forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Ce am face fara barbati? :P (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/face-fara-barbati-p-7062.html)

andra_aly 11 nov 2010 18:18:50

Ce am face fara barbati? :P
 
Din greseala am dat de intrebarea asta pe net:P Si m-am amuzat rau la unele raspunsuri;))
Asa ca m-am gandit sa va intreb si pe voi fetelor? Ce am face fara ei?:))b-)
Sa va zic unele chestii ce m-au amuzat:
- Nu am mai petrece 4 ore in fata oglinzii
- Nu am mai face atata mancare:P
- Am conduce lumea:D
Erau mai multe ... dar acum sunt curioasa ce raspundeti voi:)
Si inca ceva... dar barbatii ce ar face fara femei?b-) Ca asta e mai grea ca intrebare:D

onetotilia 11 nov 2010 18:22:03

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
ne-am plictisii ...parerea mea :)

ali_lumi 11 nov 2010 18:24:03

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
Intrebarea e , ce s-ar face ei fara noi :)) ?

andra_aly 11 nov 2010 18:25:11

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
Citat:

Anterior postat de onetotilia (Post 399814)
ne-am plictisii ...parerea mea :)

:)) Hai mai Oti... nici chiar asa:P
Acum ce ii tinem chiar numai sa nu ne plictisim... :))

andra_aly 11 nov 2010 18:27:01

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 399818)
Intrebarea e , ce s-ar face ei fara noi :)) ?

Pai da... initial am vrut sa intreb asta... :)) dar avand in vedere ca suntem mai multe slabute aici... slabuti mai putini:P

riky 11 nov 2010 18:33:43

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
Ma bag si eu un pic in tema ::"> Sper totusi sa nu fiu trasa de urechi si sa mi se spuna ca "sunt de partea baietilor/barbatilor" ca nu e asa :))

Dar in primul rand fara barbati, specia umana s-ar duce....usor usor....ca nu ar mai exista domniile lor spermiile...de aici v-ati prins unde bat :))

In al doilea rand, cine ne-ar mai alinta pe noi, ne-ar mai face cadouri, ne-ar admira, rasfata, iubii, etc etc????

Deci, barbatii ofera un echilibru lumii, si vietii noastre de asemenea...so, slava domnului ca exista :))

andra_aly 11 nov 2010 18:38:50

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
Da... la asta ma gandeam si eu:P cui m-as mai plange ca ma doare aia... tre sa slabesc... etc:D
Sunt multe fete pe aici pe care le-am "auzit" ca slabesc de dragul cuiva. nu e tocmai ok, ar trebui sa slabim pentru noi, dar daca ne motiveaza...de ce nu. lasan chestiile legate de specie la o parte... ca asta e ceva sigur ca asa e cum spui...
Eu ma refeream mai mult la cum ar fi influentata viata noastra... :P Sentimentele...emotiile... ar mai fi?:-/b-)
Sper ca m-am facut inteleasa:P

VentoFreddo 11 nov 2010 19:16:31

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
Rau cu rau da mai rau fara rau:)) Glumesc:PChiar daca am trait experiente urate, tot nu as vrea sa fim numa noi femeile, ne-am elimina repede intr-un razboi continuu:PAsa avem pe cine sa ne varsam nervii si ne calmam inainte de a izbucni razboiul:))
MIe imi plac barbatii, in sensul general, nu ma vad traind singura..:)Dau sare si piper vietii, si cred ca si noi pt ei reprezentam acelasi lucru:)

andra_aly 11 nov 2010 19:18:46

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
Mi-ar placea sa stiu ce gandesc ei despre asta... dar stiu(cred) ca majoritatea daca ii intrebi asa ceva imediat iti zic: Dar voi ce ati face fara noi? ... sau s-ar gandii imediat la altele:P stiti voi la ce ma refer:P

claudiam 11 nov 2010 19:21:19

Re: Ce am face fara barbati? :P
 
ce am facut eu de ex.: un copil
ca el a fugit la auzul vestii.
si mai fac ceva:
cresc copilul singura,
tin casa,
conduc masina,si altele:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:42:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO