forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Despre noi, ... femeile (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/)
-   -   Rolul vietii sexuale in cuplu (http://forum.slabute.ro/despre-noi-femeile/rolul-vietii-sexuale-cuplu-2196.html)

Slabuta 11 ian 2010 22:29:27

Rolul vietii sexuale in cuplu
 
Credeti ca viata sexuala joaca un rol important in cuplu?

dorutza 11 ian 2010 22:33:51

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
da,da da, si iar da:))

mvthebest 11 ian 2010 22:41:44

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
Conteaza,dar nu e cel mai esential... Cel mai mult e sa va intelegeti,iubiti si sa fie respectul,increderea.
Consider ca viata sexuala e pe planul 2 intr-o relatie. (poate pt ei e foarte importanta:)) ) ,dar nici nu trebuie neglijat nimic intr-o relatie adevarata.trebuie sa fi lipsit de inhibiti chiar daca ai cateva kg in plus,care s-au acumult peste ani;)
Dar nu as sta cu un ,,tantalau'':)):P

raluka 11 ian 2010 22:45:15

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
conteaza sexul intr-o relatie.cum poti sa stai cu cineva cand stii ca atunci cand vine momentul....e asa de boring ca se aud claxoanele afara de la masini sau mai stiu eu ce....trebuie sa fie un pic de pasiune..un pic de emotie...excitatie...chimie...dragoste...traire... eu am votat DA

ali_lumi 11 ian 2010 22:51:41

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
Conteaza !!! Mult . Si cel mai nasol este atunci cand nimeresti sa te intelegi foarte bine din toate celalalte puncte de vedere cu persoana iubita, dar numai in pat nu :| . Sexul intr-o relatie este ca si cireasa dupa tort.;)

dorutza 11 ian 2010 23:41:04

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 63190)
Conteaza !!! Mult . Si cel mai nasol este atunci cand nimeresti sa te intelegi foarte bine din toate celalalte puncte de vedere cu persoana iubita, dar numai in pat nu :| . Sexul intr-o relatie este ca si cireasa dupa tort.;)

atunci parerea mea se cam duce pe apa sambetei toata intelegerea. la un moment dat

ali_lumi 12 ian 2010 00:27:52

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
Citat:

Anterior postat de dorutza (Post 63282)
atunci parerea mea se cam duce pe apa sambetei toata intelegerea. la un moment dat

Nu prea am inteles ce vrei sa spui aici doruta ?

dorutza 12 ian 2010 00:32:20

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
Citat:

Anterior postat de ali_lumi (Post 63311)
Nu prea am inteles ce vrei sa spui aici doruta ?

daca nu merge sexul

ali_lumi 12 ian 2010 00:45:14

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
DA e nasol... eu una n am probleme de genul ala... :P #:-s

anqutz 12 ian 2010 02:48:24

Re: Rolul vietii sexuale in cuplu
 
Citat:

Anterior postat de mvthebest (Post 63169)
Conteaza,dar nu e cel mai esential... Cel mai mult e sa va intelegeti,iubiti si sa fie respectul,increderea.
Consider ca viata sexuala e pe planul 2 intr-o relatie. (poate pt ei e foarte importanta:)) ) ,dar nici nu trebuie neglijat nimic intr-o relatie adevarata.trebuie sa fi lipsit de inhibiti chiar daca ai cateva kg in plus,care s-au acumult peste ani;)
Dar nu as sta cu un ,,tantalau'':)):P

Daca sex nu e, nimic nu e. Eu cred ca e pe planul unu, pt ca aduce aproiere atat fizica cat si emotionala. Si daca nu e atunci exista frustrari, neintelegeri etc.

Poti sa stai o viata cu o pers care mai are chestii care nu iti convin (nu-s strange sosetele, intra incaltat in casa, sau mai stiu eu ce), dar nu poti sa traiesti cu un barbat cu care nu te potrivesti in pat.


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:36:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO