forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Par lung vs par scurt (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/par-lung-vs-par-scurt-2411.html)

Vivianna 12 apr 2010 21:34:46

Re: Par lung vs par scurt
 
M-am tuns scurt anul trecut in toamna, din cauza modei cu bobul.Din momentul ala nu astept decat sa-mi creasca parul.Acum e mediu, dar de abia astept sa fie din nou luuuuuuuuuung.La vara sper sa am si eu 50kg si un par lung:x

roxy04 08 iun 2010 15:22:19

Re: Par lung vs par scurt
 
categoric lung.....e mult mai feminin si elegant;)...il poti face cum vrei iar daca intr-o zi nu ai chef de el il prinzi intr-o coada si gata;)...parul scurt trebuie mereu aranjat :P

deadcountess 08 iun 2010 17:14:46

Re: Par lung vs par scurt
 
Par lung. In primul rand pentru ca e mai feminin (asa-s eu mai de moda veche). Si in al doilea rand nu trebuie sa-l imbacsesti cu zeci de produse ca sa-l aranjezi, sa-l arzi cu ondulatoare si alte instrumente. Il piepteni in 2 minute si gata, poti sa iesi din casa.;)

roxy04 08 iun 2010 17:28:08

Re: Par lung vs par scurt
 
asta a fost parerea mea...cred ca avem dreptul sa ne spunem parerile....si nu m-am referit la tine sau la o persoana in special....mie una nu imi place parul scurt...tie nu iti place lung asta e fiecare cu gusturile lui....e parul meu si il port cum vreau e parul tau il porti cum vrei....aici na spunem parerea nu criticam parerea altora

roxy04 08 iun 2010 17:30:00

Re: Par lung vs par scurt
 
app daca ai parul scurt nu inseamna ca esti de moda veche...la unele persoane chiar le sta mai bine cu parul scurt;)

sunshine 08 iun 2010 17:44:20

Re: Par lung vs par scurt
 
categoric par lung:D

deadcountess 08 iun 2010 18:02:32

Re: Par lung vs par scurt
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 213441)
app daca ai parul scurt nu inseamna ca esti de moda veche...la unele persoane chiar le sta mai bine cu parul scurt;)

Citat:

asta a fost parerea mea...cred ca avem dreptul sa ne spunem parerile....si nu m-am referit la tine sau la o persoana in special....mie una nu imi place parul scurt...tie nu iti place lung asta e fiecare cu gusturile lui....e parul meu si il port cum vreau e parul tau il porti cum vrei....aici na spunem parerea nu criticam parerea altora
Cine iti critica parerea? Daca ai fi citit mai atent ai fi observat ca de fapt aveam aceeasi parere :))

roxy04 08 iun 2010 18:05:56

Re: Par lung vs par scurt
 
scuze pentru confuzie;)..dar am langa mine un junghi in coaste care nu imi permite sa citesc cum trebuie mesajelex-(

minouse 13 iun 2010 19:59:47

Re: Par lung vs par scurt
 
Iubesc parul lung, dar cred ca pe caldura din zilele de azi merge si cel scurt, am impresia ca aproape tot globul s-a incalzit in cateva saptamani.

ali_lumi 15 iul 2010 16:55:25

Re: Par lung vs par scurt
 
Citat:

Anterior postat de minouse (Post 218294)
Iubesc parul lung, dar cred ca pe caldura din zilele de azi merge si cel scurt, am impresia ca aproape tot globul s-a incalzit in cateva saptamani.

Si eu sunt de aceeasi parere. Sunt fan par lung...
Dar din cauza ca este prea cald, si transpir imdeiat l-am tuns cam vro 10 cm ... :D :-sA fost cam mare impactul.. dar imi creste destul de repede#:-sLucky me:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:44:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO