forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/povestea-noastra-atat-bine-descrisa-aceasta-melodie-1589.html)

mika_me 19 oct 2009 13:39:22

Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
fiecare dintre noi traieste o poveste de dragoste..unica, speciala..mi-ar placea sa vorbim aici despre ce face speciala relatia pe care o avem cu persoana iubita..
am postat aceasta melodie pentru ca descrie situatia in care ne aflam noi 2 ..are si versuri, pentru cele curioase...si pentru a va arata cata dreptate am...=((

mika_me 19 oct 2009 13:40:12

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
mi-e dor de el fetelor..discutiile cu voi..acest forum au facut ca timpul sa treaca mai repede..si pentru asta va multumesc

mika_me 19 oct 2009 13:44:42

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
BORKED

Adella 19 oct 2009 13:46:22

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Da ...de asta ador muzica ..poate reda multa emotie si trairi nebanuite:)frumoasa melodia ...melodia nostra e asta (una dintre)
YouTube - Nicole Scherzinger - Baby Love

Laura 19 oct 2009 13:47:57

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 41792)
mi-e dor de el fetelor..discutiile cu voi..acest forum au facut ca timpul sa treaca mai repede..si pentru asta va multumesc

nu mai e mult mika>:D<....fi fericita ca ai pe cine sa astepti si cineva te iubeste multtttttttt:x........nu trebuie sa ne multumesti........suntem aici pentru tine>:D<

Adella 19 oct 2009 13:48:08

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 41792)
mi-e dor de el fetelor..discutiile cu voi..acest forum au facut ca timpul sa treaca mai repede..si pentru asta va multumesc

Te cred :-s ..eu innebunesc o seara fara el ...noi in 2 ani avem doar 4 nopti dormite departe unul de altul ..din motive obiective:-s..trebuie sa fie foarte greu ..nu vreau sa-mi imaginez:-s

Laura 19 oct 2009 13:56:29

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
povestea noastra e simpla si frumoasa...ne-am cunoscut, dar din timiditate nu am fost impreuna ......... dupa 1 an ne-am reintalnit si s-a infiripat ceva:x.....dupa inca 1 an si 3 luni ne-am casatorit,.....de atunci(de la nunta) au trecut 3 ani 5 luni si 6 zile.....pe parcursul relatiei s-au intamplat multe....si frumoase si mai putin frumoase......ca in orice relatie, ce e important insa, daca e dragoste adevarata treci peste toate si in timp iubirea creste, ajungand la un nivel ce nu-l pot explica;;)....pot sa spun doar ca acum sunt fericita cum nu am fost vreodata:">......si va doresc tuturor sa gasiti persoana potrivita si sa aveti intelepciunea de a trece prin orice situatie cu demnitate.

mika_me 19 oct 2009 14:01:23

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Citat:

Anterior postat de Adella (Post 41797)
Da ...de asta ador muzica ..poate reda multa emotie si trairi nebanuite:)frumoasa melodia ...melodia nostra e asta (una dintre)
YouTube - Nicole Scherzinger - Baby Love


acum 4 ani cnd ne-am cunoscut si am avut o tentativa de relatie, am avut curaj si i-am spus ca ii dedic melodia de la pussycat dolls-stick with era ceea ce simteam..dar m-am inselat...mi-a inselat asteptarile atunci..nu apucase sa ma cunoasca, eram si la distante ari..eu in roman, el constanta..el era pe cuceriri, nu avea timp d o relatie...si a renuntat..am ramas cu un gust amar..
viata ne-a pus din nou fata in fata...

si dupa ceva timp a aprut si melodia de care spui tu..si am zisca mi se potrivea perfect..apoi, cand am realizat ce fel de relatie avem, cat de speciala, dar si cate sacrificii presupune, ne-am gandit la melodia de mai sus...
in seara dinaintea primului sau voiaj(de cand eram impreuna)..am ascultat, am dansat pe melodia asta si el mi-a cantat la ureche refrenul...

http://blog.artspace.ro/wp-content/u...ne-371x360.jpg

Adella 19 oct 2009 14:04:13

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 41809)
acum 4 ani cnd ne-am cunoscut si am avut o tentativa de relatie, am avut curaj si i-am spus ca ii dedic melodia de la pussycat dolls-stick with era ceea ce simteam..dar m-am inselat...mi-a inselat asteptarile atunci..nu apucase sa ma cunoasca, eram si la distante ari..eu in roman, el constanta..el era pe cuceriri, nu avea timp d o relatie...si a renuntat..am ramas cu un gust amar..
viata ne-a pus din nou fata in fata...

si dupa ceva timp a aprut si melodia de care spui tu..si am zisca mi se potrivea perfect..apoi, cand am realizat ce fel de relatie avem, cat de speciala, dar si cate sacrificii presupune, ne-am gandit la melodia de mai sus...
in seara dinaintea primului sau voiaj(de cand eram impreuna)..am ascultat, am dansat pe melodia asta si el mi-a cantat la ureche refrenul...

http://blog.artspace.ro/wp-content/u...ne-371x360.jpg

E minunat ptr ca fiecare melodie are in spate o poveste :)noi pur si simplu ne-am trezit dansand pe melodie in bucatarie:))si de atunci a ramas a noastra ..de cate ori o auzeam ne opream din orice faceam sa ne pupacim si sa ne alintam:))

madaEM 19 oct 2009 14:05:55

Re: Povestea noastra...atat de bine descrisa de aceasta melodie
 
fii tare mika...>:D<si nu te mai gandi cat mai este pana ce il vezi si cat tie dor de el...gandestete ca va iubiti si ce frumos va fi cand va veti revedea ;;)..cel mai mult conteaza ca va iubiti mult....si desi iti este greu fara el...esti mereu langa el, nu?in mintea si inima lui...si el la fel e mereu langa tine..in inima ta...si vorba lu laura nu mai este mult>:D< fii bucuroasa ca esti iubita si ca iubesti...ca traiesti cel mai minunat sentiment de pe lumea asta...
desi poate sunt cam mica:D iubesc si eu de 3 ani jumatate si simt intradevar ca el e jumatatea mea...asa ca te inteleg in totalitate ce simti:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:02:26.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO