirabela ce mult asi vrea sa am eu culoarea parului tau... eu ma vopses bruneta, dar tu vrea-i schimbari... nu inteleg de ce ai nevoie cind esti atit de frumoasa naturala???

Problema este ca m'am vopsit brunet ,de Craciun:| ... Acolo in poza,da era parul meu natural.

mvthebest 11 feb 2010 12:03:28

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 84276)
pfuuuai ce frumoasa esti. azi ai facut poza?>:D<:-*mie imi place asa . dar imi place si cum iti statea roscata. nush... daca esti bruneta naturala ar trebui sa te bucuri .

Multumesc Andra. Pff scuza-ma ca ti-am dat cu intarziere mesaj ,imi mergea foarte greu netul aseara.
Natural sunt bruneta,dar acum sunt vopsita si stiu ca greu il mai scot.. Dar as vrea o schimbare de look :(

andra_aly 11 feb 2010 12:11:28

Re: Ce culoare la par m-ar prinde bine?
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 84603)


Multumesc Andra. Pff scuza-ma ca ti-am dat cu intarziere mesaj ,imi mergea foarte greu netul aseara.
Natural sunt bruneta,dar acum sunt vopsita si stiu ca greu il mai scot.. Dar as vrea o schimbare de look :(

Stiu cum e mira. Si eu as vrea in fiecare luna alta tunsoare, alta culoare:)) Dar am ramas pe negru. Cu toate ca ma cam bate gandul sa scap de el, dar stiu ca o sa imi stric parul si mai tare. Si asa saracul e terminat de la placa si vopsea. si pe deasupra am si putin :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:36:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO