forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic? (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/faceti-timpul-liber-impreuna-iubitul-cand-aveti-perioada-mai-proasta-economic-6671.html)

deadcountess 13 oct 2010 16:40:05

Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Fetelor, urmeaza sa avem o luna mai slaba economic si am nevoie de idei de activitati impreuna cu sotul/iubitul care sa nu maresca gaura din buget.
N-as vrea sa stam in continuu fiecare calare pe calculatorul sau cartea lui pana luna viitoare :(
Fara sa vreau ma duce gandul la vorba "banii nu aduc fericirea dar o intretin" :))
Voi ce faceti in astfel de situatii?

deadcountess 13 oct 2010 16:48:30

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 364507)
Fetelor, urmeaza sa avem o luna mai slaba economic si am nevoie de idei de activitati impreuna cu sotul/iubitul care sa nu maresca gaura din buget.
N-as vrea sa stam in continuu fiecare calare pe calculatorul sau cartea lui pana luna viitoare :(
Fara sa vreau ma duce gandul la vorba "banii nu aduc fericirea dar o intretin" :))
Voi ce faceti in astfel de situatii?

Ajutoooooooor
deja suntem fiecare pe cate un forum de 2 ore si prevad ca asa o tinem toata ziua, si probabil si maine si poimaine :((

Slabuta 13 oct 2010 16:55:58

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Mergeti sa va plimbati, nu costa decat un suc sau o apa plata. :)

Descarcati filme la care ati vrut sa va uitati demult

Mai este si "treaba" pe care o face de obicei un barbat si o femeie :D

deadcountess 13 oct 2010 17:01:18

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 364523)
Mergeti sa va plimbati, nu costa decat un suc sau o apa plata. :)

Descarcati filme la care ati vrut sa va uitati demult

Mai este si "treaba" pe care o face de obicei un barbat si o femeie :D

Mersi de sfaturi :)

Hihi treburile alea nu depind de starea economica.

De faza cu filme am si uitat, ma apuc imediat de cautat si descarcat.:D

Ca sa fac problema si mai dificila mai adaug inca un detaliu: la noi deja sunt zero grade :((

VAmedeea 13 oct 2010 17:05:17

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Adaug la lista slabutei:
- jucati carti/ alte jocuri impreuna
- faceti vizite la prieteni, cunostinte, de preferinta persoane deschise, optimiste, haioase.
- pregatesti o cina romantica acasa (oricum trebuia sa mancati)
Pup!>:D<

LicuriciColorat 13 oct 2010 17:05:26

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
ce ziceti sa jucati remmy sau monopoly:))) alte idei nu am,fierbe'ti o cana de vin,face'ti caldurica in casa si va jucati:D

andra_aly 13 oct 2010 17:06:36

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Vai...frig:-s Nu a nins inca?:-/
Asa era frumoasa plimbarea, mai romantic e cand e totul alb;;)
Nu-i nimic daca e frig, va tineti de manuta si sa vezi ce plimbarica frumoasa:) o sa dormiti si mai bine apoi:)
Bne...nici cu filmele sa nu exagerati. eu am descoperit un serial si am stat cu iubi cu ochi in calc vreo 2 zile:)) nici asa nu e ok.
Asa ca gasiti si voi ocupatii: filme, gatiti impreuna, plimbare...etc:)

deadcountess 13 oct 2010 17:08:16

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Multumesc mult fetelor >:D<
Cred ca o sa ne descurcam cu atatea idei faine :D

deadcountess 13 oct 2010 17:10:16

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 364539)
Vai...frig:-s Nu a nins inca?:-/
Asa era frumoasa plimbarea, mai romantic e cand e totul alb;;)
Nu-i nimic daca e frig, va tineti de manuta si sa vezi ce plimbarica frumoasa:) o sa dormiti si mai bine apoi:)
Bne...nici cu filmele sa nu exagerati. eu am descoperit un serial si am stat cu iubi cu ochi in calc vreo 2 zile:)) nici asa nu e ok.
Asa ca gasiti si voi ocupatii: filme, gatiti impreuna, plimbare...etc:)

Nu inca dar probabil va ninge intr-o saptamana doua, si o s-o tina tot asa pana in aprilie :-s

andra_aly 13 oct 2010 17:11:00

Re: Ce faceti in timpul liber impreuna cu iubitul cand aveti o perioada mai proasta economic?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 364540)
Multumesc mult fetelor >:D<
Cred ca o sa ne descurcam cu atatea idei faine :D

Daca ai si tu chef sa te uiti la acel serial, e vorba de fringe. Mie mi se pare interesant. are de toate;;) Acum mi-e ciuda ca iasa cate un serial pe saptamana deci tre sa astept. primele 2 serii le-am vazut ca drogata:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:28:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO