forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Cumparaturi online?! (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/cumparaturi-online-10428.html)

andra_aly 13 oct 2011 13:52:28

Cumparaturi online?!
 
Hello slabutelor:) Zilele astea m-am uitat pe un site aici in It cu oferte online. mi s-a parut interesant. dar nu am cumparat niciodata de pe net:"> iar cum de putin timp s-a deschis noua sectiune in forum (Slabute Voucher) am fost curioasa sa caut si aici oferte asa avand in vedere ca nu sunt in tara:(
Voi ce parare aveti despre cumparaturile online? Folositi aceasta "metoda" moderna? Ce va cumparati de obicei? :)
Slabute Voucher cum vi se pare?:) ati cumparat ceva ? :> mie mi-ar place sa fiu in tara ca mi se pare poate interesant:D
Mai ales ca slabute este un site serios.
frica mea de a cumpara online era ca iau teapa:P :-s
ar fi frumos sa fie oferte si pentru noi cele din afara tarii:)
Va astept cu pareri, experiente..etc:)

laurra 13 oct 2011 14:07:46

Re: Cumparaturi online?!
 
Eu mi-am luat cantarul si a fost ok.Cand faci astfel de cumparaturi vezi ca vanzatorul sa aiba recomandari f bune din partea clientilor

andra_aly 13 oct 2011 14:11:59

Re: Cumparaturi online?!
 
Pai da, ma gandesc ca asta e cel mai important. :D
Am vazut oferte pentru un centru spa:D ala mi-ar placea. poate chiar sa fie cadoul meu si a lui iubi pentru luna viitoare cand facem 5 ani;;)
cu masaje...sauna in 2:x

azra 13 oct 2011 15:02:14

Re: Cumparaturi online?!
 
si eu am facut cumparaturi online
mi-am luat o pereche de blugi si o salopeta
si bilete de avion;))

mishutza 13 oct 2011 15:27:14

Re: Cumparaturi online?!
 
Andra,eu cumpar foarte mult online.De la haine,cosmetice,aparate de bucatarie pana la mobila,carti.De pe ebay de asemenea.Incerc sa aleg locuri care par serioase,cu un nume cunoscut.Incerc sa aleg produse care au deja pareri ale altor clienti,in cazul in care nu stiu exact cum e produsul respectiv.La haine de exemplu,pentru ca in magazine nu gasesc de multe ori marimea mea,merg si vad produsul in magazin si apoi imi dau comanda de pe net in marimea mea.Daca nu imi sunt bune,le trimit inapoi.Pana acum nu am avut probleme.Daca am posibilitatea sa platesc cu paypal o aleg pe asta,ca sunt asigurata in cazca nu primesc produsele.

miras 13 oct 2011 15:42:34

Re: Cumparaturi online?!
 
eu am cumparat pentru prima oara online, cumparat mult spus pentru ca inca nu am platit :D ma voi duce azi sau maine sa mi platesc factura, produsele le am de ieri, le am cunoscut de mai devreme, dar acum neavand destul timp sa merg pana in oras, mi am comandat online. voi incerca si eu pe viitor varianta paypal, deocamdata nu pentru ca cartea mea de debit nu e valabila.

andra_aly 13 oct 2011 16:10:41

Re: Cumparaturi online?!
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 816516)
si eu am facut cumparaturi online
mi-am luat o pereche de blugi si o salopeta
si bilete de avion;))

Si te-ai nimerit la masuri? :P
Ei bilete de avion am cumparat si eu:P

andra_aly 13 oct 2011 16:13:02

Re: Cumparaturi online?!
 
Citat:

Anterior postat de mishutza (Post 816538)
Andra,eu cumpar foarte mult online.De la haine,cosmetice,aparate de bucatarie pana la mobila,carti.De pe ebay de asemenea.Incerc sa aleg locuri care par serioase,cu un nume cunoscut.Incerc sa aleg produse care au deja pareri ale altor clienti,in cazul in care nu stiu exact cum e produsul respectiv.La haine de exemplu,pentru ca in magazine nu gasesc de multe ori marimea mea,merg si vad produsul in magazin si apoi imi dau comanda de pe net in marimea mea.Daca nu imi sunt bune,le trimit inapoi.Pana acum nu am avut probleme.Daca am posibilitatea sa platesc cu paypal o aleg pe asta,ca sunt asigurata in cazca nu primesc produsele.

Wow...deci tu tu cumperi chiar multe:D si pana acum nu ai avut nici o problema? sa inteleg ca esti multumita:)
ma gandeam sa incerc si eu intai cu chestii micute pana sa trec la vacante...etc:P daca as fi in tara, m-ar bate gandul pentru vacantele oferite pe slabute Voucher:D

andra_aly 13 oct 2011 16:14:20

Re: Cumparaturi online?!
 
Citat:

Anterior postat de miras (Post 816551)
eu am cumparat pentru prima oara online, cumparat mult spus pentru ca inca nu am platit :D ma voi duce azi sau maine sa mi platesc factura, produsele le am de ieri, le am cunoscut de mai devreme, dar acum neavand destul timp sa merg pana in oras, mi am comandat online. voi incerca si eu pe viitor varianta paypal, deocamdata nu pentru ca cartea mea de debit nu e valabila.

Pana acum toate aveti pareri bune;) ma bucur.
Astept mai multe pareri....:)

nicoleta100 13 oct 2011 16:18:21

Re: Cumparaturi online?!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 816569)


Wow...deci tu tu cumperi chiar multe:D si pana acum nu ai avut nici o problema? sa inteleg ca esti multumita:)
ma gandeam sa incerc si eu intai cu chestii micute pana sa trec la vacante...etc:P daca as fi in tara, m-ar bate gandul pentru vacantele oferite pe slabute Voucher:D

nu merge daca esti in afara tarii????


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:31:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO