forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   "Lucruri" care iti plac la tine (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/lucruri-iti-plac-tine-6881.html)

Slabuta 28 oct 2010 21:51:17

"Lucruri" care iti plac la tine
 
Tot citesc slabute care sunt nemultumite de ele in totalitate, folosesc diferite cuvinte neplacute la adresa lor si m-am gandit ca ar fi interesant un astfel de subiect in care sa descoperim lucrurile care totusi ne plac la noi, este imposibil sa nu existe ceva, fiecare dintre noi este frumos in felul sau. :)

Deci slabutelor, care sunt acele "lucruri"?
Ochii, picioarele, caracterul...... ? :)

riky 28 oct 2010 22:33:12

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
Eu sunt mandra de ochii mei, de par inca natural dupa 19 ani :)) , si de faptul ca sunt una din norocoasele cu "dotari" vizibile si cu forme, desi am de lucrat la ele sa iasa si mai mult in evidenta. Cam asta e tot ce-mi place la mine, fizic. In rest, numa` defecte :))...Da, uitasem sa le enumar :)) glumeam.... Iar din pdv al caracterului, mi s-a spus ca "sunt prea buna pentru lumea asta", deci consider asta o calitate, daca intr-adevar asa sunt :)

Sand 28 oct 2010 22:34:47

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 383910)

Deci slabutelor, care sunt acele "lucruri"?

Foarte bun subiectul, am vrut sa deschid si eu unul la fel dar mi-ai luat-o inainte.:D
- ochii, parul, pielea si unghiile;
- proportiile corpului per total;
- despre caracter si alte calitati nu pot sa ma pronunt eu insami despre mine ca suna a lauda asa ca ma opresc la chestiile care se vad doar pe afara.

Dar tu?:)

andra_aly 28 oct 2010 22:38:25

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
La mine... singurul lucru care imi place sunt ochii (de fapt culoarea ochilor) care e mereu diferita:) depinde daca sunt nervoasa, vesele...obosita:)
Forma nu e tocmai cum mi-as fi dorit:(
In rest.... nu imi mai vine nimic in minte:)) stiu, ma vad plina de defecte:">
Bine, sa zicem ca imi place putin si forma picioarelor. dar nu chiar tot piciorul;))

Slabuta 28 oct 2010 22:42:01

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
Mie imi plac ochii, parul si zambetul :">

deadcountess 29 oct 2010 09:39:17

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
Ochii, parul si umbra pe care o fac pamantului cand ma plimb pe inserat.

BooBoolina 29 oct 2010 10:09:35

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 384233)
Ochii, parul si umbra pe care o fac pamantului cand ma plimb pe inserat.

genial raspunsul tau:D!si mie imi place umbra...e mai inalta si slabutza:">!

Ah si sa fiu on topic...mi-e imi cam place fata mea...:-s...acolo nu prea am nemultumiri.:P.

deadcountess 29 oct 2010 10:13:53

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
Citat:

Anterior postat de BooBoolina (Post 384253)
genial raspunsul tau:D!si mie imi place umbra...e mai inalta si slabutza:">!

Asa-i ca are silueta faina?:x O ador

BooBoolina 29 oct 2010 10:17:52

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 384260)
Asa-i ca are silueta faina?:x O ador

Eu ma mai prostesc uneori si ma tot mut dintr-o parte in alta sa para cat mai inalta si slaba,macar asa sa vad si eu cum as arata slabuta:))ca de mica sunt...dolofanab-)

anqutz 29 oct 2010 11:31:46

Re: "Lucruri" care iti plac la tine
 
Mie-mi plac: fundul, picioarele, forma corpului meu, parul, fata, mainile (mai ales degetele) dar si laba piciorului (tot degetele), ca sunt spontana, deschisa, se pot vb multe lucruri cu mine, aproape orice, sunt perseverenta, muncesc mult daca imi doresc ceva cu adevarat si nu ma las doborata de nimic. Si mai sunt multe alte chestii care-mi plac. :P

Sincer va zic, de cand imi place mult ce vad in oglinda parca ma apreciez mult mai mult. :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:10:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO