Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
Răspunde
 
Opţiuni subiect
  #21 (permalink)  
Vechi 23 ian 2010, 00:30:54
ali_lumi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 19 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil De Viata Sanatos + Sport
Date: 161cm, 50kg
Mesaje: 7.308
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

ali_lumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1826 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1309 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1568 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #22 (permalink)  
Vechi 23 ian 2010, 00:36:28
Extasssy's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 18 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Dieta Hipocalorica 1200-1400 calorii
Date: 162cm, 89.1kg
Mesaje: 2.845
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 20 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
Cotrobaind pe ici pe colo , am gasit acesti topic TAREEE interesant si m-am decis sa scriu si eu.
Mi-am cunoscut prietenul in liceu in clasa a 9 a El era mult mai mare ca mine eu aveam 15 el 20( pt ca el facea seralul ) Pur si simplu invatand dupa masa imi formasem o "gasca " de prieteni mai nebuni care dupa ore mai stateam la un pahar de vorba prin curtea scolii, si tot ii auzeam pe fiecare mai da unde-i manu unde i manu ( manu fiind numele lui de familie pe el normal il cheama victor , si manu fiind mai usor de pronuntat asa i se spunea ) eu mereu eram cu urechile ciulite , care manu , care manu, pana intr-o zi cand cineva mi l-a aratat pe acest manu si va jur ca atunci cand l-am vazut parca am simtit asa ceva de viitor intre noi stiu poate par nebuna , dar chiar am avut un feeling ciudat. Din pacate manu avea prietena in perioada aceea Nu era o relatie stabila era ceva mai trecator din cate intelesesem eu......
P.s Am dat sa trimit postul pt ca este lung si sa nu va plictisiti sa cititi prea mult... Inca scriu asa ca don t go away
Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
Infine asta se petrecea pe la Sfarsitul lunii decembrie 2004. Mie incepuse sa=mi placa tare mult de el , facusem si rost de nr lui de telefon prin cineva, seara mai aveam obiceiul sa-i dau sms uri fara sa ma semnez pana cand intr- o zi mi-am luat inima in dinti si l-am abordat , hey manu ce faci etc eu ti-am dat sms urile alea , asa sa vad ce mai faci ce mai zici . Va da ti seama ca ma cuprinsesera niste emotii de toata frumusetea dadusem in balbaiala... infine la cateva zile incepuse sa ninga foarte tare afara si curtea liceului era plina de zapada si tocmai buna de frecat fetele , stiti cum e`nliceu.... eu eram la tigara si dintr-o data vine manu ma ia in brate ma baga in zapada , bataie cu zapada , tot tacamu eu nuu nuu el ehh nuu dar eu defapt eram da daaaa .........
Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
Si batandu-ne noi cu zapada , eu am alunecat peste el si direct am cazut " bot in bot " cu el . A fost asa o chestie nu stiu cum sa va explic , a-ti vazut si in filme cand se face acel contact de ochii , si cateva secunde nu se mai aude nimic ,nu se mai vede nimic , el vezi pe el te vede pe tine si doar atat... si m-a sarutat cu atat foc de numai simteam nici frigul , NIMIC. Apoi dupa acel sarut m-am ridicat si am plecat direct, fara nici un cuvant in plus sau in minus. Simteam fluturasii in stomac cum zburau , si in acelasi timp frigul care imi era ...offf ... In ziua aceea nu l-am mai vazut , am plecat aacasa si aproape toata ziua imi era tulburata asa de la acel sarut , pt ca il doream tare mult , dar pt mine nu pt EA.....
Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
A 2 zi la liceu , ce sa vad cand ajung , EA tot se ruga de el sa se impece eu am ramas asa...unpic uimita nu stiam ce sa inteleg , stiam ca sunt impreuna, dar nu stiam ca erau pe punctu de despartire sau deja despartiti, infine. Ulterior am aflat ca ei erau in tratative de cateva luni , ea tot se tinea de el , deci numai erau impreuna ... URAAA asa fericita eram in ziua aia . Si ca sa scurtez povestea. La cateva zile ne-am intalnit am iesit la o plimbare am discutat diverse lucruri , dar niciodata nu am spus-o direct . Hai sa fim impreuna , sau vrei sa fii prietena mea ? NU ... prin acel sarut , deja se spusese o mie de cuvinte Poate crede-ti ca sunt nebuna , dar eu cred in asa ceva. Da... si uite asa ca dupa data de 5 feb 2005 si pana in ziua de astazi suntem impreuna, am trecut prin multe, am fost la bine si la greu impreuna, si chiar ne facem planuri de casatorie si bebei .
Sper ca toate sa aveti parte de oameni asa cum eu una am de acest om, cu care ma mandresc ca-l am ca partener . THE END .
Ce draguta e povestea...
Mai ce sa iti zic...
Va urez sa fiti mereu fericiti impreuna, sa va iubiti mereu ca in prima zi... si sa aveti copii fumosi
__________________
Un șir neîntrerupt de mici acte de voință dau un rezultat mare.
Charles Baudelaire

Extasssy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1866 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1349 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #23 (permalink)  
Vechi 23 ian 2010, 01:13:45
ali_lumi's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 19 oct 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Stil De Viata Sanatos + Sport
Date: 161cm, 50kg
Mesaje: 7.308
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 14 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Multumesc frumos Anca
ali_lumi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1826 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1309 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1568 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #24 (permalink)  
Vechi 23 ian 2010, 01:50:28
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Pe net.
Eram la o prietena acasa, sa nu stau singura dupa ce ma despartisem de un mincinos cu care avusesem o relatie "virtuala" de 1 an jumate. El era intr-o conferinta Skype cu prietena mea, si cu alti prieteni comuni, tot virtuali.
Eu nu aveam chef de nicio relatie, voiam doar sa plang si sa stau in casa... Cand am auzit ca tipul cel nou vrea sa o vada "p-asta mica". N-aveam niciun chef, dar i-am dat linkul de la pagina mea de yahoo 360. A zis ca-s draguta, prietena mea a propus sa iesim toti 3 la o cafea a doua zi si am zis ca da.
A doua zi, prietena mea "din intamplare" n-a mai putut veni, asa ca am zis ca nu mai merg nici eu... Dar i-am zis pe mess ca am de mers la facultate sa iau orarul si a zis ca vine si el (nu cunosteam Bucurestiul deloc, eram venita de 6 zile).
In fata la Mc la Unirii ma astepta un baiat FRUMOS, inalt, brunet... am facut cunostinta si am mers mai departe spre Universitate. Ploua torential si noi eram ingramaditi sub umbrela, l-am luat de brat...
La facultate n-am putut sa iau orarul, asa ca am mers la o cafea in pasaj la Universitate. Fiecare a povestit din ce relatie urata a iesit (pe el il inselase o tipa)... si ne-am imprietenit.
M-a condus pana in fata blocului, am spus ca a fost draguta iesirea si ca ma simt mult mai bine... el abia astepta sa ma sarute, se vedea in ochii lui frumosi. Dracoaica de mine, l-am pupat pe obraz si am spus noapte buna din mers, in timp ce fugeam in scara.
Primul sarut a avut loc a doua zi, dupa un film la cinema.
Incet, incet... m-a fermecat si indragostit iremediabil.

Asta se intampla acum 2 ani, 3 luni si 17 zile.
__________________
Răspuns cu citat
  #25 (permalink)  
Vechi 08 feb 2010, 20:25:44
sunshine's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

wooow numai povesti dragute
eu cu iubi ne-am cunoscut in parc, pe role dupa 3 zile, timp in care ne-am tot facut ochi dulci, am intrat in vorba si am avut primul sarut. au trecut 2 ani jumate de atunci
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #26 (permalink)  
Vechi 08 feb 2010, 20:42:51
angel22's Avatar
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 28 ian 2010
Locaţie: chisinau, Moldova
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 167cm, 57kg
Mesaje: 26
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Sarbatoream z de n. intr_un club din oras.......Ma observat si sa apropiat de mine k o floare(la noi se vind flori in cluburi).....mia zis ciao bella......nu avea accent si era imbracat ff cool, am crezut k e kiar italian........am dansat toata noaptea....lam invitat la masa mea.....
cum eu nu stiu italiana ne intelegeam prin semne ........mia cerut nr de tel....
mare mia fost mirarea cind la plecare mia vorbit in romana
a 2 zi am iesit la o pizzerie......... desigur
Nu fusese in MD de 5 ani.........
Pe 14 martie facem 2 ani
angel22, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1977 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1460 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 944 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
  #27 (permalink)  
Vechi 08 feb 2010, 20:54:52
onetotilia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: Houthalen, Belgia
Vârsta: 33
Dieta: Rina's
Date: 159cm, 65kg
Mesaje: 2.091
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 41 ori in 29 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

ca tot exista acest tutorial...am sa va spun si eu patania mea...;;;

eram la liceu in clasa a 10-a unde a venit un grup de electricieni din belgia sa inlocuiasca sistemul emectric sau ceva de genu.....acolo era si un baiat pe nume Bart(inalt,ochi albastru-gri,eam iubit de cateva sapt iar el aforma atletica) care avea 19 ani.eu aveam 17 . Am stat de vorba pe acolo cat timp au fost in scoala mea si apoi cand a plecat i-am lasat id-un meu de massenger.....eu aveam pe cinevade cateva saptamani iar el pe cineva de 2 ani...

au trecut 2 ani pana cand am primit un semn de la el....nici nu am stiut la inceput de cine era vorba....apoi am inceput sa vb....intre timp amandoi eram singuri de ceva vreme suferinzi si asa am devenit cei mai buni prieteni.......;

dupa o vreme ne-am dat seama ca fara sa stam de vorba cateva zile era asa de plictisitor si apoi el a hotarat sa imi faca o vizita si asa a venit in romania....in iunie anul trecut.........exact cand aveam bacul in weekendul dintre examene...si am petrecut weekendul impreuna si duminica seara eram la el in camera de hotel (inca nu se intamplase nimic) stateam in pat si m-a sarutat.... astfel am petrecut noaptea impreuna si apoi in urmatoarea zi trebuia sa plece insa si-a amanat zborul si a mai ramas o zi....
a venit apoi peste 3 saptamani din nou l-am prezentat parintilor si la 1 august am plecat cu el in belgia......cu avionul prima data in viata....si am hotarat sa ramn aici cu el.....acum in cateva saptamani o sa am buletin de belgia.....si de logodna....in 28 decembrie cand am implinit 6 luni mi-a daruit un inel si m-a cerut in casatorie de la parintii mei care nu mai stiau cum sa isi abtina lacrimile...

the and

Răspuns cu citat
  #28 (permalink)  
Vechi 08 feb 2010, 21:26:36
ras_cristalin's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 aug 2009
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Mancare sanatoasa
Date: 171cm, 84.3kg
Mesaje: 6.253
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 163 ori in 79 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Citat:
Anterior postat de onetotilia Vezi mesajul
ca tot exista acest tutorial...am sa va spun si eu patania mea...;;;

eram la liceu in clasa a 10-a unde a venit un grup de electricieni din belgia sa inlocuiasca sistemul emectric sau ceva de genu.....acolo era si un baiat pe nume Bart(inalt,ochi albastru-gri,eam iubit de cateva sapt iar el aforma atletica) care avea 19 ani.eu aveam 17 . Am stat de vorba pe acolo cat timp au fost in scoala mea si apoi cand a plecat i-am lasat id-un meu de massenger.....eu aveam pe cinevade cateva saptamani iar el pe cineva de 2 ani...

au trecut 2 ani pana cand am primit un semn de la el....nici nu am stiut la inceput de cine era vorba....apoi am inceput sa vb....intre timp amandoi eram singuri de ceva vreme suferinzi si asa am devenit cei mai buni prieteni.......;

dupa o vreme ne-am dat seama ca fara sa stam de vorba cateva zile era asa de plictisitor si apoi el a hotarat sa imi faca o vizita si asa a venit in romania....in iunie anul trecut.........exact cand aveam bacul in weekendul dintre examene...si am petrecut weekendul impreuna si duminica seara eram la el in camera de hotel (inca nu se intamplase nimic) stateam in pat si m-a sarutat.... astfel am petrecut noaptea impreuna si apoi in urmatoarea zi trebuia sa plece insa si-a amanat zborul si a mai ramas o zi....
a venit apoi peste 3 saptamani din nou l-am prezentat parintilor si la 1 august am plecat cu el in belgia......cu avionul prima data in viata....si am hotarat sa ramn aici cu el.....acum in cateva saptamani o sa am buletin de belgia.....si de logodna....in 28 decembrie cand am implinit 6 luni mi-a daruit un inel si m-a cerut in casatorie de la parintii mei care nu mai stiau cum sa isi abtina lacrimile...

the and

Super poveste ! Dar nu e the end.... e va continua...
__________________
Răspuns cu citat
  #29 (permalink)  
Vechi 08 feb 2010, 22:24:39
onetotilia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: Houthalen, Belgia
Vârsta: 33
Dieta: Rina's
Date: 159cm, 65kg
Mesaje: 2.091
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 41 ori in 29 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

daaa...ai dreptate..........va continua...azi am semnat contractul de locuit impreuna....aici e apr la fel ca si cum te-ai casatorii doar ca in caz de despartire nu mai ai costurile divortului trebuie doar sa te duci sa semnezi ca nu mai locuiesti impreuna.......
Răspuns cu citat
  #30 (permalink)  
Vechi 09 feb 2010, 00:32:58
mvthebest's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Cum v-ati cunoscut prietenii,logodnicii,sotii?

Eu il cunosc pe iubitul meu din timpul scoli. Eu eram in clasa a-X-a ,iar el a-XII-a . Acum e mai urat la scoala fara el
A mai fost inainte cu 1 colega de-a mea ,si avea de gand sa mai fie cu alta colega,era cam gagicar pana cand i-am pus eu capac (asa mi-a zis el )
Practic ,noi am inceput sa ne filam,cand eram in tren. Am fost cu o colega de a mea si cu un coleg de al lui ,sa ne punem piercing. Pff imi batea inima foarte tare,mai rau cum mergea trenul
In drum spre Resita (acolo ne-am pus piercing) nu a avut nici o reactie,doar ma studia si isi trimitea mesaje cu colegul lui. Mi s'a parut ca era fitos,si nu ma uitam la el fix,doar cu coada ochiului.. Nu vroiam sa creada ca mis ,,topita''dupa el
Cand ne-am intors. Am intrat in tren si stateam pe geam. El ma vrajea ,imi spunea ca ii plac ochi mei,si ca seman cu mama lui cand era tanara,etc.(tine mult la mama lui,paca sunt frati) Mi'a dat si telefonul lui sa ascult muzica. I s'a terminat bateria nu a spus nimic..
Cand am coborot din tren sa mergem inspre casa(fiecare in directia lui) el mi-a spus sa'l iau in brate ca ii este cald.. Eu ii zic,da ce sunt eu caloriferul tau. Pff si s-a suparat Atunci nu a m'ai vb cu mine tot drumul. M'am simtit si eu prost atunci. Seara am vazut ca a facut rost de id meu, si am inceput sa vorbim si sa ne cunoastem mai bine...Si m'a cucerit De pe 29 Oct 2009 si pana acum am ramas impreuna.
Pff dar tin minte,ca toate pauzele stateam impreuna..Si ne trimiteam mesaje si ne sunam.. (ca si acum)
Asa de greu trece timpul cand nu suntem impreuna.. Peste vre-o 8ani va invit la nunta noastra dupa la botez. Vreau 3 bebyto.. 2 gemene si un baietel
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Răspunde

Informatii despre slabit
casatorie, intalnire, iubire, logodnic, prieten, relatie, relatii, sot

Opţiuni subiect

Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole