forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Petrecerea burlacitelor (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/petrecerea-burlacitelor-891.html)

skiny katy 21 iul 2009 18:44:32

Petrecerea burlacitelor
 
fetelor help my best friend se marita,am multe chestii in minte despre petrecerea burlacitelor:1.week end cu fetele la mare(cu 1 sapt inainte e ziua viitoarei mirese deci impuscam 2 iepuri) 2.perecere in club 3.relaxare la spa 4.mergem la sport impreuna(ceva haios:kangoo,sau ioga sau etc) 5.curs de gatit cu toatele 6.petrecere in pijamale 7.restaurant please vreau ideei,voi cele casatorite ce petreceri a-ti avut?multumesc anticipat>:D<

ianna 21 iul 2009 19:07:54

re: Petrecerea burlacitelor
 
depinde dee bani

foarte frumos la mare la un hotel cu sauna cca 3-5 zile depinde de $

intr-o noapte se aranjeaza petrecere in pijamale...cu floricele ...bauturi mai rafinate si ar fi frumos daca una se pricepe sa faca un dvd cu poze din diferite faze ale vietzii...cand era pitica ...cu iubitu in parc ...poze cu voi fetele ...sa stati la barfe si aduceri aminte ..dar sa te asiguri ca ai dvd in camera de hotel si ca merge dvd-ul:))La party in pijamale se fac cadouri viitoarei mirese lenjerie intima si "jucarii" intime:D:))chiar de sun doar de fun si nu le va folosi(desi who knows):))

a doua noapte :))da depinde daca va tzine:)) se merge la striptiss masculin sau atuceti un gagiu la voi in camera doar de fun :)) (la mine - de ziua mea- s-a tzinut in club cu 3 striperi...si incepusera si baietzii sa-i imita de gelosi ce erau...foarte funny:))).

a treia noapte - se iese in club ..pe faleza la disco

a patra noapte la resturant - unde e si un "lautar"...su canatretz sa vina la masa si sa va cante o melodie de inimioara de distractie...:D

restul depinde de buzunar:-sca stiu ca e scump la mare:-s

mare atentie ce poze/video se vor face sa nu fie compromitzatoare#:-s

skiny katy 21 iul 2009 19:18:19

re: Petrecerea burlacitelor
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 15984)
depinde dee bani

foarte frumos la mare la un hotel cu sauna cca 3-5 zile depinde de $

intr-o noapte se aranjeaza petrecere in pijamale...cu floricele ...bauturi mai rafinate si ar fi frumos daca una se pricepe sa faca un dvd cu poze din diferite faze ale vietzii...cand era pitica ...cu iubitu in parc ...poze cu voi fetele ...sa stati la barfe si aduceri aminte ..dar sa te asiguri ca ai dvd in camera de hotel si ca merge dvd-ul:))La party in pijamale se fac cadouri viitoarei mirese lenjerie intima si "jucarii" intime:D:))chiar de sun doar de fun si nu le va folosi(desi who knows):))

a doua noapte :))da depinde daca va tzine:)) se merge la striptiss masculin sau atuceti un gagiu la voi in camera doar de fun :)) (la mine - de ziua mea- s-a tzinut in club cu 3 striperi...si incepusera si baietzii sa-i imita de gelosi ce erau...foarte funny:))).

a treia noapte - se iese in club ..pe faleza la disco

a patra noapte la resturant - unde e si un "lautar"...su canatretz sa vina la masa si sa va cante o melodie de inimioara de distractie...:D

restul depinde de buzunar:-sca stiu ca e scump la mare:-s

mare atentie ce poze/video se vor face sa nu fie compromitzatoare#:-s

multumesc mult de idee,esti cam tare:">ai avut parte de petrecere pe cinste>:D<

ali_lumi 01 iul 2010 11:56:54

re: Petrecerea burlacitelor
 
S-au.... Ca sa scapi mai ieftin , puteti face un" girls night out" intr-un club mai select, si party all night long :D

deadcountess 01 iul 2010 13:27:17

re: Petrecerea burlacitelor
 
Citat:

Anterior postat de skiny katy (Post 15983)
fetelor help my best friend se marita,am multe chestii in minte despre petrecerea burlacitelor:1.week end cu fetele la mare(cu 1 sapt inainte e ziua viitoarei mirese deci impuscam 2 iepuri) 2.perecere in club 3.relaxare la spa 4.mergem la sport impreuna(ceva haios:kangoo,sau ioga sau etc) 5.curs de gatit cu toatele 6.petrecere in pijamale 7.restaurant please vreau ideei,voi cele casatorite ce petreceri a-ti avut?multumesc anticipat>:D<

Cel mai bine o excursie de 1 weekend undeva (mare sau munte undeva Predeal, Brasov, etc )si asa puteti face mai multe lucruri de pe lista.;)

ali_lumi 11 iul 2010 15:39:24

re: Petrecerea burlacitelor
 
Citat:

Anterior postat de skiny katy (Post 15983)
fetelor help my best friend se marita,am multe chestii in minte despre petrecerea burlacitelor:1.week end cu fetele la mare(cu 1 sapt inainte e ziua viitoarei mirese deci impuscam 2 iepuri) 2.perecere in club 3.relaxare la spa 4.mergem la sport impreuna(ceva haios:kangoo,sau ioga sau etc) 5.curs de gatit cu toatele 6.petrecere in pijamale 7.restaurant please vreau ideei,voi cele casatorite ce petreceri a-ti avut?multumesc anticipat>:D<

Skiny cat ce ai facut pana la urma:-/
ce surpriza iai facut prietenei tale , sa ne spui:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:05:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO