forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/cum-alegi-barbatul-potrivit-sau-semne-ca-el-e-tine-11831.html)

anaralu29 27 aug 2012 18:36:00

Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Buna seara slabutelor...:)>:D<:-*:x
Cred ca ma stiti deja de pe slabute tv..:">:-*
Am deschis acest subiect in speranta ca nu veti face aceeasi greseala ca mine....
In momentul in care m am inregistrat pe slabute am simtit ca mi se deschide un nou orizont ceea ce nu e rau ,dimpotriva e ceva extraordinar pentru orice om..:).Numai ca eu am facut o greseala ,care n as vrea sa fie repetata de alte slabute..si anume aceea ca am uitat sa mi reamintesc semnele care ti arata ca un barbat este demn de a fii sotul tau.....iar asta,zic eu trebuia cel mai mult luata in considerare.
Asa ca ,am o intrebare..Cum ar trebuii sau ce ar trebuii sa spuna ,sa faca un barbat de viitor ???:D
Va pup dulce ,Ana(Anaralu)!:-*:-*:-*

vivianaa 27 aug 2012 18:40:36

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 1119697)
Buna seara slabutelor...:)>:D<:-*:x
Cred ca ma stiti deja de pe slabute tv..:">:-*
Am deschis acest subiect in speranta ca nu veti face aceeasi greseala ca mine....
In momentul in care m am inregistrat pe slabute am simtit ca mi se deschide un nou orizont ceea ce nu e rau ,dimpotriva e ceva extraordinar pentru orice om..:).Numai ca eu am facut o greseala ,care n as vrea sa fie repetata de alte slabute..si anume aceea ca am uitat sa mi reamintesc semnele care ti arata ca un barbat este demn de a fii sotul tau.....iar asta,zic eu trebuia cel mai mult luata in considerare.
Asa ca ,am o intrebare..Cum ar trebuii sau ce ar trebuii sa spuna ,sa faca un barbat de viitor ???:D
Va pup dulce ,Ana(Anaralu)!:-*:-*:-*

un barbat trebuie doar sa te iubeasca , si este suficient!

anaralu29 27 aug 2012 18:47:00

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Citat:

Anterior postat de vivianaa (Post 1119701)
un barbat trebuie doar sa te iubeasca , si este suficient!

Buna Viviana!!>:D<
Ok!!!:)Desigur un raspuns bun...dar vezi tu..cum realizezi ca e si cel de viitor???:-s:)
Stiu ca merit sa fiu iubita,respectata ,apreciata dar oare nu cumva nu e de ajuns acest gand??Cum ajung sa l si testez ca barbat care ma merita intr adevar??:)
Datorita faptului ca eu gandesc asa cum am spus mai sus ,ma iubeste... dar nu cumva ma multumesc cu putin??
Asta e intrebarea mea..:)


vivianaa 27 aug 2012 18:52:15

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 1119708)
Buna Viviana!!>:D<
Ok!!!:)Desigur un raspuns bun...dar vezi tu..cum realizezi ca e si cel de viitor???:-s:)
Stiu ca merit sa fiu iubita,respectata ,apreciata dar oare nu cumva nu e de ajuns acest gand??Cum ajung sa l si testez ca barbat care ma merita intr adevar??:)
Datorita faptului ca eu gandesc asa cum am spus mai sus ,ma iubeste... dar nu cumva ma multumesc cu putin??
Asta e intrebarea mea..:)


la mine a fost dragoste la prima vedere
cu toate ca dupa aceea am avut unele interpuneri al unor anumitor persoane, dupa atatia ani, ne iubim la fel ca la inceput
depinde de norocul fiecaruia!
nu oricine isi intalneste marea dragoste intr-o viata!
depinde de soarta sa iti gasesti jumatatea!
iti doresc succes sa o intalnesti!

anaralu29 27 aug 2012 18:58:14

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Citat:

Anterior postat de vivianaa (Post 1119709)
la mine a fost dragoste la prima vedere
cu toate ca dupa aceea am avut unele interpuneri al unor anumitor persoane, dupa atatia ani, ne iubim la fel ca la inceput
depinde de norocul fiecaruia!
nu oricine isi intalneste marea dragoste intr-o viata!
depinde de soarta sa iti gasesti jumatatea!
iti doresc succes sa o intalnesti!

Ma bucur pentru tine Viviana!Sincer!:)>:D<
Doamne ajuta sa gasim jumatatea ,nu doar eu ci si fetele care sunt singure si nu si au gasit inca jumatatea..
Daca ai vreun sfat pentru fetele singure,te asteptam cu un raspuns..merci!:)

vivianaa 27 aug 2012 19:02:14

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 1119713)
Ma bucur pentru tine Viviana!Sincer!:)>:D<
Doamne ajuta sa gasim jumatatea ,nu doar eu ci si fetele care sunt singure si nu si au gasit inca jumatatea..
Daca ai vreun sfat pentru fetele singure,te asteptam cu un raspuns..merci!:)

nu pot da sfaturi, dar ce este al tau este pus de o parte, si crede-ma ca va veni ziua in care il vei intalni!

anaralu29 27 aug 2012 19:25:11

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Citat:

Anterior postat de vivianaa (Post 1119715)
nu pot da sfaturi, dar ce este al tau este pus de o parte, si crede-ma ca va veni ziua in care il vei intalni!

Merci oricum ceea ce mi ai zis ma ajuta sa sper...:):-*

rozica1965 27 aug 2012 19:31:36

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Citat:

Anterior postat de anaralu29 (Post 1119697)
Buna seara slabutelor...:)>:D<:-*:x
Cred ca ma stiti deja de pe slabute tv..:">:-*
Am deschis acest subiect in speranta ca nu veti face aceeasi greseala ca mine....
In momentul in care m am inregistrat pe slabute am simtit ca mi se deschide un nou orizont ceea ce nu e rau ,dimpotriva e ceva extraordinar pentru orice om..:).Numai ca eu am facut o greseala ,care n as vrea sa fie repetata de alte slabute..si anume aceea ca am uitat sa mi reamintesc semnele care ti arata ca un barbat este demn de a fii sotul tau.....iar asta,zic eu trebuia cel mai mult luata in considerare.
Asa ca ,am o intrebare..Cum ar trebuii sau ce ar trebuii sa spuna ,sa faca un barbat de viitor ???:D
Va pup dulce ,Ana(Anaralu)!:-*:-*:-*

Ralu draga,ti-am descoperit subiectul! Ai pus o intrebare foarte grea! Stai cu un om in casa 50 de ani si tot nu il cunosti! :-*

GCM 27 aug 2012 19:33:22

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Si eu imi pun deseori intrebarea....cum stiu ca e el?! ok, il iubesc, ma iubeste, dar daca e doar ceva de moment. Poate-s prea juna sa ma gandesc la asta...dar ca orice om, visez la un viitor frumos, si mi-l doresc alaturi e El.

anaralu29 27 aug 2012 19:37:04

Re: Cum sa alegi barbatul potrivit si/sau semne ca el e pentru tine
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1119740)

Ralu draga,ti-am descoperit subiectul! Ai pus o intrebare foarte grea! Stai cu un om in casa 50 de ani si tot nu il cunosti! :-*

:)):))Buna Rozelu...:-*>:D<
Exact,foarte adevarat!!!
Eu stiam niste semne care arata cum este barbatul ideal dar uite ca uitasem de ele...:(
Abia ..ma lumina Dumnezeu cand mi am auzit sotul spunandu i lui taicasu despre o teava care curge nu stiu unde..etc Zicea asa..:"Eu sunt singur pe partea asta.." si ma miram cum adiica in casa mea el sta singur pe partea ...???:-o:-o:-o:-o:-o:-o
Adik,nu sunt inclusa in planurile lui de viitor,corect...ce mai??:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:03:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO