forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Pestisorul de aur (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/pestisorul-aur-6685.html)

deadcountess 14 oct 2010 21:08:46

Pestisorul de aur
 
Daca ar exista pestisorul de aur si ar putea sa va indeplineasca o dorinta si numai una, care ar fi aceea?

Eu una nu cred ca as fi in stare sa ma hotarasc. Voi ati fi ? :P

Slabuta 14 oct 2010 21:10:04

Re: Pestisorul de aur
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 366561)
Daca ar exista pestisorul de aur si ar putea sa va indeplineasca o dorinta si numai una, care ar fi aceea?

Eu una nu cred ca as fi in stare sa ma hotarasc. Voi ati fi ? :P

:)) Nici eu :))
Am multisoare dorinte:">

DrIulia2010 14 oct 2010 21:13:43

Re: Pestisorul de aur
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 366561)
Daca ar exista pestisorul de aur si ar putea sa va indeplineasca o dorinta si numai una, care ar fi aceea?

Eu una nu cred ca as fi in stare sa ma hotarasc. Voi ati fi ? :P


Nu poti sa vorbesti cu pestisorul sa indeplineasca macar 4 dorinte?:)):))

deadcountess 14 oct 2010 21:18:15

Re: Pestisorul de aur
 
Ma gandeam ca de asta suntem asa des nemultumiti, ca nici noi nu stim ce ne dorim mai mult si mai mult.

LicuriciColorat 14 oct 2010 21:22:52

Re: Pestisorul de aur
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 366583)
Ma gandeam ca de asta suntem asa des nemultumiti, ca nici noi nu stim ce ne dorim mai mult si mai mult.


exact
nu ne putem filtra dorintele incat sa zicem:'da asta e cea mai mare dorinta a mea':D
as avea nevoie de 3 pestisori de aur macar:)))

Alina82 14 oct 2010 21:24:42

Re: Pestisorul de aur
 
Dap...eu i-as spune k dorintza mea e sa fiu fericita pt tot restul vietii mele....akm sper sa nu decida pestisorul k nebunii sunt fericiti si sa ma vezi vb singura pe strada:D

DrIulia2010 14 oct 2010 21:24:57

Re: Pestisorul de aur
 
Radem,glumim,dar ce-mi doresc cel mai mult e sa fiu sanatoasa sa-mi pot duce la capat planurile,sa pot face tot ce mi-am propus.:)

mvthebest 14 oct 2010 21:41:49

Re: Pestisorul de aur
 
Sa fiu cu iubi pana cand moartea ne despare. Sa nu ne lipseasca iubirea,increderea,fidelitatea,prietenia. Sa avem o nunta ca-n povesti, 3bebyto, 2gemene si un baietel.
Adik sa fim fericiti iubindu-ne si respectandu-ne[*47*][*55*][*121*][*55*][*47*]

(As mai avea inca 3 :)) )

Nici de ziua mea,nu am stiut ce dorinta sa-mi pun, pt ca sunt prea multe:))

deadcountess 14 oct 2010 21:47:33

Re: Pestisorul de aur
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 366592)
exact
nu ne putem filtra dorintele incat sa zicem:'da asta e cea mai mare dorinta a mea':D
as avea nevoie de 3 pestisori de aur macar:)))

Oare ne dorim prea multe chestii si ne consumam energia in prea multe directii? Sau ne dorim o chestie prea generala si suntem oarecum "in ceata" ca nu stim ce insemna concret dorinta noastra:-/

roxy04 14 oct 2010 22:06:27

Re: Pestisorul de aur
 
eu una am o dorinta bine gandita VREAU SA FIU O SLABUTA:((...poate chiar eu voi fi acel pestisor si cu rabdare imi voi indeplini singura aceasta dorinta:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:11:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO